Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yağmur sensorune ve otomatik klimaya asla kontrolü vermem, farı açıp kapatabilir ona bişey demiyorum :)) ben de dış havayı tamamen kapatmamasina deli oluyorum ben istemeden bırakma kardeşim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 45 bin bakımı için fiyat alan var mı? Ben kırklareli lüleburgazda 900 tl fiyat aldım.
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Silecekler auto modundayken fasılanın bir anlamı yok sonucunu çıkardım ben.

• Selam beyler nissan almera yi verdim ve opel astra 1.4 turbo edition plus sedan kasa aldım otomatik vites gayet memnun kaldım ama yakıyor abi ya resmen 50 kuruş yakıyor... Tabi aracı aldık bir kaç araca kafa tuttum insignia 2016 1.6 dizel arkama gelemedi. 2015 golf 1.4 tsi kafa kafaya gittik kısacası araç içime sindi ama lpg dönüşüm düşünüyorum sizce ne kadar performans kaybı olur bide lpg kiti olarak servis landirenzo yapacağını söylüyor ve 4 bin tl fiyat verdi normal mi ?

• Kullanma kılavuzundan baktım. Daha önce yağmur sensörsüze bakmışım.

Yağmur sensörlüde hassasiyet ayarlıyor.
    Yağmur sensörsüzde INT modundayken 2 silme arasındaki zamanı ayarlıyor.

@GöKHaN 35

118 sabit gidince sürekli 4.6 ile 5.2 arası değişiyor ortalama.
    400 km ( İzmir-Isparta) Ort hızım 118 olacak şekilde gittiğimde 6.1 lt ortalama tüketim çıkmıştı. Gazı köklemeden sakin hızlandım.
    Aynı rotada sürekli sert hızlanarak 110 km/h ortalama hızla 6.6 lt ortalama görmüştüm.
    Golf,Megane ve Leon'a çift kavrama şanzımanı olduğu için yanaşmadım hiç. Auris de aklımın ucundan geçmedi.
    Astra'nın bariz farkı Tam otomatik olması ve C sınıfı 1.6 dizeller arasındaki en güçlü motora sahip olması. Bu güç sadece lafta değil yolda da hissettiriyor kendini. Kolay kolay ezdirmiyor kendini.
    Ben dizel otomatik olarak mı bilmem ama klima ıslık sesine uyuz oluyorum sadece. Onun dışında ufak tefek trim sesleri olanlar var. Bende de var ama çok kafaya takmalık bir durum yok kanaatimce.

• bunkerops kullanıcısına yanıt
    Yağmur sensörü varsa camın ne kadar kirlendiğinde silineceğini belirliyor vwde yok ise iki silme arası geçen zaman (sensör yoksa auto konumunda olmuyor tabi)

• principino kullanıcısına yanıt
    benim aracımda da var . sıfır aldım.lastikler sıfırdı tabi. okadar sıfır araç alındı satıldı hiç görmedim bunlardan. lastik değiştirince takılan balans kurşununun sıfır araçta işi ne ? tahminimce araç bize ulaşmadan ya bayiide ya ana depoda bir işler çevriliyor :) aracımın lastiği turanza t001. internette övülüyor ama facebook astra k grbunda yerden yere vuruluyordu. bukadar pahalı bir lastik neden kötü olur dedim ama cidden kullanınca anlaşılıyor. 1000 kmdeyim ve lastik durmak istemiyor. elden çıkarırsam contipremiumcontact 6 alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

benim aracımda da var . sıfır aldım.lastikler sıfırdı tabi. okadar sıfır araç alındı satıldı hiç görmedim bunlardan. lastik değiştirince takılan balans kurşununun sıfır araçta işi ne ? tahminimce araç bize ulaşmadan ya bayiide ya ana depoda bir işler çevriliyor :) aracımın lastiği turanza t001. internette övülüyor ama facebook astra k grbunda yerden yere vuruluyordu. bukadar pahalı bir lastik neden kötü olur dedim ama cidden kullanınca anlaşılıyor. 1000 kmdeyim ve lastik durmak istemiyor. elden çıkarırsam contipremiumcontact 6 alacam

goodyear eagle f1 asymmetric 3 kullanıyorum 15 aydır. Ne ıslak nede kuru bir kez olsun durmamazlık yapmadı. Dehşet derecede yol tutuyor. Çok memnunum. Birde bu lastiği inceleyin isterim.

