Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'ye geleceği kesinleşti:http://www.scroll.com.tr/44337/nokia-n9-cikis-tarihi/
  • N9'u kisitli ulkede satmaktan vazgectiler anlasilan ve dogru olani yaptilar. Eger N9 iyi satilirsa fiyatina ragmen ki hakediyor bence basariyi MeeGo sayesinde Windows Phone Serisi de bekleneni vermezse (sanirim yilda 100 milyon gibi bir hedef var) yola MeeGo'lu serilerle devam eder Nokia diye dusunuyorum.
  • Bir Amerika ve İngiltere'de satılmayacak mesela.

Ayın 15 inde yapılacak Türkiye lansmanını bekliyorum. Fiyatlandırma ve kesin çıkış tarihi hakkında somut bilgilerin verilmesini umuyorum.
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 10 Ağustos 2011; 21:44:18 >
  • Yukarıda lansman dan bahsediyorum. Gelip gelmeyeceğini soruyorsunuz...

------------------------------------

Kısa kısa videolar halinde N9 la iligli bazı detaylar.
    http://www.allaboutmeego.com/news/item/13164_Nokia_N9_Blogger_Event_in_Kual.php
  • lansman halka açıkmı?ve nerede acaba.
  • Halka açık değil, zannetmiyorum. Basın mensupları, çeşitli teknoloji haber siteleri gibi bireylere ve oluşumlara davetiye olarak yollanmış. Zaten davetiye resminin de alt tarafı sansürleniyor yayınlanan sitelerde.

Bu bizim DH nin haberindeki
     ===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

Bu t..blog adlı siteden;
     ===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

Diğer siteler de benzer resimleri kullanıyor. Herhalde DH den biri orada olur diye düşünüyorum.

• 2008 den beri iPhone serisi kullanıyorum ama şu Nokia n9u beğendim kasa olarak,özelikle mavisinin çok albenisi var yazılımıda farklı nediyelim artik müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 10 Ağustos 2011; 23:59:30 >
  • Bir de destekleyeceklerinden emin olsak. MeeGo'lu cihazlara devam etseler cok iyi olacak. Ne olur yani mesela is serisi icin Windows Phone ile devam etseler, multimedya icin MeeGo ile, bu sekilde cok guzel olur.
  • arkadaşlar şu nfc olayı ne nası bişe bu bluetooth gibi mi bütün cihazlarada işe yarıyo mu biri açıklarsa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: GsBuyukavci92

arkadaşlar şu nfc olayı ne nası bişe bu bluetooth gibi mi bütün cihazlarada işe yarıyo mu biri açıklarsa çok iyi olur

Evet, benzeri diyebiliriz. Ama burda temas var. Her iki cihazda da NFC desteği olması gerekiyor. Mesela 2 telefonu birbirine sadece dokundurarak dosya, foto, şarkı, paylaşılabilen ne varsa aktarım yapabiliyorsun. Mesela Nokia nın nfc li bir hoparlörü var N9 da müzik çalarken, hoparlöre dokundurunca müzik hoparlörden çalmaya başlıyor gibi.

İlgili video;
    http://www.youtube.com/watch?v=jOD0099UCj8

Bu da hoparlör videosu
    http://www.youtube.com/watch?v=OtFthjqjAZE

• Meego işletim sistemli bir cihazı daha önce hiç kullanmamıştım. Bi yerde gördüğümde direkt inceleyeceğim en ince ayrıntısına kadar. Umarım nokia son senelerde ki kötü imajını bu cihaz ile biraz olsun düzeltir.
  • arkadaşlar geçmiş olsun, iingiltere ve amerikanın ardından almanya da bu telefonu göremeyecek ülkeler listesine eklenmiş.
  • Amerika ve ingiltere kendini iOs ve android furyasına kaptırmış durumda. Hani oralar bir nevi mantıklı gibi gözükebilir de Almanya ne demek... Avrupa firması, en güzel cihazlarından birini avrupaya satmıyor. Niye, kapitalist zihniyete teslim oldu ve şirketin karar mekanizmasında trojan niteliğindeki bir insan yüzünden. Windows Phone satacaklarını düşünüyorlar. Bakalım satabilecekler mi.
  • @Al PaC aynen ya adam resmen truva ati saka gibi. MeeGo'ya devam etseler cok iyi olur. Windows Phone derli toplu guzel ama MeeGo Nokia'ya daha iyi gidiyor. Fark yaratmis olurdu hem.
  • Microsoft, Nokia üzerinden Apple cılık oynayacak. Temeldeki anlayış bu. Sadece apple a göre cihaz sayısı fazla olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

Amerika ve ingiltere kendini iOs ve android furyasına kaptırmış durumda. Hani oralar bir nevi mantıklı gibi gözükebilir de Almanya ne demek... Avrupa firması, en güzel cihazlarından birini avrupaya satmıyor. Niye, kapitalist zihniyete teslim oldu ve şirketin karar mekanizmasında trojan niteliğindeki bir insan yüzünden. Windows Phone satacaklarını düşünüyorlar. Bakalım satabilecekler mi.

kesinlikle bu işten microsoftta nokiada zararlı çıkacak. wm7 öyle ahım şahım bir işletim sistemi olsaydı hali hazırdaki samsungun yada htc'nin wm7'li cihazları çok fazla satılırdı. hemen hemen yüzüne bakan yok wm7'li cihazların
  • quote:

Microsoft, Nokia üzerinden Apple cılık oynayacak. Temeldeki anlayış bu. Sadece apple a göre cihaz sayısı fazla olacak.

+1000
    beceremessede pek umrunda olmayacak.ve geride çok kötü durumlarda bir nokia bırakıcak.
  • Alsam dahi çıktıktan en az 2-3 ay sonra alırım...

Bi araştırıp bakmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Amerika ve ingiltere kendini iOs ve android furyasına kaptırmış durumda. Hani oralar bir nevi mantıklı gibi gözükebilir de Almanya ne demek... Avrupa firması, en güzel cihazlarından birini avrupaya satmıyor. Niye, kapitalist zihniyete teslim oldu ve şirketin karar mekanizmasında trojan niteliğindeki bir insan yüzünden. Windows Phone satacaklarını düşünüyorlar. Bakalım satabilecekler mi.

kesinlikle bu işten microsoftta nokiada zararlı çıkacak. wm7 öyle ahım şahım bir işletim sistemi olsaydı hali hazırdaki samsungun yada htc'nin wm7'li cihazları çok fazla satılırdı. hemen hemen yüzüne bakan yok wm7'li cihazların

ahmet demirci, wp7 ile wm aynı şey değil. wp7 sıfırdan yazılmış işletim sistemidir. Ayrıca nokia cihazlar wp7 mango güncellemesini de içerecek.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.