Şimdi Ara

Yeni Nokia X7 alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia nin x7 sinin tasarimini begendim anna ninda iyi olucagini dusunuyorum telefondan buyuk bir beklentim yok internete girsin yeter benim icin tasarim onemli. Sizce nasildir 900tlye garantisiz alinirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellkor -- 4 Temmuz 2011; 22:43:55 >

• Hem garantisiz alacaksın hem de 900 lira vereceksin? Yanlış anlamadım sanırım. :) Öyle bir cihaza 900 çok fazla. Ama ihtiyacını rahatça karşılar.
  • Yok aynen oyle bekleyim desem kimbilir ne zaman gelir aylardir telefon bakiyorum bir bu gercekten hos duruyor s^3 den daha iyidir umarim anna ama hicde bilmiyorum acikcasi umar oynamak gibi. Sasmsung s2 de gozum kaldi o paraya degmez iphone4 de yaz sonuna 4s getirebilir eski teefon almak istemiyorum cok garip bi durum.

Oyle bir cihaza 900 falza derken ne gibi bir eksigi var yoksa garantisiz diyemi dedin?
  • İşlemci hızı düşük, yavaş , Symbian gibi ölü bir işletim sistemini taşıyan bir telefon. Almayın derim. Dokunmatik Nokia telefonlar genelde sorun çıkartıyor. Garantiside yok kalır başınıza
  • pahalı fiyatı hemde garantisiz tavsiye etmem , o paraya çok daha güzel telefonlar alırsın
  • Keske dediginiz gibi olsa 900tlye malesef guzel telefon yok mutlaka birseyleri eski teknoloji yada yetersiz. Hele android alirsam 1sene bilemedin 2 sene sonra degistirmek zorunda kalicam eminim yetersiz kalicak.Bu telefonda eski nokia daki sorunlarin anca 10 da 1i vardir eminim ama genede onlar ne ondan emin olmak lazim . S^3 un ne kadar kotu oldugunu biliyorum kullandim. Hicbir uygulama yada resim cekme pesinde degilim msj+internet+wireless+konusma+ses kalitesi+ekran ve en onemlisi tasarim. Bunarin birkismi bu telefonda mevcut ama internet+wireless nasil onu gormek lazim .Bekleye bekleye seneye alicaz galiba
  • nokia x7 nin tasarımı güzel ama önemli olan içi oygulamları
    nokia sybiam işlemci kullanan bir telefon son günlerde herkes android marka telefonlar öneriyor arkadaş sen gidip nokia x7 alcağına lg optimus black yada galaxy serisinden bir kaç telefon bakabilirsin

Yeni Nokia X7 alınırmı?
  • nokıa batmaya çalışıyo ama yavaş yavaş
    symbianı bırakamadı gitti
    ama kullanıcılar bırakacak nokıa yı
  • Nokia symbiani birakmiyacak daha da gelistirecek anna bunun en guze gostergesi marketteki programlarla ilgilenmiyor oyunlarda ilgimi cekmiyor gps adam gibi olsun yeter.Nokia bildigim kadar basarsoft haritasi kullaniyor o da bana yeter androidli telefonlari eline alinca kalantor gibi duruyor ne tarzi var ne agirligi her yani plastik sirf android diye hicbir kalitesi olmayan cihaza o kadar para vermem. Sadece nokianin ve bazi marklarin tasarim telefonlarini seviyorum. Yeni telefonlardan birtek ekrani icin s2 alinabilir o da o kadar para etmez gene arada kaldim ben en iyisi bekleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Yok aynen oyle bekleyim desem kimbilir ne zaman gelir aylardir telefon bakiyorum bir bu gercekten hos duruyor s^3 den daha iyidir umarim anna ama hicde bilmiyorum acikcasi umar oynamak gibi. Sasmsung s2 de gozum kaldi o paraya degmez iphone4 de yaz sonuna 4s getirebilir eski teefon almak istemiyorum cok garip bi durum.

Oyle bir cihaza 900 falza derken ne gibi bir eksigi var yoksa garantisiz diyemi dedin?

iPhone 4S/5 SGS 2'ye yetişemez.iPhone'un yeni modelinde kullanacakları çift çekirdekli işlemci 900 mhz'de çalışan A5 işlemci.SGS 2'de Exynos 1.2 ghz çift çekirdekli işlemci kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 6 Temmuz 2011; 10:30:48 >

• Donanim olarak yetismesini beklemiyorum stabilite ve yeterlilik anlaminda gecicegi kesin android cok iyi gelissede gidebilecegi yer belli sonucta.Birinde bir telefon icin ozel gelistirilmis bir isletim sistemi var digerinde bircok marka ve modele uyumlu olmasi istenen bir isletim sistemi. 2sininde ayri probmleri var tabi ama ios un daha iyi oldugu hele 5ile dahada iyi olacagini dusunuyorum
  • İnternet konusunda Anna güncellemesi sayesinde oldukça iyi görünüyor
    http://www.youtube.com/watch?v=YaNt-k6QkMA
    Videodan Anna hakkında tecrübe edebilirsin
  • Hemen bakalim tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.