Şimdi Ara

Yeni Nissan Micra Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bakalım ne zaman anlayacaksınız 100.000 TL nizin eski 100.000 TL olmadığını.

• tasarımını beğendim ancak 0.9 litrelik turbo benzinli motor ve cvt şanzıman ile 90-100 bin tl aralığında gelseydi çok satardı.şuan pek satacağını sanmıyorum.rakipleri çok ve rakipleri o paralara daha avantajlı.

• millet kıvranırken vekilinin 2,000,000 liralık arabaya binmesini aşırı derecede küfür eder gibi buluyorum. millet hangi ortalama seviyede ise 600 vekilde o seviyede hayat standartında yaşamalı.

• Led far varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkcası eski tasarım benim daha hoşuma gidiyordu
  • Yeni Nissan Micra Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Toyota yaris bu fiyata iken zor be gülüm
  • bu aracın polonya'daki fiyatlandırması 55.000zl-67.200zl arasında değişiyor. Kampanya yaparlarsa 45.000zl den düşünebilirim yoksa 208 daha alınası duruyor. gerçi 208'e 60.000zl vermek ne kadar doğru..
  • bu arabada kullanılan cvt'nin patlama tehlikesi var mı? nissan ve cvt deyince çok güzel anılar canlanmıyor.
  • corolla ile aynı fiyatlara çıkmış 5 fazla verip corolla almak varken bunu almak bence hiç mantıklı değil
  • anam anam.

• Yeni Nissan Micra Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Bu micra'yla yeni micra arasındaki geriye gidişi bir tek ben mi görüyorum. Gerçi Türkiye için Fiyat/Performans açısından en kötü arabadır micra.
  • özellikleri güzel ancak fiyat olarak çok yukarıda su aralar swift fiyat ve yakıt tüketimi avantajıyla bence daha mantıklı 0-100 hızlanması çok geç micranın ve ne olursa olsun 6 lt den az yakmayacaktır şehir içinde

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.