Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.264
Cevap
306
Favori
2.350.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: oscar54

quote:

quote:

herkeze selamlar.ben radyonun hafızaya alma sorunu nedenıyle adapazarı servisinde guncelleme yaptırdım.burda bazı arkadaslar paylasmıslar yazılımdan sonra buyuk ekranda park sensorunun gorunmedıgını kucuk ekranda gorundugu gıbı.beta surumden falan bahsedıldı.faydası olurmu bılmıyorum ama yazılımdan sonra hafıza sorunu cozuldu ve her ıkı kerandada park sensoru araba goruntusu cıkmaya devam ediyor.herkeze araclarıyla keyifli surusler dilerim

Sesli komut da calisiyormu hocam?

hocam ben pek anlamam.zaten bu yazılımıda oglumun ısrarıyla yaptırdım.yoksa radyo kanalı ısmı hafızaya almıs almamıs bakmam bıle ben.ama seslı komutu sormussunuz.aradım oglumu ozellıkle sordum sımdı ısyerınde.calısıyor baba dedı.sordugunuz sey sanırım blututhla baglanıp olan bısey degılmı.calısıyor dedi

Bizde guncellemeden sonra calismiyor o ozellik. Su anda opel servisleridnde kac farkli yazilim dolasiyor birtek Allah biliyor inanin.

pek anlamıyorum ama bıraz konusma fırsatım oldu yazılımı atan servıs calısanıyla.bende zaten almanyaya yazmıstım yazılım ıcın dedı arabayı bıraktıgımızda.yarım saate kadar gelir dedi.artık gelecek olan aracıma aıt bır yazılımmıydı yoksa genel olarak atılan yazılımmı bilemıyecegım.belkıde sase nosuna ozel yazılım gonderdıler.sonucta suan bahsettıgınız sıkıntılar yokmus oglumun dedıgıne gore.umarım sızde halledersiniz enkısa zamanda

• oznl O kullanıcısına yanıt
    hocam bunu hangi serviste yaptıracağınızı sorabilir miyim ? Çünkü bu konuda bile servislerin biri yaparız biri yapamayız diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dobby632 -- 8 Aralık 2016; 17:59:49 >
  • Bursa Neskar. GM Turkiye ile gorusurseniz herhangi bir servisin yapmiyoruz deme sansi yok. Bana hangi serviste yaptirmak istersiniz diye sormustu GM Turkiye yetkilisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

herkeze selamlar.ben radyonun hafızaya alma sorunu nedenıyle adapazarı servisinde guncelleme yaptırdım.burda bazı arkadaslar paylasmıslar yazılımdan sonra buyuk ekranda park sensorunun gorunmedıgını kucuk ekranda gorundugu gıbı.beta surumden falan bahsedıldı.faydası olurmu bılmıyorum ama yazılımdan sonra hafıza sorunu cozuldu ve her ıkı kerandada park sensoru araba goruntusu cıkmaya devam ediyor.herkeze araclarıyla keyifli surusler dilerim

Sesli komut da calisiyormu hocam?

hocam ben pek anlamam.zaten bu yazılımıda oglumun ısrarıyla yaptırdım.yoksa radyo kanalı ısmı hafızaya almıs almamıs bakmam bıle ben.ama seslı komutu sormussunuz.aradım oglumu ozellıkle sordum sımdı ısyerınde.calısıyor baba dedı.sordugunuz sey sanırım blututhla baglanıp olan bısey degılmı.calısıyor dedi

Bizde guncellemeden sonra calismiyor o ozellik. Su anda opel servisleridnde kac farkli yazilim dolasiyor birtek Allah biliyor inanin.

pek anlamıyorum ama bıraz konusma fırsatım oldu yazılımı atan servıs calısanıyla.bende zaten almanyaya yazmıstım yazılım ıcın dedı arabayı bıraktıgımızda.yarım saate kadar gelir dedi.artık gelecek olan aracıma aıt bır yazılımmıydı yoksa genel olarak atılan yazılımmı bilemıyecegım.belkıde sase nosuna ozel yazılım gonderdıler.sonucta suan bahsettıgınız sıkıntılar yokmus oglumun dedıgıne gore.umarım sızde halledersiniz enkısa zamanda

Insallah hocam tesekkur ederim

• oznl O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, sanırım artık bir şeyi servise sormak yerine direk merkezden iletmek etkili oluyor. Serviste kime sorarsanız sorun o olmaz, bu olmaz, şu yapılmaz..
  • Gün batımına da bu renk yakışır

