Şimdi Ara

Yeni nesile geçmek !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba birçok yerde açılmıs bu konu ama benim diyecegim gibi ben fark edemedim varsaa simdiden ozur dilerim,

Ilk defa konsol alacagim.Almisken yeni nesil alayim dedim ve ilk once ps4 karari vermistim ama ben kinect ile oynanan spor tarzi oyunlari sevdigim icin xbox one karari kildim fakat ben grafik hastasiyimdir (neden bende bilmiyorum) xbox one 720p imis ps4 1080p iste gunlerce uyuyamamamin sebebi sizce hangisi ? Dedigim gibi ben kinectte spor tarzi oyunlar oynamayi severim ama move akici degil galiba kinect kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Grafik olarak iki nesilde tırt açıkcası fakat ps4 daha iyi donanıma sahip. Grafik çok önemliyse pc al. Bu nesil iyi donanımlarla çıkmadı yeni nesiller. Xboxone hiç alma düşünme bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Grafik olarak iki nesilde tırt açıkcası fakat ps4 daha iyi donanıma sahip. Grafik çok önemliyse pc al. Bu nesil iyi donanımlarla çıkmadı yeni nesiller. Xboxone hiç alma düşünme bile.

Pc almayayacagim ya konsol alacagim.
    Peki ps4 un move u iyi mi kinect cok daha iyi gibi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: gitarist98

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Grafik olarak iki nesilde tırt açıkcası fakat ps4 daha iyi donanıma sahip. Grafik çok önemliyse pc al. Bu nesil iyi donanımlarla çıkmadı yeni nesiller. Xboxone hiç alma düşünme bile.

Pc almayayacagim ya konsol alacagim.
    Peki ps4 un move u iyi mi kinect cok daha iyi gibi bence

PS4 al kesinlikle. Morpheus projesi ve playstation camera işini görecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.