Şimdi Ara

Yeni Nexus telefonları ile ilgili daha fazla detay ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Android ozgurlugunu ve esnekliğini seviyorum..
    Ancak turkiyede yuksek fiyat gozden cıkarmıssam kesinlikle apple cihazlarını alırım..
    prestiji ve ikinci el değeri bu seçimimdeki ana etken..
    yani nexus cihazlar yuksek fiyatlarla gelirse 2000 tl ve uzeri gibi turkiye pazarında sıkıntı yaşar

• Nexus'lar Android'in emekleme ve gelişme dönemlerinde çok önemliydi. Çünkü güncellemeler çok önemliydi...

Android 5.0 ile beraber Android sistemi oturmaya başladı ve gelişim bundan sonra aynı ivmede olmayacak. Açıkçası eskisi gibi artık güncelleme kovalamıyorum. LG zaten güvenlik güncellemeleri için sözünü verdi. Önemli olan buydu. Diğer üreticiler de izleyecektir...

Nexus telefonların multimedya yönünden zayıf olmasını (tamamen satış stratejisi) da göz önüne alınca sonraki telefonumun yine bir Nexus olup olmayacağını henüz kestiremiyorum.

Çünkü Nexus 4 kullanırken multimedya yönünden zayıf kaldığını hissettiğim yönler oldu fazlasıyla. Demek ki bu yöne doğru bir ihtiyacım var.

Hala Nexus 4 kullanılabilir durumda ve en az bir yıl daha işimi görecek seviyede olacak. Seneye telefon değiştirmeyi düşünürken karşıma nasıl bir durum çıkacağını merak ediyorum.

• Bu nexus sarjlari hep zayif oluyor.bunlarda istisna olacagini ummuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.