Şimdi Ara

Yeni Nvidia Ekran Kartı Driver'ları (163.71 Çıktı - 21.10.07) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
1
Favori
86.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: baykant

Eline sağlık hocam (GeForce 6200 TurboCache) üzerine kurdum şimdilik bi sorun yok gibi, şimdide 91.48i çıkmış.

Arkadaşım 91.48 yok.En son 91.47 var.Nerden duyduysan bunu yalan inanma.

• Komik bi soru gelebilir ama..
    Bu yeni driverın Vga Isı tablosunu bulamadım

yardımcı olursanız sevinirim
  • kendimi nop hissettim bi an

edit:pfff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playa$ -- 5 Ekim 2006; 23:58:35 >
  • Tüm bilgiler güncellendi.

• Teşekkürler.....
    Emeğinize sağlık....
  • Son sürümü kurdum ama ilginçtir ki gpu'nun ram değeri 1120 yazacağına 2240 yazmaya başladı,2 katı yani

Ekrankartı imzamdaki gibidir...Sebebi ne ola ki?
  • Yenilikler :

WHQL etiketi taşıyan sürücler PureVideo HD ve H.294 desteğini geliştirmelerinin yanı sıra desteklenen kartlarda HDMI ve DVI arayüzü üzerinden HDCP kullanılmasına olanak sağlıyor.
  • Paylaşım çok güzel teşekkürler!!!!
  • ben bu yamayı yüklediğimde cs 1.6 da code hatası alıyordum.bu hatayı alan 6600gt kullanan arkadaşlar varsa 84,21 yamasını yüklesinler sorun çözülüyor.
  • saol ya şu desteklenen modeller kısmını bi türlü bulamıyodum sitesinde..
  • Arkadaşlar ben masaüstüne sağ kılık yaptım orda N Vidia Ekranı diye bi seçenek vardı ve açılan pencere de ForceWare Sürümü: 82.05 yazıyor bahsi geçen Drıver sürümüm bu mu benim benim ki onboard ekran kartı 6150 benim de link den güncellemem gerekir mi yaparsam ne gibi değişiklik olur. Tehlikeli yanı varmı bıos güncellemesi gibii.. TŞK
  • son sürümü şu anda anasayfada olan mı acaba?
    ona görer indireceğim de:)
  • nvidia nın sitesinde son sürüm 93.71 diyor
  • PHI ilk sayfadaki son sürüm onu indir.

________

simonee zaten 93.71 var.
  • Eywallah Kardeş indiriorusSaolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

PHI ilk sayfadaki son sürüm onu indir.

eyvallah kardeşim
  • kardeş benim ekran kartı geforce 4 mx 4000 ekran kartı driverını bulamadım bi link veya yardımcı olursan sevinirim
  • Merhaba,
    Windows vistaya geçmek için n vidia quadro fx 5500 aldım Vista şu an çalışıyor ama driveri yükleyemedim. Sitesinden bir sürü indirip denememe rağmen hiçbiri yüklenmedi hep hata veriyor. Ne yapmam gerekir acaba lütfen çok acil yardım eder misiniz? Teşekkürler.
  • 256 MB ASUS N6600 PCI Express ekran kartım var. Bu driver benim için uygun mudur? Asus'un sitesinden çok yavaş iniyor çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.