Şimdi Ara

Yeni Nissan Micra Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülkenin içinde bulunduğu ekonomiye göre gayet gerçekçi fiyatlar, ne zaman doları euro yu normal seviyelerine indiririz, ne zaman ötv kaldırılır, o zaman arabalar yakınmayacağımız seviyeye gelir.

• Arka koltukta 2 kafalık mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski kasasının şirin, daha ziyade CVT otomatik vitesi ile bayanlara hitap eden ama bir erkek kullandığı zamanda yadırganmayan bir tipi vardı.

Resmi ilk gördüğümde Ford Fiesta sandım. Forum ahalisine anket yaptırsak işte yeni kasa Fiesta diye kimse yadırgamaz.

Yukarıda bir forumdaş yorum yapmış bayan doktor alır diye. Bu maskülen tip ile bayanların artık bu arabaya yanaşacağını zannetmiyorum.
  • Fiyat tartışılır ama o segmentte başka hiç bir araçta 4 adet kamera çevre görüş sistemi, bose 360 derece ses sitemi ve akustik özellikli cam yok. Yurt dışında kullanmıştım çok şık bir araç eski mikralar sadece bayanlara hitap ediyordu şimdi erkek olarakta göze hoş geliyor. Fiyat beklentisi bam başka tabi. Böyle olursa boş üst segment bir araç mı dolu alt segment mi tartışması yaratır.
    Alana hayırlı olsun, araç kötü değil

• iyi güzel de 120.000 ve 1.0 cvt başlangıç donanım..
    alışamadık bu fiyatlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicaptain88

Fiyat tartışılır ama o segmentte başka hiç bir araçta 4 adet kamera çevre görüş sistemi, bose 360 derece ses sitemi ve akustik özellikli cam yok. Yurt dışında kullanmıştım çok şık bir araç eski mikralar sadece bayanlara hitap ediyordu şimdi erkek olarakta göze hoş geliyor. Fiyat beklentisi bam başka tabi. Böyle olursa boş üst segment bir araç mı dolu alt segment mi tartışması yaratır.
    Alana hayırlı olsun, araç kötü değil
    Dediğin gibi hocam tek kötü yanı fiyatı. Üst segment boş yerine bu araç da tercih edilebilir ya da 2. El bu fiyatlara iyi arabalar da olabilir.

• Araba çıkalı 3 yıl olmuş bize daha yeni geliyor

• Ölü doğum

• Tasarım güzel de fiyat leş

• Kurdan dolayı sanırım fiyatlar çok Dengesiz. Donanımlı araç ÖTV’den dolayı uçuyor. Bunu dengelemeleri lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz erken gelmedi mi

• 14000 Pound'dan başlayan fiyatlar ile...

• 0 araba almak istiyorsan 150.000,00-TL bütçe ile ne almak istersin? (Lütfen içi en dolu örnek ver)

• deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Yalnız ben ekonomik duruma yakınmadım, spesifik olarak bu aracın fiyatlandırılmasına yakındım nissan fanatikleri dışında kimse almaz bu paralara.

• Her gelen yeni kasa zamlar ile geliyor. Eski zamana döndü ülke. Piyasaya çıktıktan 5 sene sonra millet ancak alabiliyor

• Ayni paraya C hatta az daha zorlansa D segmenti otomobiller varken, 2-3 tane we can do it'çi alir geçer.

• Tam orta yaş evde kalmış feminist arabası.

• 150 bin fiyatlı micradaki donanım

Akıllı çarpışma önleme sistemi
    Şerit takip uyarı sistemi
    Trafik işareti tanıma sistemi
    Akıllı çevre görüş sistemi-360 derece hd kamera
    Kör nokta uyarı sistemi
    Yan ve perde havayastıkları
    Bose müzik sistemi
    7 inç dokunmatik ekran
    Bluetooth
    Otomatik yanan ön farlar
    Apple car play-Android auto
    Elektrikli arka camlar
    Yokuş kalkış destek sistemi
    Hız sabitleyici-hız sınırlayıcı
    Akıllı otomatik uzun far asistanı
    Anahtarsız çalıştırma
    Deri direksiyon ve deri vites topuzu
    Yağmur sensörlü ön silecekler
    16" alüminyum alaşımlı elmas kesim jantlar
    Navigasyon
    Start-stop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 11 Kasım 2019; 20:46:39 >
  • araba güzel de 150k'ya daha iyileri alınır be
  • Araba çok güzel olmuş ama fiyat çok yüksek. Her parçası kalite kokuyor görünüşe göre ama pahalı be Nissan kardeş.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.