Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Astra J vs Astra K videosu çektim. Bakmak isteyen için link vereyim.

https://forum.donanimhaber.com/astra-j-1-6-cdti-136-vs-astra-k-1-6-cdti-136-at6--128900393#128900393

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Hocam motor guncellemesi mi yaptirdiniz. Ben p.tesi bakim yaptirdim. Guncelleme varmi diye sordum motor ve medya icin. Ikisi icinde guncelleme yok dediler. Bende guncelleme konusunda bilgi sahibi olmadigim icin israr etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mak. Müh. 2005

Hocam motor guncellemesi mi yaptirdiniz. Ben p.tesi bakim yaptirdim. Guncelleme varmi diye sordum motor ve medya icin. Ikisi icinde guncelleme yok dediler. Bende guncelleme konusunda bilgi sahibi olmadigim icin israr etmedim.

Bana gelen güncelleme egzoz gazının sıcaklığını ölçen sensörler ile ilgili.

• https://www.youtube.com/watch?v=OU4-c_eVEls&feature=youtu.be

Yurtdışında sinyalleri led yapmış.
  • Arkadaşlar merhaba,

2016 dizel otomatik aracım. 13000 km'de.

Direksiyon ilk aldığım zamankinden daha sert gibi hissetmeye başladım.

Bu şekilde bir durum yaşayan var mı? Bir süredir forumu takip edemiyordum.

konusu geçti ise görmemişimdir, şimdiden kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Bugün Opel Türkiye'ye şanzumandan gelen lık lık sesini yazdım. Döndüler telefonla ( izmirden ) fakat toplantıdaydım açamadım. Yarın tekrar arayacaklardır. Bu sorunun çözümü var ise yaptıracağım elbette. Şanzuman açılacaksa açsınlar, yeterki yapsınlar. Nasıl olsa 4 yıllık garanti var. Kaldı 3 sene :) Zati aeneye satacağım 200'lüğünü alacağım.

Dün aracımı multimedya güncellemesi için maltepe değer'e götürdüm,şanzımandan gelen sesi söyledim hepsinde var deyip geçiştirdiler

diğerine göre daha keskin yanıp söndüğü için zamanlama tutmuyor :) tercih edilebilir, türü nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

http://s.aliexpress.com/ZjieiuAj

Tesekkurler

• Yag konusu ile ilgili gm den pinar hanim donus yapti. Ne kadar ukala bir kadin ya gram yardimci olmadi. Tr de dexos1 var dedi bitti. Getirten nasil getirtmisndedim bilmiyorum diyor. Şimdi ne olacak peki :( su bulten nerede arkadaslar bir kopyasi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

diğerine göre daha keskin yanıp söndüğü için zamanlama tutmuyor :) tercih edilebilir, türü nedir acaba?

Adam baya uğraşmış ama kullanılan led ve nasıl yaptığı ile ilgili bir bilgi maalesef yok. :)
  • Beyler karter korumayı alacağım bayi takmıyormuş. St de önermedi. Aşırı ısınma ve takılması uğraştırıcıymış. Ne diyorsunuz bu duruma?

• Pike Fighter kullanıcısına yanıt
    aşırı ısınması diye birşey yok, vazgeçirme odaklı bir cümle olmuş. uğraştırıcılık konusunda, şasede vida yerleri varsa çok basit 3 adet somun tutuyor. yapamadıkları şeylere biz önermiyoruz deyip işin içinden çıkıyorlar.
  • 0-100 videosu çektim olmuş mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazador1453 -- 14 Eylül 2017; 15:35:18 >
  • Bunlar da devamı. Fakat son hız çekemedim trafikten dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazador1453 -- 14 Eylül 2017; 16:13:38 >

• Arkadaşlar Kışlık eski araçtan kalma 205/55/16 lastiklerim var. 16 Jant alıp kışlıkları o şekilde kullanmayı düşünüyorum. ama jant alınca lastik basınc sensörleri yazlık jant ve lastiklerde kalcak. lastik basınc sensörleri takılı olmayınca araçta sürekli arıza şeklinde bir uyarı alır mıyım? ya da nasıl müdahale edip kapatabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: regodulaz

Opel'in sitesinde neptün mavisi rengini kaldırmışlar. Bu renk araçlar artık gelmeyecek sanırım. Bana göre efsane bir seri olarak kalacak.

Süper bir renkti. Astra alırsam alacağım renkti. Şimdi yerine gelen renklere baktım da ikisi de çok koyu renkler. Ne yapacağım bilmiyorum. Safir yine idare ederde, öteki royal olan yaramaz gibi. Bunları gerçekten bir arabaının üzerinde göreceğimiz bir fotoğraf yada video yok mu acaba? Siteden gerçek rengi yansıtmayabiliyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

Yag konusu ile ilgili gm den pinar hanim donus yapti. Ne kadar ukala bir kadin ya gram yardimci olmadi. Tr de dexos1 var dedi bitti. Getirten nasil getirtmisndedim bilmiyorum diyor. Şimdi ne olacak peki :( su bulten nerede arkadaslar bir kopyasi lazim

Hocam Opel Turkiyeyi aradiginda Haluk Beyi iste. 01 C 1688 plakali arac icin Cem sizin sayenizde yagi getirtmis banada yardimci olun dersen yardimci olacaktir. Kayitlardan cikarir. Cumartesi bakima gidecegim netice ne olacak bakacagiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmkrcn -- 14 Eylül 2017; 18:26:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz15

Arkadaşlar merhaba,

2016 dizel otomatik aracım. 13000 km'de.

Direksiyon ilk aldığım zamankinden daha sert gibi hissetmeye başladım.

Bu şekilde bir durum yaşayan var mı? Bir süredir forumu takip edemiyordum.

konusu geçti ise görmemişimdir, şimdiden kusura bakmayın.

Aracı ilk aldığımda yumuşaktı. Daha sonra sport modu açtım ve sertleşti.(modun özelliği tabii ki haliyle) Modu kapattıktan sonra direksiyon eskisi kadar yumuşak olmadı hep bi sertlik kaldı.Geçenlerde yazılım güncellemesi yapıldı ve eski yumuşaklık gelmiş. Sport modu kullanmıyorum açmıyorumda. Şuan gayet güzel yağ gibi.
  • Pike Fighter kullanıcısına yanıt
    Aracımı aldığım gün internetten karter koruma aldım.Sanayide lifte kaldırım taktılar,araç altında sağ ve solda plastik koruma gibi bir parça var,onları sökünce karter korumanın vidalanacağı yerler ortaya çıkıyor.15-20 dakikalık sürer en fazla.Koruma takıldıktan sonra da motorun hava alacağı yer var altta.
  • 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.