Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_01

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cazador1453

quote:

Orijinalden alıntı: guida

Kendinizmi taktınız ampülleri.

Evet , toplam 10 dakikamı aldı. Zor bir şey değil.

Acmaya korkuyorum ya hic arac ampulu değiştirmedim. Ben elektrikciyim ama arac elektrigi hic kurcalamadigim bisey. Sonra diorum ulan servisteki adam benim arabama benden daha değerli dokunamaz. Kosalari hb de varda uzunlari nerden alcam karar veremedim.

Hocam ben sipariş verdim. Sende sipariş ver yakınız zaten yan yana gelip birlikte değiştirelim birlikten kuvvet doğar bir elektrikçi bir elektronikçi yaparız bir şeyler

Sen nerden verdin hocam hem kisa hem uzunuda aldin mi?

Hepsiburadadan verdim paylaşılan linklerden. H7 ve H1 aldım. H1 ler bu gece gelecek diyo kargoyla ama bakalım. Deneriz ya olursa olur olmazsa eskilere devam

• ozcan_01 kullanıcısına yanıt
    Üç gündür kargolamalarını bekliyorum, Amazon'dan alacağım en sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznl

Üç gündür kargolamalarını bekliyorum, Amazon'dan alacağım en sonunda.

Hadi ya :/ birini bugün teslim seçtim uzunları. Ama kısalar için bugün teslim seçeneği aktif değildi bekletecekler desene onun için
  • ozcan_01 kullanıcısına yanıt
    Siz crystal vision alıyorsunuz galiba, ben lastik alımı sırasında kargoyu geç gönderdikleri için verilen hediye çekiyle xtreme vision h1 almak istedim, bugün teslim seçeneği aktif olmasına rağmen halen kargolanmadı. Belki siz daha şanslısınızdır.
  • quote:

Siz crystal vision alıyorsunuz galiba, ben lastik alımı sırasında kargoyu geç gönderdikleri için verilen hediye çekiyle xtreme vision h1 almak istedim, bugün teslim seçeneği aktif olmasına rağmen halen kargolanmadı. Belki siz daha şanslısınızdır.

Evet benim crystal vision. Belki sizin aldığınız ellerinde yoktur temin etmeye çalışıyorlardır. Henüz benim başıma gelmediği için iyimser yaklaşabiliyorum bana da gelmezse birlik olup orayı başlarına yıkabiliriz
  • quote:

quote:

Evet benim crystal vision. Belki sizin aldığınız ellerinde yoktur temin etmeye çalışıyorlardır. Henüz benim başıma gelmediği için iyimser yaklaşabiliyorum bana da gelmezse birlik olup orayı başlarına yıkabiliriz

Ben hala uzunlar dan emin degilim o mavi neyin nesi anlayamadım ama siparis gecicem bugun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• guida kullanıcısına yanıt
    çok tutulacak gibi. tasarım harika.
  • quote:

quote:

quote:

Ben hala uzunlar dan emin degilim o mavi neyin nesi anlayamadım ama siparis gecicem bugun

Sadece mavileri koymuşlar görsele sanki sadece onlar gelecek gibi düşünülebiliyor ama onları hediye olduğu için oraya koymuşlar bence. Uzunların görseli yok orda. Gelsin bakarız artık onları da plakalığa takmaya çalışırız :)

• Hocam bu sabah dikkatimi birşey çekti.
    Sabahları ön cam buz kaplı oluyor, sadece kendi önümdeki kısmı kazıyıp devam ediyorum. Bu durumda yolun ilk kısımlarında sensörler bloke, çarpışma ikaz sistemi devre dışı ve trafik işaret algılama sistemi devre dışı diyor ve bu özellikler çalışmıyor. Burada enteresan olan Led Matrixlerin otomatik far asistanı devrede oluyor. Göstergede onun açık olduğunun ve devrede olduğunun işareti mevcut. Yani Led Matrixler aynanın arkasındaki kamera haricinde bir sistemmi kullanıyor acaba? Geçenlerde bunun mevzusu geçmişti geçmiş sayfalarda bu sabah o dikkatimi çekti aklıma siz geldiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: guida

Kendinizmi taktınız ampülleri.

Evet , toplam 10 dakikamı aldı. Zor bir şey değil.

Acmaya korkuyorum ya hic arac ampulu değiştirmedim. Ben elektrikciyim ama arac elektrigi hic kurcalamadigim bisey. Sonra diorum ulan servisteki adam benim arabama benden daha değerli dokunamaz. Kosalari hb de varda uzunlari nerden alcam karar veremedim.

Her ikisini de n11 den alın daha uyguna geliyor. Bir de herkes takabilir. İlk başta ben de takamam diyordum. Kolay yani. Hele uzunları takmak daha da kolay. Kısalar biraz ücra köşede o kadar. Siz elektrikçiyseniz gözünüz kapalı takarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: schumici

quote:

Bu akşam eve gelirken Crystal Visionları test etme imkanım oldu.Ben beyaz ışık hastası olduğum için çok beğendim. Aydınlatması çok yeterli. Menzilini de çok beğendim. Fakat uzun yola çıkmadım yanlış anlaşılmasın. Bazı geçtiğim yerlerde hiç ışık yoktu buna rağmen iyiydi.Tek sıkıntım 2 günde 1 sağ kısa hüzme arıza uyarısı alıyorum ama çalışmada hiç bir sıkıntı yok. Bu arada selektörler de eski ampüllere göre çok daha iyi diyebilirim. Eve selektör ata ata geldim.

