Şimdi Ara

Yeni Nokia 3250 =W800 e rakip geliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
4.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

bence tek sorun ekran 176 x 208 çok düşük tabi ekran ın çözünürlüğünü bilmiyorum tahmin ediyorum

bence bu saatten sonra 320 240 dan aşağı düşmemek lazım tabi daha böyle bi tel kullanmadık adam gibi ama ekranların büyümesi lazım bence

bu arada büyük ekranlı telefonların çoktan 320x240 olması lazımdı,s700i öyle mesela 320x240
  • güsel tasarım
  • 3250 6630a rakip olabilir
    çünkü 3x serisinin 1.3 mpi 3230 u gördük
    3x sersinin 2 mpi nden pek bişey olmaz
    gsmarena performans notu 7.6 vermiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gren

3250 6630a rakip olabilir
    çünkü 3x serisinin 1.3 mpi 3230 u gördük
    3x sersinin 2 mpi nden pek bişey olmaz
    gsmarena performans notu 7.6 vermiş

o 7.6 kullanıcıların notu gsmarena incelemesinin değil
  •  Yeni Nokia 3250 =W800 e rakip geliyor

ben buna hasta oldum
    odamıda bu renge boyayasım geldi
  • telefonu beğendim ama yine de n70 bir numara bence nokia lar arasında. bu arada 5510dan bahseden arkadaş ondan çook daha önce sonynin muhteşem bir müzik telefonu olduğunu hatırlatırım. bi de @Felsongy arkadaşımda şu nokianın bir tane telefonunu beğenmese dişimi kıracağım yaw yav firma sanki sana özel telefon yapıyor al ama bunu bunu bende tavsiye ederim. eğer fiyatda denildiği gibi olursa alınır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: subuti

telefonu beğendim ama yine de n70 bir numara bence nokia lar arasında. bu arada 5510dan bahseden arkadaş ondan çook daha önce sonynin muhteşem bir müzik telefonu olduğunu hatırlatırım. bi de @Felsongy arkadaşımda şu nokianın bir tane telefonunu beğenmese dişimi kıracağım yaw yav firma sanki sana özel telefon yapıyor al ama bunu bunu bende tavsiye ederim. eğer fiyatda denildiği gibi olursa alınır.

yok yaw beğenmediğim telefonları var tabiki ama dizayn olarak bence nokia kalitesi de çok iyi yalnız şey de değilim at gözlüğü ile brand loyalty'ye takılmış bir insan da değilim nokia'nın hatalarını da söylerim telefonlarıyla da dalga geçerim diğer markaların yaptıkları denenmiş ve iyi ise özellikle de kendim denemişsem beğendiğimi de söylerim

bu arada nokia'nın beni kendine çeken tarafı dizayna verdikleri önem benim için dizayn tasarım çok önemli hatta 8 yıldır falan da telefon tasarlarım bu konuda yeniliklerin hep nokia'dan geldiğini görüyoruz misal bu telefon

neyse bi parça olsun kendimi anlatabildiysem ne mutlu
    bu arada bu kadar nokia'yı övmüşken son olarak şunu da belirteyim nokia donanım bakımından ipleri elinden bırakıyormuş gibi geliyor. bu da hiç iyi bir şey değil sadece tasarımla işler yürümüyor.

benden bu kadar saygılarımla

• 1- ÇOK KALIN(elde tutmak için biraz iri gibi geldi)

2- EKRANI PİKSEL SAYISI HALA ARTIRILMAMIŞ (bence büyük bir eksiklik)

3- VE EMİNİM 6260 KULLANDIĞIMDAN BİLİYORUM VE SÖYLÜYORUM....

BU TELEFONUNU ALAN BİR ÇOK KİŞİNİN CANI YANACAK..ÇÜNKÜ DÖNEN TUŞ KİLİDİ LAŞKALAŞIP BOZULMAYA ÇOK MÜSAİT....(türkiyeyeki bir çok 6260 un kapağı bozuldu.ve şuan piasanın en para etmeyen s60 serisi tellerinden biri)

KİŞİSEL YORUMUMDUR...LÜTFEN KİMSE FANATİKLEŞMİŞ KARŞI CEVAPLAR YAZMASIN...

• özellikleri iyi ama bunun piyasaya çıkması mart ayını rahat bulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smartboy

özellikleri iyi ama bunun piyasaya çıkması mart ayını rahat bulur

ben mayıs diyorum valla seninki yine çok iyimser olmuş
  •  Yeni Nokia 3250 =W800 e rakip geliyor
  • ohaa cok kalınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • ya tuş takımının dönmesi neyi sağlıyor anlamadım ama sekilli bişi olmuş fiyatıda ucuz
  • ama yinede güzel bi telefon ericsson yerine bunu tercih ederim kendi fikrim tabi ama nokia biraz da artık tasarım işini hızlandırsa iyi olcak boyle giderse biraz zorlanır gibi....
  • n90ı 1500 ytl bu allah bilir ne kadar olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: darendeli

n90ı 1500 ytl bu allah bilir ne kadar olur

telefon 350 euro avrupa tahmini gsmarena
    trde 900 olacakbu çıkış fiyatına kaliteli bir nokia beklemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gren

quote:

Orjinalden alıntı: darendeli

n90ı 1500 ytl bu allah bilir ne kadar olur

telefon 350 euro avrupa tahmini gsmarena
    trde 900 olacakbu çıkış fiyatına kaliteli bir nokia beklemiyorum

valla eğer nokia 3250'De ses konusunda başarılı firmalarla çalışmazsa telin pazarda ömrü çok az....N91'DEki gibi başka markalarla çalışmalı yoksa asla w800'e rakip olamaz.Ben w800'e rakip olarak n91'i görüyorum...3250'de w550i'nin rakibi olur bence.....ÇÜNKÜ HERZAMAN DEDİĞİM GİBİ....

NOKIA'DA TEKNOLOJİ YOK.....TEKNOLOJİ DİYİNCE SONY VE SAMSUNG DERİM....NOKIA FİYAT KONUSUNDA ÇOK FARKLI.....O ZAMAN ŞÖYLE BİRŞEY ORTAYA ÇIKAR..

ERICSSON (TELEKOMİNİKASYONUN ABİLERİNDEN ALCATELLE) + SONY = UNBELIVABLE

NOKIA (SADECE TELEKOMİNİKASYON) + X =Might Be Unbelivable...TABİKİ X YERİNE KALİTELİ BİR FİRMA GELİRSE...

• ben diyorum seste. görüntüde. ergonomide. incelikte. hafiflikte sony ericsson u hiç bir firma geçemez sony dünyanın en başarılı ses ve görüntü uzmanı olduğunu hrkez biliyor ee daha ne düşünüyosunuzki bu nokia k750i yi bile geçemez seste
  • 7650 YE takozluk rakibi geliyor bir zamanlarda 7650 en iyi tel di sonra takoz oldu tel güzel ama büyük artık küçük teller moda aurıca edge hızı bana inandırıcı gelmedi 236kbps diyor yaaa adsl den hızlı mı bu şimdi ama hakkını vermek lazım biraz geliştirilirse güzel bir tel olur ama şuan hala birinci MPx220
  • Biz Bunlara "takoz" Diyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.