• Orjinalini bagajda taşısan dahi ceza yazılıyor malesef

• Aynen oyle, umarim bir noktada GM Turkiye de bunalip isini duzgun yapmayan servislere butun gun ne yaptiklarini sorar. Ben servis yetkilisi olsam takilamaz dedigim parcaya musterinin ugrasiyla takilir dendiginde yerin dibine girerdim ama utanma sikilma, isini sahiplenip iyi yapmak yok buralarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_01

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barbarosesa

BEYLER SELAM HERKESE ,

ŞU FLEXDOCK YERİNE TELEFON TUTACAĞI İÇİN ALTERNATİF ÇÖZÜM BULAN ARKADAŞ VAR MI ? ORASI ÖYLECE BOMBOŞ DURUYOR BENDE TELEFON TUTACAĞINI CAMA YAPIŞTIRIYORUM ORASI VARKEN DEĞERLENDİRMEK LAZIM.

Bozuk para icin ideal bolme

Ben genelde telefonu oraya koyuyorum çok güzel duruyo :) Bazende anahtar cebimde olmazsa oraya koyurorum. Ne için yapmışlar anlam veremiyorum ama navigasyon açtığım zaman telefon iyi duruyor orda

hocam oraya opelin ürettiği elektronik koku cihazı gibi şeyler takılıyor :) telefon da iyi fikir tabi

Gazlamada telefon intahar ediyor bence koymayin. Koku moku hikaye koku bitcek yenisini al. Para tuzagi. Ama universal telefon tutacağı var o kısım icin de 250tl fiyati var. Deger mi bence degmez 100 tl ye piyasadaki en iyi telefon tutacağı alinir. Hatta 250 verdikten sonra gider tomtom alirim kafam rahat olur. Hic ugrasmaya bile degmez servise git aparat iste yok desinler gm ye yaz. Getirt para bayil servise git takamasinlar senin aracinda deneme yapsinlar bu hikaye boyle uzar gider...

O universal telefon tutacagini sordum arkadaslar.
    1.si hepinizin tahmin edecegi gibi abi o ne diye bir cevap aldim. Hatta yedek parcadaki kisiye bilgidayar basinda ne istedigimi gostermem gerekti. Biz hic boyle bir sey satmadikta, gormedikte cevabini aldim. Opel Turkiye'ye sorup bana donecegini soyledi ama arayan soran yok.
    2.si 250 TL olan parca telefon tutacaginin altina takilan hem telefon tutacagi icin hemde koku icin olan parca. Onun ustune hangisini istiyorsaniz aliyorsunuz.

• Ben ara sira hatta bugunde plaj isiklarindan sonra alapliya dogru 180 yaptim uyari falan yok. Radarda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

youtube da led lamba ile gezinirken şu videoya denk geldim. 5,30 dakkadan sonra sürüş deneyimi var hayran kaldım

https://www.youtube.com/watch?v=HAEjOu0NocM

izledikten sonra, filmlerde haydarpaşa garında trenden inip istanbulu gören köylüler gibi yere çömeldim

daha neler göreceğiz bakalım

Hocam bu ne boyle ya super bişey. Yalniz su yere yaya geçidi cizme isi bizde ise yaramaz yaya baya bir bekliyor yanmaso icin

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_29_

Ben ara sira hatta bugunde plaj isiklarindan sonra alapliya dogru 180 yaptim uyari falan yok. Radarda yok

O yolda radar oluyor dikkat hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cmkrcn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barbarosesa

BEYLER SELAM HERKESE ,

ŞU FLEXDOCK YERİNE TELEFON TUTACAĞI İÇİN ALTERNATİF ÇÖZÜM BULAN ARKADAŞ VAR MI ? ORASI ÖYLECE BOMBOŞ DURUYOR BENDE TELEFON TUTACAĞINI CAMA YAPIŞTIRIYORUM ORASI VARKEN DEĞERLENDİRMEK LAZIM.

Bozuk para icin ideal bolme

Ben genelde telefonu oraya koyuyorum çok güzel duruyo :) Bazende anahtar cebimde olmazsa oraya koyurorum. Ne için yapmışlar anlam veremiyorum ama navigasyon açtığım zaman telefon iyi duruyor orda

hocam oraya opelin ürettiği elektronik koku cihazı gibi şeyler takılıyor :) telefon da iyi fikir tabi

Gazlamada telefon intahar ediyor bence koymayin. Koku moku hikaye koku bitcek yenisini al. Para tuzagi. Ama universal telefon tutacağı var o kısım icin de 250tl fiyati var. Deger mi bence degmez 100 tl ye piyasadaki en iyi telefon tutacağı alinir. Hatta 250 verdikten sonra gider tomtom alirim kafam rahat olur. Hic ugrasmaya bile degmez servise git aparat iste yok desinler gm ye yaz. Getirt para bayil servise git takamasinlar senin aracinda deneme yapsinlar bu hikaye boyle uzar gider...