Sağ kısa hüzme arızası için yedek crystal visionumu takacağım . Belki ampülden kaynaklıdır. Çünkü sola uyarı vermedi.

Sonuç olarak tavsiye ediyorum. Kesinlikle bir deneyin derim . Kendiniz takabilirsiniz. Maliyeti 90 100 tl gibi.

Nadir olarak bazen bende de sağ huzme uyarısı veriyor ama hem ampul sorunsuz bir şekilde yanıyor hem de okey tuşuna bastıktan sonra arıza uyarısı devam etmiyor. Aldığımdan beri 3 kere mi ne oldu ama anlık bir uyarı veriyor, hiç bir sıkıntı yok çok şükür

Aynen bende de o şekil. Demek ki sıkıntı yok.

• Az önce yolda ilerliyorum. Soldan bizim yola katılım vardı. Bir baktım kırmızı Astra. Ama bir tuhaflık vardı. Sürücüsü bana çok yakındı. Fark ettimki direksiyon sağda. Önüme geçince sarı plaka ve kocaman Vauxhall amblemini görünce anladım. Tek dikkatimi çeken bizim turbo yazısının yerinde EcoFlex yazıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam bir aralar bizim araçlarda da yazıyordu.

• gedizler'e sordum mail olarak led matrix montajı sonradan yapılamıyor dendi. philipslere hücum arkadaşlar

max 120 tl ye far olayını çözüp led matrix bütçesinden kalan 6-7binlik tutarı yakıt olarak kullanıyorum. sabah sabah gene mutlu oldum :)
  • Arkadaşlar alttaki linkler İngiliz forum sitesinden daha önce konusu olmuştu ilgisini çeken arkadaşlar bakabilirhttp://www.astrakforums.co.uk/viewtopic.php?f=8&t=1879 http://www.astrakforums.co.uk/viewtopic.php?f=8&t=616

• s700 kullanıcısına yanıt
    Aynanın arkasındaki kamera ve bir modül takıldığından bahsediyor yabancı forum sayfalarında. Modülden kastı nedir bilemiyorum. Bugünle birlikte Opel Türkiye 3.kez beni aradı takılamadığını ve alternatifler öneremediklerinden bahsettiler. Dedim beni bir daha aramayın, Almanya'dan haber bekliyorum dedim. Onlarda Almanya'ya sorduklarını belirtiyorlar fakat ben ikna olmuyorum nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

gedizler'e sordum mail olarak led matrix montajı sonradan yapılamıyor dendi. philipslere hücum arkadaşlar

max 120 tl ye far olayını çözüp led matrix bütçesinden kalan 6-7binlik tutarı yakıt olarak kullanıyorum. sabah sabah gene mutlu oldum :)

Alemsin. Opel Türkiye'nin takılamadığından bahsetmesi, sizlerin diğer bayilerden aldığınız olumsuz dönüşler, yabancı forum sayfalarında yazanları okudukça ve duydukça sanki boş yere uğraştığımı düşünüyorum. Arabayı ilk bana satan Temsilci arkadaşıma daha ne kadar bir süre söylenebilirim bilemiyorum. Crystal Visionu takıp hayatımdaki diğer işlerle uğraşmaya devam etmeliyim belki. Boşa kürek çeker gibiyim. Keşke dememek için bir şey alırken çok araştırırım her zaman. Ama sonuçta 20 yıllık mahalle arkadışınıza güvenmeyeceksinizde kime güvenceksiniz. " Metehan Led Matrix AFL far küllüyen gereksiz, o para verilmez bu ürüne. Artı garanti yaptır, extra opsiyon al, sigortanı öde vs. vs " bu lafa kandım ben. Şimdi pişman olsan ne fayda. Ulen para benim para niye öneride bulunuyon, sen satmana bak dimi. Ne diyeceğimi bilemiyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 9 Aralık 2016; 12:03:04 >

• s700 kullanıcısına yanıt

Sistem böyle gibi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Cool

Az önce yolda ilerliyorum. Soldan bizim yola katılım vardı. Bir baktım kırmızı Astra. Ama bir tuhaflık vardı. Sürücüsü bana çok yakındı. Fark ettimki direksiyon sağda. Önüme geçince sarı plaka ve kocaman Vauxhall amblemini görünce anladım. Tek dikkatimi çeken bizim turbo yazısının yerinde EcoFlex yazıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam bir aralar bizim araçlarda da yazıyordu.

Hocam o tubo yazisinin yerinxe ecoflex yazmasi o aracin 1.0 olmasindan kaynakli bendede oyle EcoFlex yaziyor avrupada 1.0 motor cok yaygin turkiyede tutulmuyor

• Soyle biseydi gordugunuz sanirsa

• quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Sistem böyle gibi ama

Bu fotoğraf Astra ya mı ait? Bence de böyle olmalı zaten başka bir yerde görünürde bir şey yok. Bu sistem karşıdaki arabaları görebildiğine göre açıkta bir yerde bişeyler olmalı. Bakıyorum sağına soluna öyle bir şey yok.

• 
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.