Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bizim dynamicin 7inc standart multimedyasında kod falan varmı akü kutup başına söksek kod istermi yada verilen birşeyde yazıyormu ? Çünkü özellikle kod bu abi diyip yazıp verdiklerini hatırlamıyorum ben.
  • Valla dostlarim bu seneyi bir atlatalim onumizdeki yildan itibaren 10 binde sokayim diyorum bakima bu yag olayi filtre olayi canimi sıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mak. Müh. 2005 M kullanıcısına yanıt
    Can sıkılacak bir şey yok Başkan, biz LSPI Team ne yapalım

Performanslı kullanıyorsun; 10.000 km'yi kesinlikle öneririm Amam şart değil, 15.000 km'de ki performans düşümüne gelmeden maksimum seviyede, yağın da, filtren de değişmiş olur. Biraz da zevk meselesi aslında, bana; motoruna en uygun yağ 300 lira deseler, düşünmem
  • Arkadaşlar elektronik el frenini bu şekilde krom olan ile değişebilirmiyiz küçük bi ayrıntı ama oldukça şık görünüyor.J kasada bu şekildeydi ama K kasada daha özenli yapacaklarına dahada sadeleştirmişler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Her zaman tum kalbimizle LSPI TEAM yanindayiz

Aynen banada desinler bu yagi koyacan koyarim.

Ben hatta garanti bitse bile uygun bisi yaparlarsa iyi niywt vesaire servise gotururum bakima. Sonra bisi olursa binerim tepelerine

On plaka icin tampona bi delik deldi eleman

Napiyon lan dedim. Biz kapatiyoz servisi dedi isine gelirse. Takarim giderin dedi.

Arabayi da cikarmiyom bende cikmiyom silikon mu buluyon bant buluyon delemezsin tamponu hadi bakalim dedim. A nasi istiyosam oldu.

Ben de uygun rakama yetkili servise devam ederim, ki şimdilik öyle. Memnunum da....bir süreden sonra da iyice tanıdık oluyorsun, nazımız geçer elbet
  • Arkadaş bi yağ söyledik halen gelecek. OpelTürkiyede tanıdığımız oldu daha çabuk getirilir dedik, nirde yağ daha gelmedi. Tanıdık falan hikaye oldu. Daha büyük bir şey sipariş etsek demek, model eskidiği zaman yeni kasalar çıktığı vakit gelecek o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 14 Ağustos 2017; 7:54:15 >
  • guida kullanıcısına yanıt
    Onlar sıradan bir yağ olarak baktıkları için
    yeni üstad start stoptan kastım anahtarsız çalıştırma aynı şeyden bahsediyormuyuz bilmiyorum

Benim bugün 18.gunum sizin😋

• Mokotow kullanıcısına yanıt
    Merhabalar yakıtı nereden alıyorsunuz? Tüketim değeriniz düşükmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacivat116

Benim bugün 18.gunum sizin😋

Benimde bi o kadar oldu.

Opel Türkiye ye yine mesaj attım sözde hizlandiracaklar hala ses yok gümrükte bekliyor artı bı ücret verip hızlı gönderim yapalım mı dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ggns

Merhabalar yakıtı nereden alıyorsunuz? Tüketim değeriniz düşükmüş.

Sürekli bpden alıyorum hocam. Shell nitro alıyordum ama tüketim artıyor o yüzden uzun zamandır bp den alıyorum

• Sirbeyin kullanıcısına yanıt
    Tamm ustadim simdi anladim. Anahtarsiz calistirmadan bahsediyorsun sen.

Ben benzinli araclardaki gibi dur kalklarda otomatik calisan strat stop dan bahsettigini zannettim. Yanlis anlamisim.

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    Evet servis calisanlari cana yakinsan oluyor samimiyet.

Benim renoyu sattim. Hep ayni servise gidiyordum. Dedigin gibi ufak tefek seyleri hallediyorlardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirbeyin

yeni üstad start stoptan kastım anahtarsız çalıştırma aynı şeyden bahsediyormuyuz bilmiyorum

Şuan ki dynamic ve üst modellerde Open & Start sistemi mevcut hocam. my 16,5 ve öncesinde yanlış hatırlamıyorsam yoktu.

Bu arada polo gti kullanan arkadaşlarla benzin konusunu konuşurken shell v power nitro + vuruntu problemleri ile karşılaştıklarını söylediler. ( kendileri yakıt konusunda baya hassas davranıyorlar ) Bp ultimate, nitro+ ya göre biraz daha performanslı olduğunu söylüyorlardı. Yaklaşık 3 aydır, yakınımdaki shell kapatılınca bp kullanmaya başladıüım için kıyaslama yapamadım fakat denemek isteyen arkadaşlara bp ultimate öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dobby632 -- 14 Ağustos 2017; 18:46:54 >

"Evet servis calisanlari cana yakinsan oluyor samimiyet."

• Kod yok diye biliyorum. MM güncellemesi sırasında sorun olunca kutup başlarını çıkarmışlardı.

• 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.