Şimdi Ara

►Yeni◄ONKYO AV RECEIVERS Kullanıcıları & Paylaşımcıları (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.382
Cevap
63
Favori
155.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar evde onkyo 646 amfim vardı Check SP Wire Hatası ve arada görüntü gştme gibi problemleri vardı amazonda a geri iade ettim 400 Euro civarı bir geri ödeme alacağım şimdi sizce hangi modeli alsam 4 model arasında kaldım

Denon 2400 Denon 2500
    Onkyo 676 Onkyo 686

400 euro yada biraz üzeride olabilir sizce ne alayım bunlar yada farklı öneriniz varmı ?
  • Arkadaşlar bir yıl onkyo 656 kullanımından sonra 656yı satıp hatırı sayılır bir fiyata Technics SA-DA10 aldım 656nın stereosundan memnun değildim sinemasından çok memnun olsamda müzik çok büyük bir eksiklikti benim için amfiyi aldım sunu rahatça söyleyebilirim müzik çag atladı böyle birsey yok onkyo pıoneer sony marantz denonun en üst seviye avrlerinin bile bu sesi verebileceğini sanmıyorum ki fiyatları malum adamlar zamanının çok ötesinde amfi yapmışlar şimdiye kadar kullandığım tüm avrler silindi gitti resmen demekki neymiş istedimmi sinemayla stereo bir arada olabiliyormuş amfi onca seneye ragmen ben kaliteyim buradayım diye resmen haykırıyor
  • odesy kullanıcısına yanıt
    Hatırı sayılır bir fiyat derken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    ikinci ele göre iyi para verdim ikibin civarı cihaz çok iyi ise bulunmuyorsa kondisyonda 9 olunca fiyatıda yuksek oluyor ama her kurusuna değdi makina inanılmaz
    Hocam hayırlı olsun o cihaz aslında çok kaliteli bir stereo amfi ama adamlar zamanında sinema için de içine bir dolby ve dts çözme özelliği koymuşlar gibi birşey bu amfi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    sağol hocam inşallah uzun yıllar kullanırım aslında dolby atmos dts x çözebilen aynı zamanda da 10 gibi stereosu olan bir amfi olsada alıp kullansak ama yok technics da 10 ile idare edicez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

sağol hocam inşallah uzun yıllar kullanırım aslında dolby atmos dts x çözebilen aynı zamanda da 10 gibi stereosu olan bir amfi olsada alıp kullansak ama yok technics da 10 ile idare edicez artık
    Hocam müzik için stereo amfi kullanmanız lazım ki şu anda kullandığınız amfi stereo görevi görüyor ama bu sefer filmler eskisi gibi olmayacak.
    Aslında Hem müzik hem film için yapmanız gereken onkyo rz730 gibi pre out a sahip bir amfi alıp yanına ufak birde stereo amfi alıp bunları köprüleme işe bağlamak.
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    Zaten elindeki hem stereo amfi hem de dts ve dolby yetecek adama göre oluşturulan bir sinema amfisi

hakikaten cok vermissiniz 1000 tllik alet o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    hiç tamir görmemiş olması neredeyse sıfır olması bu parayı vermeme neden oldu birde yeni nesil amfilerin stereoda en iyisinin bile işe yaramazlığı var bu da bir etken uzun zamandır bakıyordum temiz bir tane denk gelmemişti zaten bulunmuyor bu cihaz denk gelirsede bozuk sorunlu denk geliyordu birde görünüş olarak çok beğendiğim bir amfi şu an sıfırı uretilmiş olsa fiyatı 10bin olsa hiç düşünmez yine alırdım birseyi beğenince paranın bir önemi kalmıyor sonuçta para bizim mutlu olmamız için bir araç
  • Keyif alıyorsanız ne ala? nerelere ne paralar veriliyor azıcık daha iyi ses için
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    işte o keyif işi bende kopuyor 400m2 arsa uzerine kurulu müstakil evim var mahallede komşular bana yakında değil tüm komşularla aramda yol var müzikmi sinemamı saat farketmez aç açabildiğin kadar sıkıntı yok bu hobi müziğide sinemayıda istediğin saat istediğin kadar acabiliyorsan guzel
  • Arkadaşlar elimde halihazırda LG 70 uj675v TV var. Sorum şu TV de dolby atmos dolby vision özelliği yok. Onkyo tx-nr575e bu cihazda bu özellikler vevcut. Bu AVR aldığım taktirde TV de dolby atmos dolby vision filimleri izleyebilirmiyim örnek netflix. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: naturel18

Arkadaşlar elimde halihazırda LG 70 uj675v TV var. Sorum şu TV de dolby atmos dolby vision özelliği yok. Onkyo tx-nr575e bu cihazda bu özellikler vevcut. Bu AVR aldığım taktirde TV de dolby atmos dolby vision filimleri izleyebilirmiyim örnek netflix. Saygılar.
    Hocam bende de lg uc970 var sesi direk amfiyede versem dolby atmos dts hd ma gibi sesleri alamadım. Dts alabildim sadece. Bu yüzden bir android box aldım nvidia shield. Şimdi indirdiğim dolby atmos filmlerde netflix de hepsini en yüksek özelliklerde izliyorum.
  • Cevap için teşekkürler desenize artı masraf yapıcaz:)

• naturel18 kullanıcısına yanıt
    Bende kolonları aldım bir hevesle sonra amfi indirimi bekledim oda geldi bir heves iyi kablolar filan sonra kurdum dts den yukarı çıkmıyor makina. Nasıl hayal kırıklığı anlatamam. Sonra yine amazon.de den nvidia shield tv ozamanki araştırmalarımda en iyisi oydu.

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    HDMI kablo ile alakalı olabilir mi desteklemiyor dur. Artı masraf yapmak istemiyorum limitleri zorlayarak buraya ulaştım:) hayırlısı hocam hangi model AVR aldınız iyi günlerde kullanın bende takipteyim indirim bekliyorum hemen kapıcam birtane.

• naturel18 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam en kaliteli ve hdmi 2.0a mı öyle bişi destekleyen en son model yani kablo aldım zaten şimdi yine aynı kablolar bağlı eğer sesten tam kaliteyi almak istiyorsan biraz daha harcamak şart.

Bende onkyo 646 almıştım ama bozuldu geçen hafta garantiye gönderdim amazona para iadesi olacak. Ne alsam yeni bilmedim. Onkyo 686 676 ve 730 birde denon 3500 arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

işte o keyif işi bende kopuyor 400m2 arsa uzerine kurulu müstakil evim var mahallede komşular bana yakında değil tüm komşularla aramda yol var müzikmi sinemamı saat farketmez aç açabildiğin kadar sıkıntı yok bu hobi müziğide sinemayıda istediğin saat istediğin kadar acabiliyorsan guzel

Keyifle kullanın, hayırlı olsun.
    İşte hayalim öyle bir ev, şu anda pek sıkıntı yok ama müstakil ev başka..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba tx-nr5010 cihazım son zamanlarda modlar arasında ( tv,muzik,oyun,thx ) kendi kendine geçiş yapıyor durduk yere bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz problemi nasıl çözebilirim.Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.