•  Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• Evomania kullanıcısına yanıt
    Klima ıslık sesinide çözmüşlerdi. Polen filitresinin kapağı ile ilgiliydi sanırım.
  • Merhaba sevgili Opel Astra K kullanıcısı arkadaşlarım,

Benim bir konuda bilgilendirmeye ihtiyacım olacak. Opel Astra K 1,6 dizel otomatik Dynamic donanıma sahip aracım için İstanbul' da, uygun fiyatlı olarak egzos formunda krom çıta nerede taktırabilirim, opel servislerinde fiyatlar uygun mudur? Teşekkür eder, iyi günler dilerim.
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    0km arabaların da lastiklerinde kurşun olacaktır bunun neresi garip

• foto paylaşmak isterdim ama güvenlik vs sebebiyle uyarı alabilirim. bulunduğum yerde 200den fazla vag grubu aracı, mercedes bmw araçların hepsinin lastiklerinde kurşun var..
  • Arkadaşlar merhaba

2017 model aracımız, arka koltuğu sabah su içindeydi, gece biraz yağmur yağmıştı anladığım yağmur suyunu içeri almış. Nereden almış olabilir acaba? Bu sorunu yaşayan, çözen var mı?

Elbette servisine götüreceğiz fakat sıfır araç şu anda leş gibi kokuyor, servis su alma problemini giderse bile, bu arka koltuğu değiştirme, temizleme vs. yapar mı? Araç bildiğin rutubet kokuyor şu anda. Bunun telafisini talep etsek sonuç alabilir miyiz sizce?
  • S_wWw kullanıcısına yanıt
    Arka koltuğu vakit kaybetmeden bir sonaxta kurutturun değişeceklerine ihtimal vermiyorm. İyice küflenmesin

• 1.4 Turbo 150hp AT6 S&S Dynamic Fiyatları ::

8 Mart 2017 :: 96.800

6 Temmuz 2017 :: 94.400

8 Ağustos 2017 :: 98.400

6 Ekim 2017 :: 100.400

3 Kasım 2017 :: 104.500

17 Kasım 2017 :: 106.500

20 Kasım 2017 :: 108.500

Ara ara aldığım fiyat listesi, ne zam gelmiş ama..2. El fiyatlarına bakıyorum 90.000’in üzerinde. Birde bu aracı 75-80 bandında satış rakamlarını gördüm. Bu rakama verilen arabanın yanından geçmem eğer bu arabayı alacaksam. Sağlam değil diye düşünürüm ( kazalı vs, ) benim fikrim tabii.

Araç almaya karar verenlere yukardaki fiyatlar ve yapılan zamlar yol gösterir diye umuyorum. 2016’da bu kadar çabuk yükselen bir fiyat tablosu görmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 23 Kasım 2017; 9:15:15 >
  • guida kullanıcısına yanıt
    hocam en sondan bir önceki 106.XXX'lı listeyi atlamışsınız, 108'i görünce de ben şaşırdım kaldım doğalgaz sayacı gibi sanki
    Öncelikle geçmiş olsun, şikayetinize bir nebze katkım olur belki yazmak istedim. Arka koltuk ıslanması camın açık kalmasıyla alakalı bir durum değil bence ki zaten cam da açık kalmamıştır. Bir ihtimal arka stop lambalarından su aldı ve bagajınızda koltuğa ilerledi, diğer ihtimal aracın çeşitli yerlerinde su tahliye kanalları var ( kaputtan başlayıp, kapı içleri, bagaj kapağı vs. ) bunlar tıkanmış olabilir, tıkandıysa su tahliye olamadığı için başka yol bulup içeri sızmıştır. bİr de araçta sunroof varsa onunda tahliye kanalları var belki de oradandır, eğer zemin de ıslaklık olsaydı klima tahliyeyi içeri yapmış diyebilirdik ama direk koltuk aklıma bunları getirdi.Eğer dediğim gibiyse bir yağmurluk iş değildir, siz fark edene kadar alttan alttan zaten ıslanmıştır, Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hürkan22 -- 22 Kasım 2017; 11:20:54 >
    Değiştirme yapmaz bence, söker kurutur geri takar.
  • 31.05.2017 de aldım aracı, bendeki işlem yazılımı sorgulamadan 12679294 çıktı yani daha az motor sorunu yaşanan versiyon sanırım, ayrıca aracımı 2016 model diye aldım belirtilen sitede 2017 model yazıyor, bir başka arkadaşımı sorguladık onunki sorunlu olan versiyon ve 2016 model olarak çıkıyor, şimdi benim araç ruhsatta 2016 yazıyor ama neden kendi sitesinde 2017 geçiyor, ben bu araca 2017 model diyebilirmiyim sonuçta 31.05.2017 de aldım bayiden.

• 
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.