Şimdi Ara

Yeni nvidia serisine kadar 1050ti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ikinci el veya black fridayde yeni nvidia serisine kadar idarelik 1050ti dusunuyorum. En ucuzundan. 1070 108 serisi ne kadar iyi olsada eskimeye basladi . Bu yuzden para cok yatirmadan 1080p vga cikisla lcdme 1050ti alayim diyorum. Bf1 de highda oynatsa yeter. Ryzen 1600 crosshair 6 8gb ram kullaniyorum. Sizce mantikli hareket olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1050ti 1080p çözünürlük için oldukça yeterli bir kart. her oyunu tabi ki ultra açmaz oyununa göre medium-high karıştırdığınızda olur. siz zaten bunu bilerek alıyorsunuz.

battlefield 1 için multi performansı buldum:
    https://www.youtube.com/watch?v=JwdlkrNjybg

ultra ayarlarda ortalama 50-60 fps arası alıyor gözüküyor.

eğer yeni seriyi beklemeye kararlıysanız sizi şimdilik kesecektir bu ekran kartı. indirimin olması da sizin için isabet olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 19 Kasım 2017; 17:18:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

1050ti 1080p çözünürlük için oldukça yeterli bir kart. her oyunu tabi ki ultra açmaz oyununa göre medium-high karıştırdığınızda olur. siz zaten bunu bilerek alıyorsunuz.

battlefield 1 için multi performansı buldum:
    https://www.youtube.com/watch?v=JwdlkrNjybg

ultra ayarlarda ortalama 50-60 fps arası alıyor gözüküyor.

eğer yeni seriyi beklemeye kararlıysanız sizi şimdilik kesecektir bu ekran kartı. indirimin olması da sizin için isabet olmuş.

Amd tarafindan da kart alabilirim. Onerceginiz varsa dinlerim. Acikcasi 600tl gecmeyen f/p istiyorum. Cidden 1080 vs eskimeye basladi. Bundan sonraki nesil 144hz veya 2k icin bana gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    1080'lerin yakın zamanda eskiyeceğini pek sanmam AMD tarafında 1050ti muadili rx560 var. driver desteğinden dolayı nvidia'yı tercih ederim. ayrıca 1050ti genel olarak rx560'a göre biraz daha başarılı

edit: rx560 fiyat olarak indirimde 100-150 tl kadar fark ettirirse bu da düşünülebilir. sonuçta bi süre idare edecek bir ekran kartı olacak. ne kadar az para harcarsanız o kadar iyi olur. en iyisi rx560 için bf1 videolarını izleyip tatmin edip etmeyeceğine bir bakmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 19 Kasım 2017; 17:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

1080'lerin yakın zamanda eskiyeceğini pek sanmam AMD tarafında 1050ti muadili rx560 var. driver desteğinden dolayı nvidia'yı tercih ederim. ayrıca 1050ti genel olarak rx560'a göre biraz daha başarılı

edit: rx560 fiyat olarak indirimde 100-150 tl kadar fark ettirirse bu da düşünülebilir. sonuçta bi süre idare edecek bir ekran kartı olacak. ne kadar az para harcarsanız o kadar iyi olur. en iyisi rx560 için bf1 videolarını izleyip tatmin edip etmeyeceğine bir bakmak.

hd7850 kullanıyorum oyunu low'da oynuyorum. 7850 yerine idarelik düşünüyorum. gtx yeni seri çıkınca değiştiririm . 1050ti eğer amazonda 100 euroya düşerse direk kaparım.

• Volta çıkana kadar 1050ti idare eder bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    100 euro güzel fiyat olur. 450 lira desek vergisiyle kargosuyla 550-600 civarına gelir gibi. çok şanslıysanız vergi alınmaz kargo ücretiyle kalır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Volta çıkana kadar 1050ti idare eder bence.

Aynen bende bu kafadayım konuda dediğim gibi.

100-115 euro'ya amazon.de'den düşünüyorum. Veya amazon.com'dan en ucuza euro'ya denk geleni getirtmeyi. bf1 oynuyorum zaten. bana yeter bence. sanırım yarın cybermonday değil mi ? bu gece fiyatlar iner mi
    Cyber monday 27 si sanırım.

Bazı ürünler (amd işlemciler) inmeye başlamış daha black friday e 5 gün varken. Takipte kalınırsa uygundan 1050ti bulunur bu hafta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Cyber monday 27 si sanırım.

Bazı ürünler (amd işlemciler) inmeye başlamış daha black friday e 5 gün varken. Takipte kalınırsa uygundan 1050ti bulunur bu hafta.

tüm 1050ti'ları save for later'a attım. Ucuzlayınca diyor ucuzladı diye. 100-110 lirada affetmeyecem. istediğimde de o fiyata ıkıncı elde satarım.
  • Bende 1050ti veya rx 570 düşünüyorum black fridayde. Haziran ayındaki kurla 144 euroya 1050ti almıştım 550tl yaklaşık,şimdi indirimli fiyatı kurun artması yüzünden hazirandaki indirimsiz fiyata denk gelecek :)
    Fakat amd kartlara driver problemleri yüzünden biraz mesafeliyim,herkesin başına gelmemiş olabilir fakat r9 390'la bazen oyuna bile giremediğim oldu. 1050ti ise 1080p'de bazı ayarları kısarak 60fps veriyordu bf1'de,yeni çıkan oyunları da ayarları fazla kısmadan oynatacağına inanıyorum,idareten alınabilir bence de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.