Şimdi Ara

Yeni Nexus 7[Mr.Çerçeve] Kutu Açılımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir Nexus sever olarak tasarımı iğrenç donanımı iğrenç buldum :D

• Bence güzel hocam sızan cihazın aynısı çıktı, Snapdragon 600, full HD 7" ekran, 7.9mm kalınlık ve stereo hoparlör öne çıkan özellikleri. Fiyatı da 220$ olacakmış, fiyatına göre gene on nuöara cihaz. Tek handikapı çerçeve büyüklüğü. Keşke ülkemize de çabul ve ucuz gelse ama kesin 5 ay sonra 700 liradan gelir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Bence güzel hocam sızan cihazın aynısı çıktı, Snapdragon 600, full HD 7" ekran, 7.9mm kalınlık ve stereo hoparlör öne çıkan özellikleri. Fiyatı da 220$ olacakmış, fiyatına göre gene on nuöara cihaz. Tek handikapı çerçeve büyüklüğü. Keşke ülkemize de çabul ve ucuz gelse ama kesin 5 ay sonra 700 liradan gelir...

Dostum Geçensene ilk ben aldım nexus 7 yi bu forumda çok sevdim derim nexus 7 mi aldıktan 1 hafta sonra 150 tl ucuzladı orası var.Bu sene çıkacak olanın 2 modeli olcak diye duydum Bir s600 lü birde s4pro lu olarak ikisinin arasındakı fark s4pro lu olan 4gb ramle gelecek s600 olan 2gb le gelecek denılıyordu bilmiyorum 7.9mm ise gayet iyi diyebilirim ama o pili görünce gerçekten cihazdan soğudum daha yuksek frekanstaki işlemci full hd ekran 4000mAh pil şaka gibi tasarımını sevdim neresını dersen arka kapak tasarımı gayet ıyı slım port dan hdmı girişi veriliyormuş buda iyi ama adreno 320 :( kasılcaktır diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.