Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

ufff N8 e elveda gıbı Bunu alıcam manyak ya cıhaz yanlız gsmarenada otg var yazıyo varsa sayet kesın N8e ıstınaden eksıklerını gormem bıle. bıde bu kamera degerı f2.2 mıs ne oluyor bu? n8de bu f2.8, N86da f2.4 mus kalıteyı etkıleyecek bı durummu? (acar goggldanda ogrenırımde burdakı arkadaslar saglam bılgı verıyo.klawyecı kardesım ozellıkle hedef N9 siyah 16 gb

f2.2 çok süper birşey hocam. hem.af ile arka tsrafları daha flu daha etkileyici resimler çekersin hemde akşamları flash bile kullanmazsın oda ışığında.

o zaman tmm hocam alınır bu tel tabı fıyat max1200 cıvarında olursa usb otg yokmus bu benı baya dusundurcek cunku N8de ıyı alıştım neyse işletim sistemi baya saglam acıkcası N8den çok memnunum ama sistem istedıgım kadar stabıl degıl ve bu guncellemelerlede pek degısmeyecek bence. bakalım hayırlısı

fm vericide yok sanırım. oda benim için cok önemli. n8den şuanda ben memnunum. gelecek güncellemelerle daha iyi olacak insallah. en azından browseri iyileştirip azda işlemciye gaz verseler yeterde artar bile bana.

buzmavisi nokianın şu an kendisine ait en azından iki işletim sistemi var. olmaz ama google artık androidi vermyorum dese öteki markalar sap gibi ortada kalırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 23 Haziran 2011; 18:10:53 >

• java symbian win android.samsunga birşey olmadı bu karede.kurdu masasını okey oynadı.bence birşey olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ufff N8 e elveda gıbı Bunu alıcam manyak ya cıhaz yanlız gsmarenada otg var yazıyo varsa sayet kesın N8e ıstınaden eksıklerını gormem bıle. bıde bu kamera degerı f2.2 mıs ne oluyor bu? n8de bu f2.8, N86da f2.4 mus kalıteyı etkıleyecek bı durummu? (acar goggldanda ogrenırımde burdakı arkadaslar saglam bılgı verıyo.klawyecı kardesım ozellıkle hedef N9 siyah 16 gb

f2.2 çok süper birşey hocam. hem.af ile arka tsrafları daha flu daha etkileyici resimler çekersin hemde akşamları flash bile kullanmazsın oda ışığında.

o zaman tmm hocam alınır bu tel tabı fıyat max1200 cıvarında olursa usb otg yokmus bu benı baya dusundurcek cunku N8de ıyı alıştım neyse işletim sistemi baya saglam acıkcası N8den çok memnunum ama sistem istedıgım kadar stabıl degıl ve bu guncellemelerlede pek degısmeyecek bence. bakalım hayırlısı

fm vericide yok sanırım. oda benim için cok önemli. n8den şuanda ben memnunum. gelecek güncellemelerle daha iyi olacak insallah. en azından browseri iyileştirip azda işlemciye gaz verseler yeterde artar bile bana.

buzmavisi nokianın şu an kendisine ait en azından iki işletim sistemi var. olmaz ama google artık androidi vermyorum dese öteki markalar sap gibi ortada kalırlar

he ya oda aynen arabada cok kullanıyorum fm verıcı ama soyle bı baktım gsm arena ıncelemesıne bu tel kullanım stabılıtesı ıcın kesınlıkle alınır ve almayıda kısmetse dusunuyorum. gümüş grı renkte cıkarsaymıs. tek cekıncem os yenı bunun uzerıne ne kadar dusecekler gercı smbyana dusuyorlar bunu bas tacı etmelerı lazım ama bunların ne yapacagı pek bellı olmuyor. sabırsızlanıyorum telefon ıcın

• quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC
    Multitasking canavarı. Arkada açık olmayan şey yok. Bir ara adam açık programları kapatıyor, kapattıkça alttan diğer açık olan program geliyor ekrana

Kesinlikle, multi-tasking konusundaki başarısı inanılmaz. Öyle ki bir sürü açık uygulama olmasına rağmen sanki arkada uygulama yokmuşçasına mükemmel derecede hızlı tepki vermesi sistemin ne kadar stabil ve kararlı çalıştığının bir kanıtı. Umarım Nokia GSMArena'nın cihaz hakkındaki izlenimlerini dikkate alır da MeeGo'ya hakettiği desteği ve gücü verir.

GSMArena'da USB OTG desteği olduğu yazıyor ama Nokia'nın sitelerinde böyle bir bilgi olmadığı için yazmadım.

@i3e, gözümden kaçmış uyardığın için teşekkür ederim.

