Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brvl

4 gün önce aracı aldım. 1.4 turbo dynamic. Park sensörüyle ilgili sıkıntım var. Tuşla kapatmama rağmen bir süre sonra tekrardan aktif oluyor, etrafımdan geçen araba veya özellikle motorlarda(çok yakın geçtikleri için) ötüyor. Ekrandaki ayarlardan kapatınca bu şekilde olmuyor ama bu sefer de sadece ordan açılabiliyor. Bu park sensörü tuşu sizde de bu şekilde mi?

Bu sistem Bence çok iyi mercedes ve bmw de kullanıyor. geçen test videoları izliyordum adamlar bu sistemi kullanıyor diye öve öve bitiremediler ama gel gör ki bizim insanlarımız yok gerekli gereksiz devreye giriyor, Yok sesi rahatsız ediyo Vs Vs diye diye bi hal olmuşlar.kimse ne istediğini bilmiyor bu arada bunları sensorlerin plakaligi görüp Boş yerlerde otmesi gibi bi olay varsa durum değişir, plakayi yapistirmanizz lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _chimera_ -- 19 Aralık 2016; 18:07:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• brvl B kullanıcısına yanıt
    Ön plakalığı söküp plakayı çift taraflı bant ve silikonla tutturun.Sensörler plakalığı engel olarak görebiliyor.Bendede aynı şekildeydi nispeten azaldı uyarılar.Düğmeden kapatılınca bir müddet sonra tekrar aktif oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci81 -- 19 Aralık 2016; 18:08:05 >
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Baskan yag deyince aklima artik hep sen geliyorsun. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Arabanın hakkını yağ veriyor hocam. İstiyorum ki bunu herkes bilsin.

Excellence sahibi olanlar sport yok diye üzülmesin. Yağ bu ihtiyacı büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

• Benzini shell'den alıyorum,tuvalet vs opet'e giriyorum
  • arkadaslar sosyal paylasım sıtesınde bır arkadasımız paylastı.kaput kecesı yokmus aracında servısten aramıslar garanti kapsamında ucretsiz olarak yarın takacaklarmıs keceyi.bilginize.zamanında opel musterı hızmetleryle cok tartısmıstım .konuyu olumsuz yanıtlıyarak kapatmıslardı.ama bu arkadasımızı aramıslar ve takılacagını soylemısler
  • oscar54 O kullanıcısına yanıt
    Model yili neymis hocam?

• 1ay once almıs.opelın sosyal paylasım sayfasına yazmıs kece yok dıye gorusmusler.bugun aramıslar takılacak diye.
    Model yili 17 olmama ihtimali mevcut hocam cunku MY17 duyurusunda acik acik yaziyor akustik paketi kaldirildi diye, ben o yuzden itiraz edemiyorum. Kece olmadigini bile bile neden aldin derlerse verecek cevabim yok. Ama arac MY17 ise her turlu itirazi yaparim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznl -- 19 Aralık 2016; 19:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznl

Model yili 17 olmama ihtimali mevcut hocam cunku MY17 duyurusunda acik acik yaziyor akustik paketi kaldirildi diye, ben o yuzden itiraz edemiyorum. Kece olmadigini bile bile neden aldin derlerse verecek cevabim yok. Ama arac MY17 ise her turlu itirazi yaparim.

farkeden bısey yokkı.sonucta bu arkadasın aracında yok ve takacaklarını soylemısler.m17 degıl benımde degıl.bana yapacak bısey yok derken bu arkadasa kece takacaklarını soylemısler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _chimera_

quote:

4 gün önce aracı aldım. 1.4 turbo dynamic. Park sensörüyle ilgili sıkıntım var. Tuşla kapatmama rağmen bir süre sonra tekrardan aktif oluyor, etrafımdan geçen araba veya özellikle motorlarda(çok yakın geçtikleri için) ötüyor. Ekrandaki ayarlardan kapatınca bu şekilde olmuyor ama bu sefer de sadece ordan açılabiliyor. Bu park sensörü tuşu sizde de bu şekilde mi?

