Şimdi Ara

===> Yeni Nokia X6 | nHD (640x360) - 32GB - 5MP - 1320mAh - <=== (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.844
Cevap
7
Favori
228.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelsin yaa anna tarzı bişiler yapılabilir diye dşünüyorum olsa güzel olur yani biz düşünürüz , nokia yapar :)
  • ya aslında bu telefona ne bılım yazılımı hackleyıp bıseler yuklendıgını duydum ama nasıl yapılacak onu bılmıyorum bende sıkıldım bıraz:D degısıklık olsun ıstıyorum. eger bu hackleyıp degısık yazılım kurmasını bılenler varsa yardımcı olsun cok sevınırım.
  • Arkadaşlar blackberry bold 9000 var bende. Birisi takas olarak x6 16 gb önerdi. Hangisi daha iyi telefondur sizce?
  • Sen nokia kullanma htc veya samsunga bak x6 nazli ve yavas bi telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.Ya ben bu telefonu alalı 1,5 sene oldu.En son 2011 Mayıs'ta güncellemiştim.Ancak son yazılımı yani 2011 Kasım'da çıkanı telefonuma kuramıyorum.Uygulamalar menüsündeki yazılım güncelleye girdiğimde tüm uygulamalar güncel diyor.İnternetten indirip telefona atıyım diyorum ama Nokia'nın sitesindeki yazılım bölümünde X6 gözükmüyor.Siz nerden nasıl güncelleştirdiğiniz lütfen yardım edin bana da.

• quote:

Orijinalden alıntı: sryrcngz

Arkadaşlar merhaba.Ya ben bu telefonu alalı 1,5 sene oldu.En son 2011 Mayıs'ta güncellemiştim.Ancak son yazılımı yani 2011 Kasım'da çıkanı telefonuma kuramıyorum.Uygulamalar menüsündeki yazılım güncelleye girdiğimde tüm uygulamalar güncel diyor.İnternetten indirip telefona atıyım diyorum ama Nokia'nın sitesindeki yazılım bölümünde X6 gözükmüyor.Siz nerden nasıl güncelleştirdiğiniz lütfen yardım edin bana da.

ben de ilk çıktığında almıştım. :) o zamandır hala kullanıyorum. Ama tabi ki atık yavaş geliyor.
    Hocam şimdi arama menüsüne gelin. *#0000# yapın. Sonra options > Check for updates.. deneyin derim.
    Bu arada bende yüklü olan sürüm v40.0.022 :) Uzun zamandır yeni update gelmedi malesef :( bekliyorum belle fln gelir diye ama boş yani...
    *en son v40 12.10.2011'de gelmiş zatennn..

• bunu kurun

google ye

The end edition yaz gelir
  • arkadaşlar kafayı yemek üzereyim, durup dururken ekran pikselleşiyor, okunacak birşey kalmıyor acayip acayip, ekranı biraz ısıttıığımda ( mesela cebime koyduğumda telefonu ) biriki dakika sonra normale dönüyor ne oldu bu telefona bi yardım edin :(
  • Telefona attıgmız wideolar resimler görünmüyor hatta öyle ki cektigmiz resimlerde görünmüyor en son ne cektiysek resimler o resim oluyor yeni resim cekemiyorum telefon giderek yawaslıyor güncellemeden sonra hatta durma noktasına geldi nasıl bir sey yapabilirim ki bu resimler düzelsin her attıgım resimde cektigim resimde yok oluyor artık bir yardım istiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeXi1SeYY

Telefona attıgmız wideolar resimler görünmüyor hatta öyle ki cektigmiz resimlerde görünmüyor en son ne cektiysek resimler o resim oluyor yeni resim cekemiyorum telefon giderek yawaslıyor güncellemeden sonra hatta durma noktasına geldi nasıl bir sey yapabilirim ki bu resimler düzelsin her attıgım resimde cektigim resimde yok oluyor artık bir yardım istiyorum :(

en temiz yolu format atın hocam. Fakat format atmadan önce Mass Memory'i biçimlendirin. Telefon kendine geliyor..
  • Bu telefona güncelleme falan gelmiyor mu arkadaş?Uygulama olarak ovi hariç başka bir site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Bu telefona güncelleme falan gelmiyor mu arkadaş?Uygulama olarak ovi hariç başka bir site var mı?

Güncelleme bundan sonra gelmez hocam :) Nokia desteğini çekti bu cihazdan. Symbian S60 diye google'da aratırsanız tonla program, oyun çıkacaktır karşınıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinnieMouse

quote:

Bu telefona güncelleme falan gelmiyor mu arkadaş?Uygulama olarak ovi hariç başka bir site var mı?

Güncelleme bundan sonra gelmez hocam :) Nokia desteğini çekti bu cihazdan. Symbian S60 diye google'da aratırsanız tonla program, oyun çıkacaktır karşınıza.

Sadece X6 ya yönelik mi yoksa 5800 falan onlarda da mı güncelleme olmuyor artık?
  • quote:

quote:

quote:

Sadece X6 ya yönelik mi yoksa 5800 falan onlarda da mı güncelleme olmuyor artık?

onlar için de dediğim geçerli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

onlar için de dediğim geçerli.

Ah nokia ah...

• Telefonda yapacak hiçbirşey bulamıyorum çok sıkıcı oldu telefon.
  • quote:

Telefonda yapacak hiçbirşey bulamıyorum çok sıkıcı oldu telefon.

katılıyorum sana. Sadece Whatsapp yükledim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

İphone ve Samsung da mı böyle acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

İphone ve Samsung da mı böyle acaba?

Onlar şuan lale devrini yaşıyorlar. Eski modeller tabi ki aynı durumdadır. :)
  • Telefonda bir yenilik yok mu ? Uygulama, oyun vs..
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.