Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısa farlar guzel gozukuyor fakat uzun 4300 belli bir fark yaratiyormu acaba, uzerindekiler sanki saga sola saçıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da plaka ışığı, soldaki ampülle gelen hediye mavi ampül, sağdaki orjinal ampül.
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
  • bunkerops kullanıcısına yanıt
    Küçük hediye ampülleri parklara neden takmadınız, çok kullanılmadığından mı?
  • coupant kullanıcısına yanıt
    Çalkalama ne oluyor?Bende castrol 5w40 dan mobil 1 esp 5w30 a geçeceğim bir kaç gün içinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Hocam siz soruyu yazarken ben de foto eklemeye çalışıyordum tam. Sorunuzun cevabı üst mesajda.

• Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Üzerindeki uzunlar, merceksiz de olunca, gökyüzünü aydınlatıyor, siste gider gibi buğulu...

H1 kullanan bir arkadaşımız paylaşır belki değişimi....ben mevcuttan iyi olacağını tahmin ediyorum.
  • supercharge kullanıcısına yanıt
    Arkadaş 2 litre yeni konulacak yağ ile 10 dakika rölantide arabayı çalıştır ondan sonra 4 litre yağ ve yağ filtresini değiştir demişti eski yağdan eser kalmaması için.
    Parkları da kullanmıyoruz, burası daha efektif olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eisenberg

Parkları da kullanmıyoruz, burası daha efektif olmuş.

Bildiğim kadarıyla bizim arçta ön park lambası yok, o işlevi gündüz farları(led olan) daha parlak yanarak yapıyor. Yine de emin değilim, daha iyi bilen birisi bilgi verebilir.

eisenberg kullanıcısına yanıt
    Park yok hocam led var :) ayrica araba hizlaninca kanatlaniyor havayi aydinlatmasi ondan

• Sol tarafta, far kontrol ünitesinde, AUTO'nun sağ tarafında yeri var, ayrıca araçtan inmeden sinyal kolunu sola veya sağa hareket indirip indiğimizde, o tarafın park lambaları yanıyor diye biliyorum.
  • Yen'i insignia astra sedan olsa daha iyi olurmuş. Astra sedanı nasıl yapacaklar acaba çok merak ettim

• quote:

Sol tarafta, far kontrol ünitesinde, AUTO'nun sağ tarafında yeri var, ayrıca araçtan inmeden sinyal kolunu sola veya sağa hareket indirip indiğimizde, o tarafın park lambaları yanıyor diye biliyorum.

Park yok hocam. Gunduz ledi var kisalar ve uzunlar. Led olan aracta park görmedim. Ford da da boyleydi.

Arac kapaliyken ve anahtar takili iken sinyal kolunu yukari veya asagi iterseniz sag veya sol ledi yakiyor.

Kutudan çıkan o kucuk mavi ampullerde %99 ihtimalle park ampulleri. Ama bizde park olmadigi icin plaka aydinlatmasi ile degistirebiliriz.

Edit: yazmayi unutmusum auto hepimizin bildigi otomatik devreye girme. Saga cevirirseniz surekli kisalar arti ledler yanar o secim park deil. Sola cevirirsenizde sadece ledler yanar. Kisa misa yanmaz.

Ford da soyle ledler tek yandiginda daha fazla isik veriyor. Kisalari actiginizda da yanmaya devam ediyor ama daha az isik veriyordu. Acikcasi bizimkinde hic farketmedim.

Sonuc olarak bizim ledler park gorevi gordugu icin 7/24 acik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuzlali20 -- 9 Aralık 2016; 0:40:28 >

• Harbi fiseq

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Bu detayı bilmiyormuşum, teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan654321

Yen'i insignia astra sedan olsa daha iyi olurmuş. Astra sedanı nasıl yapacaklar acaba çok merak ettim

Harika bir gözlem/yorum Çok doğru söylediniz. Bildiğin Astra sedan kıvamında olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 9 Aralık 2016; 8:25:53 >
  • guida kullanıcısına yanıt
    corsa c-d-e
    astra f-g-j
    vectra c
    meriva

bu saydığım kasalar tek tip yakıt deposu kapağı kullanıyor, bunu bir tek astra k'da bozmuşlar

hal böyleyken son kasa mokka yeni insignia yeni astra sedan yeni meriva da mutlaka astra hb nin kapı formları çizgilerini kullanırlar hatta çok ekmeğini yerler :)
  • quote:

Bu detayı bilmiyormuşum, teşekkür ederim

Ne demek hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: cazador1453

quote:

Orijinalden alıntı: guida

Kendinizmi taktınız ampülleri.

Evet , toplam 10 dakikamı aldı. Zor bir şey değil.

Acmaya korkuyorum ya hic arac ampulu değiştirmedim. Ben elektrikciyim ama arac elektrigi hic kurcalamadigim bisey. Sonra diorum ulan servisteki adam benim arabama benden daha değerli dokunamaz. Kosalari hb de varda uzunlari nerden alcam karar veremedim.

Hocam ben sipariş verdim. Sende sipariş ver yakınız zaten yan yana gelip birlikte değiştirelim birlikten kuvvet doğar bir elektrikçi bir elektronikçi yaparız bir şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_01

quote:

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: cazador1453

quote:

Orijinalden alıntı: guida

Kendinizmi taktınız ampülleri.

Evet , toplam 10 dakikamı aldı. Zor bir şey değil.

Acmaya korkuyorum ya hic arac ampulu değiştirmedim. Ben elektrikciyim ama arac elektrigi hic kurcalamadigim bisey. Sonra diorum ulan servisteki adam benim arabama benden daha değerli dokunamaz. Kosalari hb de varda uzunlari nerden alcam karar veremedim.

Hocam ben sipariş verdim. Sende sipariş ver yakınız zaten yan yana gelip birlikte değiştirelim birlikten kuvvet doğar bir elektrikçi bir elektronikçi yaparız bir şeyler

Sen nerden verdin hocam hem kisa hem uzunuda aldin mi?

• 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.