Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emany Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde Aykut hocam 1 ay da gelir dediler harbiden öyle oldu..

• 4 saat oldu halen benim makinayı teslim etmediler, sıkıntıda ve sinirden patlamak üzereyim. Kaymama noktasını çoktan geçtim.

Bu arada bir şey sorayım, CarPlay'de niye Yandex Haritaları kullanamıyoruz. En doğru yolu o tarif ediyor çünkü. Geçenlerde iPhone'daki haritalar beni çok yanılttı, resme kayboldum ( Halkalı tarafında )

• Arkadaşlar lastikleri ön arka yaptırdım. Lastiklerle beraber jantlari da ön arka yapmışlar. Sensörler de ters gösteriyor şuan, sanırım serviste bilgisayara bağlayıp sensörlerin yeni yerlerinin gösterilmesi gerekiyor. Garanti dışı kaldı derler mi sizce, dışarda değiştirdiğim anlaşılacak?

Bir de rot ayarı yaptırırken sağ ön viraj askisini değiştirsen olur, servise gidince ses yapıyor de garantiden değiştirsinler dediler. Garantiye ihtiyacım var yani.

Bu sensör işini serviste sıkıntısız cozerler mi dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

4 saat oldu halen benim makinayı teslim etmediler, sıkıntıda ve sinirden patlamak üzereyim. Kaymama noktasını çoktan geçtim.

Bu arada bir şey sorayım, CarPlay'de niye Yandex Haritaları kullanamıyoruz. En doğru yolu o tarif ediyor çünkü. Geçenlerde iPhone'daki haritalar beni çok yanılttı, resme kayboldum ( Halkalı tarafında )

Apple haritalar rezalet bir program hocam.Birkaç kere kullanayım dedim birinde bile doğru yere götürmedi.
  • guida kullanıcısına yanıt
    Yanına inemiyor musunuz aracın? Ben servise gidince evimde gezer gibi her yere iniyorum

• Arabayı getiremedim ama yağı aldım 😁 Haftaya müsait bi zamanda değiştireceğim inşallah

• Hacivat116 H kullanıcısına yanıt
    Dün opel parcacisi iyice killandirdi beni servisin koydugu yagi benzinli icin asla kullanmayin dedi, umarim herkes icin bu karin agrisi geçer :)

• schumici kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun siparişle getirdiniz sanırım..

• Yag bumudur arkadaslar servisteyim cok acil cevaba ihtiyacim var

• ultra_leons U kullanıcısına yanıt
    Resim nerde?

• Nette sikinti olmus hocam

• Nette sikinti olmus hocam

• ultra_leons U kullanıcısına yanıt
    Aynen budur

• Aracı teslim aldım. Fakat İstanbul trafiği malum 3. Vitesi bırak 2. Vitese bile ara ara atabildim. Şunu söyleyebilirimki 1. Ve 2. Viteste yaşadığım vuruntu sesi nerdeyse kayboldu. Bir kez yaptı sonra yapmadı. Bunun dışında eve gelirken bir boşluk buldum verdim çoşkuyu araba yağ gibi akıyor. Motor çalışıyormu belli değil, hepten sessizliğe büründü. Çok daha seri oldu araç. Yazılım atılmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 19 Ağustos 2017; 15:51:57 >
  • Yağ konusunda beni ve bizleri bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkür ederim(z)..

• Guida hocam test yapmadan once musteri temsilcisi yagi bana gelisi 160+ filitre 60+ iscilik 80 lira istediler. Allah korkusu olan bir ustaya geldik once test etti sikayetimdeki gibi 3. Viteste hafif bi gaz yememe gibi sarma problemini onayladı ve garanti kapsamından ucretsiz degisim yapacagini soyledi. Ben bu isten birsey anlamadim motorda sikinti olmadigini yagi degistirince o hafif titreme sarma sikintisinin cozulecegini soyledi

• Arabadan çıkan Flitreler. 5.150 Km

Bana çok kirli gelmedi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hacivat116

Hayırlı olsun siparişle getirdiniz sanırım..

Hocam aylardır uğraşıyoruz bu yağ konusunda, Ankara'daki servislerin yedek parça departmanındakiler yüzyüze olmasa bile telefondan biliyorlar artık beni. Yüzyüze gelince de telefondaki sizdiniz değil mi diye soruyorlar (yüksek ihtimal içlerinden de sövüyorlar o kadar bunalttığım için ) o yüzden bana ayırmamalarının imkanı yoktu

• guida kullanıcısına yanıt
    Güzel.... Haftaya vericem bende coşkuyu desene😆

• 
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.