O universal telefon tutacagini sordum arkadaslar.
    1.si hepinizin tahmin edecegi gibi abi o ne diye bir cevap aldim. Hatta yedek parcadaki kisiye bilgidayar basinda ne istedigimi gostermem gerekti. Biz hic boyle bir sey satmadikta, gormedikte cevabini aldim. Opel Turkiye'ye sorup bana donecegini soyledi ama arayan soran yok.
    2.si 250 TL olan parca telefon tutacaginin altina takilan hem telefon tutacagi icin hemde koku icin olan parca. Onun ustune hangisini istiyorsaniz aliyorsunuz.

Yani 2. Bir ucret daha odeyecegiz. Alti ustu telefon tutacak. Telefon daha ucuza malouyo

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bugün sosyal medya forumunda göründüm arkadaşın biri aşağıdaki resimdeki gibi bir hata almış ve şu açıklamayı yazmış:
    "Arkadaşlar bugün otobanda 160-180 km bir hıza çıkardım otobandan çıktıktan sonra araç motor arıza ışığı yaktı ve şu an araç 3000 devirden sonra hızlanmıyor ne olmuş olabilir ? "
    diye bir açıklama yazmış. Kimisi motor kendini korumaya almıştır gibi yorumlar yapmış. Araç daha 3000 km de. Böyle bi sorun neden oluşmuştur bundan korunmak için ne yapılır biligisi olan var mı ?

Direkt servise hocam. Sahsen ben 200 uzerini zorlicam ilk firsatta. Isik da yansa umrumda degil.

Benimde 160 görme fırsatım oldu daha yükseği için fırsatım olmadı bende deneyeceğim ama denemeden önce bi sorayım dedim bi tedbir falan gerekli mi değil mi diye

Afyon kütahya arası bagaj gırtlak dolu koltukların altı bile dolu ve 4 yetişkin 190 ı gördüm önüme araç geldi mecburen yavaşladım hiç bir sıkıntı yaşamadım yalnız araç çok yüklü olduğu için hızlanması biraz daha zaman alıyor

• bunkerops kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olaun hocam uzunlarıda alın mutlaka bende uzunda kısada mevcut çok farketti gece yolculugunda süper kazası belasıZ

• oner83 O kullanıcısına yanıt
    Sağlolun hocam. O da aklımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: bunkerops

Sağlolun hocam. O da aklımda.

Hocam siz nerden ne kadara aldiniz?

• tuzlali20 T kullanıcısına yanıt
    Diyorsunki Crystal Vision tak. İstediğim gibi olmayacak müdür. Led'e taktım ben kafayı. Sonuna kadar gitmeyi düşünüyorum. Almanya'dan ve bide şu Led'leri üreten firmadan mail bekliyorum. Bu ikiside takılamaz derse, vazgeçeceğim. Ben halen Opel Türkiye'ye inanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mak. Müh. 2005

Bu arada bende dayanamadim dondum foruma geri. Eisenberg kardesimiz de gelmis. Guida da burada cazador da ve adini sayamadigim foruma gonul vermis arkadaslar da yoruma devam aykutoz tuzlali coupont ohh tadindan yenmez artik forum yine.

Hoşgeldiniz
  • Bu akşam eve gelirken Crystal Visionları test etme imkanım oldu.Ben beyaz ışık hastası olduğum için çok beğendim. Aydınlatması çok yeterli. Menzilini de çok beğendim. Fakat uzun yola çıkmadım yanlış anlaşılmasın. Bazı geçtiğim yerlerde hiç ışık yoktu buna rağmen iyiydi.Tek sıkıntım 2 günde 1 sağ kısa hüzme arıza uyarısı alıyorum ama çalışmada hiç bir sıkıntı yok. Bu arada selektörler de eski ampüllere göre çok daha iyi diyebilirim. Eve selektör ata ata geldim.

Sağ kısa hüzme arızası için yedek crystal visionumu takacağım . Belki ampülden kaynaklıdır. Çünkü sola uyarı vermedi.

Sonuç olarak tavsiye ediyorum. Kesinlikle bir deneyin derim . Kendiniz takabilirsiniz. Maliyeti 90 100 tl gibi.
  • 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.