Şimdi Ara

Yeni Normalde Toplu Ulaşım Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar malum 1 haziran yeni normale gecildi, cogu insan islerine geri dondu, her yer hareketlendi. Bu surecte bulundugunuz illerde toplu ulasim gozlemleriniz nelerdir sormak istiyorum? Yani onceden cok yogun olan seferler, hatlar ne durumda yasayanlardan bizzat duymak isterim. Ben de istanbuldayim, yarin is basi yapacagim bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplu taşıma virüs gel bana bulaş demek. Havalar güzel bisikletle gidin, yürüyün, spor olur.
  • Hadi bakalım neler olucak herkes lütfen kendine çok dikkat etsin ya Allah korusun maske takın yine mesafeli olun toplu taşımayı çok kullanmaya çalışmayın ellerinizde yine eldiven olsun dokunduğunuz yerlere dikkat edin

• İş yerime 7-8 dakika iken araçla sabah 35 dakikaya gittim. Gördüğüm kadarıyla tramvay, metrobüs ve otobüsler full idi.

Yer istanbul

• Sehirici ulasimda %50 sinirlamasi kalkmis toplu ulasim araclarinda, simdi yeniden basliyoruz herhalde

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    aynen 50 60 kmyi bisiklet sürerek yürüyerek gidelim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    Hüseyin Gazi'den Balgat'a toplu taşıma ile 1 saat 40 dakika veya 2 saatte gidiyorum.
    Bisiklet ile kaç saat de giderim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hüseyin Gazi'den Balgat'a toplu taşıma ile 1 saat 40 dakika veya 2 saatte gidiyorum.
    Bisiklet ile kaç saat de giderim :)
    Trafik varsa bisikletle daha hızlı gidersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.