Şimdi Ara

Yeni Nvidia Driver 376.09 hakkında yorumlar alalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler ne düşünüyorsunuz 375.63 kullanıyorum şu anda. Geçmeye değer mi ? Fps drop ve benzeri sorunlar var mı ? The Witcher 3 de deneyen oldu mu ?

• Ben bıraktım güncellemeyi her driver daha da batırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leş gibi bf3 80 90 fps verirde utlrada 680 ile lan bir girdim kasmaya başlamış tam mı indiremedik ne oldu
  • Kendi sistemim için konuşuyorum bu güncelleme ile daha yüksek fps almaya başladım özellikle gta 5 de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Hangi driverı kullanıyordunuz daha önce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanyilmazti

Hangi driverı kullanıyordunuz daha önce ?

Bir önceki sürüm 375.95

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 3-4 driverdan en iyisi suanda umarım böyle ilerlemeye devam eder
  • ya beyler su driveri 46 kez indirip bir türlü kuramadım. notebook gtx 1070 kullanıcısıyım win10 64 bit
    ya i7 zip hatası aldım yada bu grafik kartı donanımı bulunamadı tarzı bir hata aldım kac türlü yoolda denedeım bı turlu bulamıyorum yardımcı olurmusnuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: efelok

ya beyler su driveri 46 kez indirip bir türlü kuramadım. notebook gtx 1070 kullanıcısıyım win10 64 bit
    ya i7 zip hatası aldım yada bu grafik kartı donanımı bulunamadı tarzı bir hata aldım kac türlü yoolda denedeım bı turlu bulamıyorum yardımcı olurmusnuz

7zip hatası alıyorsan başka tarayıcıdan indir yada idman kullanıyorsan ondan indirme. en sorunsuz çözüm cep telefonundan indir pc ye at o sekılde yukle
  • hknups kullanıcısına yanıt
    chrome mozilla exporler hepsinden denedim olmuyor kafayı yicem alternatif tarayıcı ne olabilir
  • quote:

chrome mozilla exporler hepsinden denedim olmuyor kafayı yicem alternatif tarayıcı ne olabilir

cep telefonundan indirme durumun varsa ordan indir sorunun olmaz .
  • quote:

ya beyler su driveri 46 kez indirip bir türlü kuramadım. notebook gtx 1070 kullanıcısıyım win10 64 bit

Genel bir problem var galiba Mobil GTX 1070'ler için. Duyguduğuma göre o karta sahip kimse kuramıyor.
  • Her yeni güncellemeyi yüklüyorum ama ne fark var diğer güncellemelerle bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanyilmazti

quote:

Genel bir problem var galiba Mobil GTX 1070'ler için. Duyguduğuma göre o karta sahip kimse kuramıyor.

10xx serisi kuramıyor komple
  • 375.95 le ben pek bi fark göremedim csgo da 220 lerden 230 a yükseldi fps pek bi farkını göremedim yani ama elbette kacırdıgım yerler olmustur.
  • her güncelleme sorun var

yetmiyor gibi de win10 kurarken sorun çıkıyor ekran kartını tanımıyor
  • bende ilk kurulumda hata verdi, DDU ile kaldırıp tekrar denedim ve sorunsuz kuruldu.
    kullanımda şu an için bir sıkıntı yok, sadece sürücü ve physx kuruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Aralık 2016; 8:50:48 >
  • quote:

vpn değiştir.usa yapabilirsin.Sorun olmayacak.

• Bu Nvidia'nın gelmişini geçmişini diyorum sadece...

Bir önceki sürümdeyim ama GeForceEx son sürüme güncelledi kendini ama sürücüyü tuttum...

O kadar saçma salak bir şey yapmışlar ki.. Oyun kaydetmediğim halde oyunu kaydedbilrsiniz diye sağdan bir bar çıkıp kayboluyor... Gerizekalıydık, bilmiyorduk, iyi oldu hatırklattığın.... Sorun o bar çıkıp kaybolurken resmen takılma yapıyor.

Sadece bu da değil. O bar çıkıp kaybolurken şimdide kitleniyor, çöküyor oyun (BF4)

Bir kişi daha çıkıp Nvidia sürücü konusunda iyi derse onu eşşşşeeeekler depsin... Görüp görebileceğiniz en kalitesiz, en uyanık, en çakal, en işgüzar, en kullancısını dinlemeyen, en berbat firmadır (980Ti kullancısı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 5 Aralık 2016; 13:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Bu Nvidia'nın gelmişini geçmişini diyorum sadece...

Bir önceki sürümdeyim ama GeForceEx son sürüme güncelledi kendini ama sürücüyü tuttum...

O kadar saçma salak bir şey yapmışlar ki.. Oyun kaydetmediğim halde oyunu kaydedbilrsiniz diye sağdan bir bar çıkıp kayboluyor... Gerizekalıydık, bilmiyorduk, iyi oldu hatırklattığın.... Sorun o bar çıkıp kaybolurken resmen takılma yapıyor.

Sadece bu da değil. O bar çıkıp kaybolurken şimdide kitleniyor, çöküyor oyun (BF4)

Bir kişi daha çıkıp Nvidia sürücü konusunda iyi derse onu eşşşşeeeekler depsin... Görüp görebileceğiniz en kalitesiz, en uyanık, en çakal, en işgüzar, en kullancısını dinlemeyen, en berbat firmadır (980Ti kullancısı)

Cidden nvidia ya noldu kimse cozemedi.Son driverlar ile tek yaptigi kulagini cinlatmak.Son driveri indiremedim bile.vpn kullanmak zorunda kaldim.Saka gibi resmen.paketi sorunlu indiriyor turkiye uzerinden.vpn ile usa kullandim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.