Bu sistem Bence çok iyi mercedes ve bmw de kullanıyor. geçen test videoları izliyordum adamlar bu sistemi kullanıyor diye öve öve bitiremediler ama gel gör ki bizim insanlarımız yok gerekli gereksiz devreye giriyor, Yok sesi rahatsız ediyo Vs Vs diye diye bi hal olmuşlar.kimse ne istediğini bilmiyor bu arada bunları sensorlerin plakaligi görüp Boş yerlerde otmesi gibi bi olay varsa durum değişir, plakayi yapistirmanizz lazim

Park sensörlerinin otomatik olarak devreye girmesi çok güzel bir özellik fakat her kullanıcının isteği farklı olabiliyor.Devreye gireceği hız menüden değiştirilebiliyor olsa yada sadece geri viteste aktif olsa gibi seçenekler sunulsaydı harika olurdu.Ben bu haliylede fazlasıyla memnunum.

• quote:

Hayırlı olsun. Fiyat nedir.? Yakıt değerleri nasıl ?
    Yakında fiyat alan varmı?

O zaman is degisir hocam, sizin hakkiniz istemek. Ben sizin araci da 17 saniyordum, kusura bakmayin. Ayrica simdi denedim, benim arac da 2000 devirde 120 yapmiyormus. Biraz geciyor 2000 deviri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznl -- 19 Aralık 2016; 21:05:03 >
  • 2000 devirde 110 km

• quote:

Orijinalden alıntı: oscar54

arkadaslar sosyal paylasım sıtesınde bır arkadasımız paylastı.kaput kecesı yokmus aracında servısten aramıslar garanti kapsamında ucretsiz olarak yarın takacaklarmıs keceyi.bilginize.zamanında opel musterı hızmetleryle cok tartısmıstım .konuyu olumsuz yanıtlıyarak kapatmıslardı.ama bu arkadasımızı aramıslar ve takılacagını soylemısler

Bu nasıl iştir arkadaş. Keçe yüzünden ömrümden ömür gitti fakat çözememiştim, hatta destek veren arkadaşlar sayesinde de çözülememişti. Tekrardan bu defteri açsakmı diye düşünür oldum şimdi. Arkadaşı buraya davet edebilirmisiniz bize konuyu derinlemesine bi anlatsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 19 Aralık 2016; 21:28:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Arabanın hakkını yağ veriyor hocam. İstiyorum ki bunu herkes bilsin.

Excellence sahibi olanlar sport yok diye üzülmesin. Yağ bu ihtiyacı büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

Hocam sanırım sen en son mobil1 5 30 a geçmiştin yine değiştirip motul mu koydun bu sefer : ))

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

quote:

Orijinalden alıntı: oscar54

arkadaslar sosyal paylasım sıtesınde bır arkadasımız paylastı.kaput kecesı yokmus aracında servısten aramıslar garanti kapsamında ucretsiz olarak yarın takacaklarmıs keceyi.bilginize.zamanında opel musterı hızmetleryle cok tartısmıstım .konuyu olumsuz yanıtlıyarak kapatmıslardı.ama bu arkadasımızı aramıslar ve takılacagını soylemısler

Bu nasıl iştir arkadaş. Keçe yüzünden ömrümden ömür gitti fakat çözememiştim, hatta destek veren arkadaşlar sayesinde de çözülememişti. Tekrardan bu defteri açsakmı diye düşünür oldum şimdi. Arkadaşı buraya davet edebilirmisiniz bize konuyu derinlemesine bi anlatsa.

hocam ustune basa basa yazıyor grupta arkadas.1ay once almıs aracı ve opelin face sayfasından yazısmıs.sonuc olarakta bugun kendısını aramıslar ve garantiden ucretsız takılacagını soylemısler.bende azonce opelın face sayfasına bukonuyla ılgılı yazımı yazdım.cifte standardının sebebını sordum

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    İstanbul
  • _chimera_ kullanıcısına yanıt
    5w 30 kaliteli yağ mobilde yok. Foruma tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Benzini shell'den alıyorum,tuvalet vs opet'e giriyorum

Tersini yazsan şaşırırdım batmanlı zaten şaşırtmadın beni.
  • 
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.