Şimdi Ara

Yeni Nissan Juke Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
5.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

yok kesinlikle bu işte hata var. şu arabaya şu fiyatı ödediğimizi hansa falan anlatsak suratımıza tükürebilir yada yapmaz hans medeni adamdır güler ve uzaklaşır.

bence kıskanır. Adamlara bak benim verdiğim paranın 2 katını veriyorlar bu arabalara.

Adamlardaki azme bak diye kıskanır  

• Bu bildiğin chr olmuş iyice
  • Gercekten saka gibi
  • kurbağa gözlü tasarımdan vazgeçmişler güzel olmuş.

• Nedense tasarımı chr modeline benzemiş
  • realgs kullanıcısına yanıt

burada verdiği eforu orada vermesine fırsat verseler eminim porsche biner insanlar.

• Eski otomatik Juke'lerin fiyatlarına baktım ortalama 150-170 arasında gidiyor ,yani eldekini satayım yenisini alayım derseniz üstüne 150 kağıt daha koymanız gerekecek 1.5-2 sene önce yeni ile eski araba arasında 30 bin lira fark oluyordu."Neredeen nereye" :)

• Biz nasıl araba alacağız gerçekten bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yabancılar falan hayret ediyordur. "benim bindiğim porsche parasına türkiye'de juke alıp biniyorlar hayret gerçekten evet evet 40 bin dolara juke alıp biniyorlar. alan var yani. keriz mi desem ne desem bilemedim"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 26 Ocak 2021; 23:13:26 >
  • Siyah üzerine kırmızı olan çok güzel olmuş

• ne hikmetse yeni modellerin hepsinin fiyatı %80 ötv sınırından başlıyor. 229,900 tl.

birisi de çıkıp 199 binden başlayan fiyatlarla demiyor, pastayı hep büyük lokma yeme peşindeler.

• Tekna manual-otomatik vites 67.000 nedir

• Model nissan fiyat mercedes

• Uçuk fiyat, umarım talep olmaz fiyat düşer.

Yetkililer vi zahmet el atsın bu ötv'ye.

• avrupada bir babanın kızına üniversite hediyesi olarak 5-6 aylık maaşıyla aldıgı araba için burada bir insan 10 yıl kredi çekmek zorunda. kredinin son taksidi bittiğinde arabanın üstünden 2 jenerasyon geçmiş oluyor :)

• Otomatik vites farkı 68bin tl, vergi sistemimizi kıskanıyorlar çünkü kimsede yok

• 2002 de Almanya'daydım, bi galerinin önünden geçerken 2. el cabrio bi porsche'nin 20.000 euro ya satıldığını görüp şok olmuştum, tabi o zaman kurlar böyle yüksek de değil, TR ye getirebilsem hemen girer alırdım o an....

• Son yıllarda çoğu arabanın tasarımlarını beğeniyorum.Bu da güzel olmuş. Param olsa hangisi alacağını şaşırırdım. ama param olsa.. Elin Avrupalısının 1 günlük çalışması bizim 9 günümüze bedel. Onlar bir yıl çalışacak alacak, biz 9 yıl. Bundan sonra böyle. Düzelir mi ? İhtimal yok! O zaman alışsak iyi olacak bu fiyatlara. Bundan sonra sıfır araçta en lüksümüz 1.3 mültijet Egea arkadaşlar.

• arabayı düşünmeyip aylık akbilimiz doldurup işe öyle gideceğiz bundan sonra böyle malesef hocam
  • Bizi bu hallere düşürenlere lanet olsun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.