• @sugar_klavyeci

Umarım öyle olur. Bu arada kamera arayüzü de çok güzel olmuş. MeeGo nun tadı ayrı. Yalnız deklanşör tuşu koymalıydı bence. Bugün sızan WP7 li telefona deklanşör tuşu konulmuş... Fotoğraf ve video arası geçişi de çok hızlı. N8 de olmayan anna ile gelmesi beklenen video da 30 fps ve sürekli auto focus bu cihazda direkt olarak var. MeeGo arayüzü öyle enteresanki, mevcut bütün işletim sistemlerininin arayüzlerini harmanlamış. Çok da güzel olmuş. Yalnız ben daha çok kişiselleştirebilme ve widget desteğinin bir şekilde getirilmesini umuyorum. Şu haliyle alıştığımız tarzdan biraz uzak gibi. Bu hali de iphone a benzetiyor cihazı.
  • birde android uygulmalarınıda çalıştırırsa varya... evah eyvah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

@reis
    nasıl buldun n9'u?
    n8 de bulamadığın mutluluğu verirmi n9 yoksa arc de kararlımısın.

başlığa fazla yazamadığımdan anlayacağınız üzere yoğunluk sebebiyle doğru dürüst videosunu izleyemedim bile cihazın. :/ izleyince şeyederim.

quote:

Orijinalden alıntı: Juan Pablo Montoya

Hacu ayıp ama yaptığın yav. Ben de diyorum Reis nasıl oldu da konu açmadı sen açmayınca ben açtım ama eskiden varmış zaten. :D

hehe :)) benden kaçar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 24 Haziran 2011; 0:17:17 >
  • @Al PaC, söylediklerine katılıyorum ve MeeGo'da iOS havası biraz daha baskın görünüyor. Özellikle cihaz yan ve dik açılara çevrildiğinde tıpkı iOS'daki gibi efektli olarak dönüyor ekran. Android ve Symbian'daki gibi bir anda küt diye dönmüyor. :)
  • Nokia'nın 2 önemli eksikliği vardı.

1.si akıcılık
    2.si uygulama

videolarda da anlaşılacağı gibi akıcılık sorunu tamamen ortadan kalkmış. İnternet tarayıcısı mükemmel.
    Android uygulamalarıylada uygulama sorunu kalkmış olucak
  • radyo yok dolayısıyla fm transmitterda yoktur sonuç olarak n8den buna geçmeme hiçbir sebep yok oh rahatladım
  • Fiyat iyi olursa alacam beyler. Çok beğendim telefonu
  • Sonunda smbiyandan farklı bi işletim serisi belki yeniden yükselecek nokia ..
  • beyler bendede n8 var ama bir türlü güncelleme yapamıorum bakıom güncellemeye kontrol et diom güncelleme yok dio ama yapanlar var yardm edersnz sevinrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıfa

beyler bendede n8 var ama bir türlü güncelleme yapamıorum bakıom güncellemeye kontrol et diom güncelleme yok dio ama yapanlar var yardm edersnz sevinrm

Sürümünüz PR1.2 ise güncelleme olmaz zaten son sürümdür
  • ya ama mesaj yazında telefonu düz tutunca kalwye çıkmıo
  • SGS den N8 emi dönsem SGS mi alsam diye düşünüyordum, N9 da oldukça iyi geldi bana. SGS en çok kamera olarak N8 özletti. Ama N9 unda kamerası fena değil gibi. zenon eksiklik tabi ama en azından SGS gibi ne zenon ne led değil

takip eden arkadaşlar N9 un kamerası hakkında biraz bilgi verebilir mi? mesela kamera telefonları sıralamasında kaçıncı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

radyo yok dolayısıyla fm transmitterda yoktur sonuç olarak n8den buna geçmeme hiçbir sebep yok oh rahatladım

Radyo yüzünden 1 GHz,1 GB RAM,MeeGo dan mı vazgeçiyorsun?
  • kağıt üstünde kamera çok güzel duruyor. f2,2 değeri çok fazla xeon flasha ihtiyaç hissettirmez gibi. en azından az ışıklı ortamlarda daha parlak ve daha net resimler elde edilebilir. dediğim gibi kağıt üstünde bunlar söylenebilir. gerçek resimler ortaya çıkmadan yapılan yorumlar hep yanlış olur diye düşünüyorum. yanlız bu f2,2 değeri n8'dede olsaymış sanırım türk hava yolları ile rekabet edebilirdik

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

SGS den N8 emi dönsem SGS mi alsam diye düşünüyordum, N9 da oldukça iyi geldi bana. SGS en çok kamera olarak N8 özletti. Ama N9 unda kamerası fena değil gibi. zenon eksiklik tabi ama en azından SGS gibi ne zenon ne led değil

takip eden arkadaşlar N9 un kamerası hakkında biraz bilgi verebilir mi? mesela kamera telefonları sıralamasında kaçıncı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 24 Haziran 2011; 9:23:56 >

• fm radyo değilde fm transmitter yüzünden n9'dan vazgeçilebilir. en azından ben vazgeçerim:)

quote:

quote:

radyo yok dolayısıyla fm transmitterda yoktur sonuç olarak n8den buna geçmeme hiçbir sebep yok oh rahatladım

• quote:

fm radyo değilde fm transmitter yüzünden n9'dan vazgeçilebilir. en azından ben vazgeçerim:)

quote:

quote:

Herkes kendi ihtiyaçlarına göre mobil cihaz almalı tabi.Benim için FM radyo,transmitter hatta HDMI çok önemli şeyler değil.N9 un işlemcisi biraz daha iyi olabilirdi diyorum ben de mesela.Ama Nokia MeeGo ya destek verecek mi vermeyecek mi belli olmadığı için bu cihaz şu anlık alınmaz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.