Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.265
Cevap
306
Favori
2.350.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Aliexpressten aldığım anahtar kılıfı geldi.

ben de gecen hafta aldım bekliyoruz hala.. gümüş ve siyah aldım.
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    O şekilde kullanmayın. Araba çok konforsuz olur dahası lastikler patlayabilir. Bayilerde uzun süre kaldığı için çok yüksek basıyorlar. Hemen gidip 32 psi basmanızı öneririm.
  • Opel'in sitesinde neptün mavisi rengini kaldırmışlar. Bu renk araçlar artık gelmeyecek sanırım. Bana göre efsane bir seri olarak kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

16 jant kullananlar. Lastiklere kaç bastınız? Bende 292 gözüküyor önler arkalar da 280. 42 ye fln denk geliyor. Bayi den bu şekilde teslim aldım. 15 gündür bu sekilde kullaniyorum.

Arkadasinda dedigi gibi 32 ye cekin. Ayarlardan Metrik birimleri secerseniz 200 220 civari birsey gorursunuz. 32 basmaniz halinde tekerler sogukken 200 yol yaptikca 220 ye cikar.

Imperial birimleri olani secerseniz psi olarak gorursunuz 32psi o zman görebilirsiniz ama o zmanda hiz mil olarak görünüyor.

Karisik olmamistir insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Aliexpressten aldığım anahtar kılıfı geldi.

ben de gecen hafta aldım bekliyoruz hala.. gümüş ve siyah aldım.

Linki veya saticiyi pmden atabilir misiniz hocam? Guzele benziyor bende cok dusuruyorum sagi solu ezilmeye basladi.

• Herkese Merhaba, bende 23.08.2017 tarihinde 1.6 Dizel Otomatik Dynamic paket bir araç aldım... Malumunuz aracın üzerinde intellilink r4.0 multimedya var. Acaba buna geri görüş kamerası takılabiliyor mu eğer takılamıyor ise garantiyi bozmadan ne taktırabilirim yardımcı olabilecek varmı...Şimdiden teşekkürler...
  • tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    http://s.aliexpress.com/ZjieiuAj

• Bugün Opel Türkiye'ye şanzumandan gelen lık lık sesini yazdım. Döndüler telefonla ( izmirden ) fakat toplantıdaydım açamadım. Yarın tekrar arayacaklardır. Bu sorunun çözümü var ise yaptıracağım elbette. Şanzuman açılacaksa açsınlar, yeterki yapsınlar. Nasıl olsa 4 yıllık garanti var. Kaldı 3 sene :) Zati aeneye satacağım 200'lüğünü alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 13 Eylül 2017; 8:7:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zapatist

Herkese Merhaba, bende 23.08.2017 tarihinde 1.6 Dizel Otomatik Dynamic paket bir araç aldım... Malumunuz aracın üzerinde intellilink r4.0 multimedya var. Acaba buna geri görüş kamerası takılabiliyor mu eğer takılamıyor ise garantiyi bozmadan ne taktırabilirim yardımcı olabilecek varmı...Şimdiden teşekkürler...

Takılıyor hocam , hangi ilde yaşadığınızı soylersenız daha ıyı yardımcı olunabılır. Benım aklımda Bursa Neskar ve İzmir Ege'm servisleri kalmış. Dışarıda yaparsanız garanti bozulabilir

• Giresun'da yaşıyorum aracimi Ordu dan aldım..

• regodulaz kullanıcısına yanıt
    evet Neptün yerine koyu bir lacivert renk geldi artik. Neptün'üm bitanem hastayım cilalarken simlerin parıltısına. ona bakım yaptığım saatler terapi bana

• quote:

Giresun'da yaşıyorum aracimi Ordu dan aldım..

En yakın servisle önce bi telefonda konuşun fiyat alın. Biz takamıyoruz muhabbetine girerlerse Opel Türkiye'yi arayın hallederler

• _chimera_ kullanıcısına yanıt
    Yarın dediğinizi yapacağım fakat bir şey sormak istiyorum en son fiyatlardan haberiniz var mı acaba? Yüksek fiyat verip bizi yolmasın servis diye soruyorum?
  • Merhaba aracimi dizel 2016 model otomatik aracimi ilk 15000 bakimi icin istanbula haramidere bulunan erdemire goturdum kabul yerinde araclardab pek anladigini sanmadigim bir arkadas vardi astrada klasik olan kapi kicirtisi ve tirim sesleri ile ilgili sikayetlerimi belirttim

Kapilara sanirim.silikonlu bir sprey surerek gicirti kesildi

Bunun disinda radyonun iyi cekmedigini ve istasyon isimlerinin eskisi gibi yazmadigi soyledim. Versiyon yukledik dediler ama hicbir duzelme olmadi hala otomatik olarak aradigimda radyo her istasyonu bulmuyor aranizda boyle bir sikinti yasiyan ve cozumu olan varmi

Erdemire goturmenizi tavsiye etmiyorum arac servis bitiminden yalandan yikanmis ici sanirim sadece hava ile temizlenmis her yer toz icindeydi araci tekrar yikatmak zorunda kaldim ayrica cam suyu ve ekstra seyle koymayin dedim cam suyum oldugu halde yaz ortasinda antifirizli cam suyu koyulmus keriz yerine koyulmak pek iyi olmuyor

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Beyaz olan dimi dostum. Enjoyu 140 a birakirim dedi.

Benim araba icinde kendin satarsan 95 e kadar satabilirsin dedi.

Benim de kafama yatti ama daha bunun borcu var, yapcak bisi yok

Kismet ama sahane gercekten.

• Mak. Müh. 2005 M kullanıcısına yanıt
    Evet enjoy 140, exe 155 dedi. Aslında benim buna borç yok gibi bir şey. 6-7 bine kapanıyor da hanımı ikna etmem zor.

Kapı sesi hiç hoşums gitmedi insignia'nın.

Yazlık niyetim var o yüzden araç yenileme yaparsam o yalan olur. Bakalım evde raporlu yatarken akşama kadar bir şey alıyorum, hanım işten gelince iptal oluyor.

• quote:

Yarın dediğinizi yapacağım fakat bir şey sormak istiyorum en son fiyatlardan haberiniz var mı acaba? Yüksek fiyat verip bizi yolmasın servis diye soruyorum?

Bu gideceğiniz servise bağlı muhtemelen 600-800 tl gibi bi rakamı gözden çıkarmalısınız

Dostum elon sebebi ile mi raporlusun. Cok gecmis olsun tekrardan.

Yalniz "aksama kadar aliyom aksam iptal oluyor"

Koptum ya.

Aslinda bende insigniayi cok begendim de bagaj kapagi biraz ufak sanki ya

Simdilik bahane bulalim bakalim. He birde opel grandland X getirecekmis. Dizeli 120 den baslayacakmis. Netten baktim astranin yukseltilmisi ama baya guzel olmus. Hem insigniada 20 kağıt ucuz. . Birkac seneye birazda onla takiliriz belki.

• Bugün güncellemeyi yaptırdım izmir opel mercanlarda. 1,5 saat sürdü. Bir fark göremedim gerçi az kullandım aracı zamanla belli olur bir faydası varsa.

Ayrıca geri görüş kamerasınıda sordum ekranı değiştiriyoruz dedi sadece galiba bu tarz işleri yapmak istemiyorlar daha önceden de orjinal balık sırtı taktırmak istemiştim onada olumsuz geri dönüşler alıyoruz diye pek yanaşmamıştı.

nakit alımlarda 138 enjoy 152 excellannce
  • 
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.