Şimdi Ara

Yeni Nvidia Ekran Kartı Driver'ları (163.71 Çıktı - 21.10.07) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
1
Favori
86.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim kartım 6800 sürücü yüklerken ekrana sadece bir kutucuk içinde hz ? yazıyor ve ekran ölece kalıyor hiç bir driver kuramadım kartımmı arızalandı acaba?
  • tüm nvidia ge force ekran kartı driver larını burada indirebilirsiniz
    http://www.driver-driver.com/geforce-ekrankarti.driver.html
  • arkadaşlar indirdim kurcam kuruyo setupun yarısında şoyle bii çıkıyor direksiyon setupunda da çıkmıştı bu ne yapmalıyımhttp://img249.imageshack.us/my.php?image=adszwd9.jpg
  • benim ekran kartı ge force2 mx/mx 400 nvidia dan arattığım zaman yeni bir güncelleme gelmedi diyor :S
  • arkadaşlar hep diyorum peki leptoplar için bunun bi caresi yokmu ya biz anca üretici bi drivar yayınlarsa seneden sene ye o (LG E500 UAP33T)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eşref_37

arkadaşlar hep diyorum peki leptoplar için bunun bi caresi yokmu ya biz anca üretici bi drivar yayınlarsa seneden sene ye o (LG E500 UAP33T)

Aradığın çözüm buradahttp://www.laptopvideo2go.com/drivers

Buradaki driverları ve yanında verilen inf dosyalarını indir. Inf dosyasını driver klasöründekiyle değiştir. Sonra normal driver gibi yükleyebilirsin lapto da.
  • Rietveld SANA NE KADAR TŞK ETSEM AZDIR ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SAOL :D

COD 5 aldım ekran kartının verisyon değiştirmesi gerekmiş bunu deniyecegim İNŞ olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut1992 -- 1 Aralık 2008; 20:24:50 >
  • hortttttt
  • Merhaba Arkadaşlar ..

Size bir problemimden bahsetmek istiyorum.Vista home premuim 32 bit kullanıcısıydım, XP prof. a gectim yanlız söyle bir sorun cıktı Vistada oynadıgım oyunlar Xp de donmaya başladı.Ekran kartım nvidia 8400gs Xp yi kurdugumda diriver bulmada sıkıntı yaşadım sonunda buldum ve bütün donanımlarım kurulmuş görünüyor sizce ekran kartından kaynaklı bir sorun mu öNerilerinizi bekliyorum
    Şimdiden teşekkur ederim..
  • ayrıca yukledıgım ekran kartı drivern uzerine son cıkan uyumlu drıverlardan birini yuklesem sorun cözülür mü?Bu konuda öenerilerinizi de duymak isterim
    Teşekkur ederim
  • çok teşekürler
  • arkadaşlar benim ekran kartım 32mb nvidia tnt2 model 64 ben driver yüklüyemiorum yüklerken görmüo bunu araştırdım ve sürücü güncelleden yapmaya çalıştım ama *.nıf die formatta istior ve benimkisi setup şeklinde rarladım *.nıf formatına dönüştürmeye çalıştım ama yine olmadı çıldırıcam yokmu bunun çözümü bu forumda pc bilen çok kişi war lütfen yardım etsin 2 günden beri kafayı yedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: intizar_ferec

çok teşekürler

• bu driverı yükleyenler varmı
  • yine zombiler bastı burayı
  • Ben ekran kartı modelimi bilmiorum nasıl ögrenebilirim:S
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.