Şimdi Ara

Yeni Notebook tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. onumuzdeki ay 2007 model eski hp laptopumu yenilemek istiyorum.ancak oncelikle siz bilenlerin urun tavsiyelerini bekliyorum.Burcem 2 bin dollar civari.Hem arasira oyun oynamak hem gerekli islemlerimi hizlica gerceklestirmek icin bana Sony,Dell.Asus markalarindan ozellikle hangisini ve hangi modelini tavsiye edersiniz?Su anda Apple Macbook pro nun yeni modellerinide beklemekteyim. Asus un yanilmiyorsam G75 serisi gayet guclu duruyor.Ilgimi cekti acikcasi.Birde bu fiyat araliginda piyasaya ssd li notebook lar suruluyormu acaba?Sizlerden ricam hangi markanin hangi modelini daha cok onerirsiniz?Amacim oyun, office programlari,pc vs. stabil ve performans kaybi yasamamasi onemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar, simdiden
    cok tesekkur ederim.

• Verdiğin paranın boşa gitmesini istemiyorsan bi 15 gün bekle ivy bridge piyasası bi şekillensin türkiyeye giriş yapsın tam paranın hakkını verecek notebooklar ortaya çıkar büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatronic

merhaba arkadaslar. onumuzdeki ay 2007 model eski hp laptopumu yenilemek istiyorum.ancak oncelikle siz bilenlerin urun tavsiyelerini bekliyorum.Burcem 2 bin dollar civari.Hem arasira oyun oynamak hem gerekli islemlerimi hizlica gerceklestirmek icin bana Sony,Dell.Asus markalarindan ozellikle hangisini ve hangi modelini tavsiye edersiniz?Su anda Apple Macbook pro nun yeni modellerinide beklemekteyim. Asus un yanilmiyorsam G75 serisi gayet guclu duruyor.Ilgimi cekti acikcasi.Birde bu fiyat araliginda piyasaya ssd li notebook lar suruluyormu acaba?Sizlerden ricam hangi markanin hangi modelini daha cok onerirsiniz?Amacim oyun, office programlari,pc vs. stabil ve performans kaybi yasamamasi onemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar, simdiden
    cok tesekkur ederim.

http://www.pcdepo.com/samsung-550p5c-s02tr-notebook-urun7807.html

bakmana değer

• quote:

Orijinalden alıntı: exelans23

quote:

Orijinalden alıntı: quatronic

merhaba arkadaslar. onumuzdeki ay 2007 model eski hp laptopumu yenilemek istiyorum.ancak oncelikle siz bilenlerin urun tavsiyelerini bekliyorum.Burcem 2 bin dollar civari.Hem arasira oyun oynamak hem gerekli islemlerimi hizlica gerceklestirmek icin bana Sony,Dell.Asus markalarindan ozellikle hangisini ve hangi modelini tavsiye edersiniz?Su anda Apple Macbook pro nun yeni modellerinide beklemekteyim. Asus un yanilmiyorsam G75 serisi gayet guclu duruyor.Ilgimi cekti acikcasi.Birde bu fiyat araliginda piyasaya ssd li notebook lar suruluyormu acaba?Sizlerden ricam hangi markanin hangi modelini daha cok onerirsiniz?Amacim oyun, office programlari,pc vs. stabil ve performans kaybi yasamamasi onemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar, simdiden
    cok tesekkur ederim.

http://www.pcdepo.com/samsung-550p5c-s02tr-notebook-urun7807.html

bakmana değer

• tavsiyeleriniz icin tesekkurler arkadaslar. iki urunde fena degil. ivy bridge li cihazlarida bekleyip gormek lazim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.