Şimdi Ara

Yeni Nesilde Oyun Fiyatları 70 Dolar Olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni nesilde oyun fiyatları 10 dolar artabilir.

NBA 2K21 bugün tanıtıldı ve oyunun mevcut nesil platformlar PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia üzerindeki standart sürüm fiyatı 60 dolar. Yeni nesil platformlar PlayStation 5 ve Xbox Series X üzerindeki standart sürüm fiyatı ise 70 dolar. Özel sürüm Mamba Forever Edition'da bir fiyat farkı yok. İkisi de 100 dolar.

Bu olay sadece NBA 2K21'e mi özel yoksa yeni nesildeki tüm AAA oyunlar 70 dolardan mı satışa sunulacak, henüz kesin bir şey söylemek zor.

Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan ve Sony Interactive Entertainment'ın eski Worldwide Studios başkanı Shawn Layden yeni nesilde AAA oyun geliştirme masraflarının artacağından bahsetmişti. Bu durum oyun fiyatlarına yansıyabilir.

• Hadi konsolu bir şekilde aldık oyun almayacağız... Gerçekten yeni nesilde pc almak daha mantıklı geliyor yavas yavaş. Steam sayesinde daha uygun satın alıp kan emici firmaların oyunlarını da korsan indirmek gibi seyler kulağa hoş gelmiyor degil ne yalan söyleyeyim... Çünkü Türkiye de konsol oyunlarını en az 849 liraya sabitlerler bu şekilde...
  • Sinyallerini verdiler zaten beklendik bir şey.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bir artış olacaktı eninde sonunda.Geçenlerde bir ceo konuşmuştu bu konuda.Maliyetler arttı ve sürede uzadı oyun yapımlarında diye ama 60 fiyat birimi hiç değişmedi demişti.Önceden de demiştim bizde yeni nesille birlikte 600 lira olacak oyunlar standart hale gelecek.Umarımda steam kuru değiştirmez tek umudum o.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Maliyetler arttı tamam da oyuncu sayısıda arttı saçmalık tamamen
  • şerefsiz nedir nasıl olunur onun örneğini görüyoruz söylenecek çok söz varda işte boşa gidecek hep

• PC'ye de mevcut nesil getiriyorlar yapacaginiz ise sizin 2k
  • Hazır mıyız genşler 849₺ oyun fiyatlarına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan zengin değilse 1 tane oyuna nasıl 600-700 TL verir aklım almıyor. Büyük para değil mi bu paralar. Benim ekonomim mi küçük anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Nesilde Oyun Fiyatları 70 Dolar Olabilir

• Bu geçiş oyunlarını geri uyumlulukla daha ucuza almak yerine yeni nesle özel versiyonlarını almamız için nasıl bir fark sunacaklar acaba

• Yakında millet uzak asya ve afrika ülkelerinde olduğu gibi korsana başlayacak yada oyun oynamayacak

• Skidrow shop yolları bizi bekliyor anlaşılan bu kan emici-hotrumculara beş kuruş kaptırmam.
  • Bence normal bir artış. Last of Us gibi oyunlar görmek istiyorsak bu fiyat artışını normal görmek gerekiyor. Sorun bizim gibi ülkelerdeki paranın değersizliğinde.
  • Hadi konsolu bir şekilde aldık oyun almayacağız... Gerçekten yeni nesilde pc almak daha mantıklı geliyor yavas yavaş. Steam sayesinde daha uygun satın alıp kan emici firmaların oyunlarını da korsan indirmek gibi seyler kulağa hoş gelmiyor degil ne yalan söyleyeyim... Çünkü Türkiye de konsol oyunlarını en az 849 liraya sabitlerler bu şekilde...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zwanzig

İnsan zengin değilse 1 tane oyuna nasıl 600-700 TL verir aklım almıyor. Büyük para değil mi bu paralar. Benim ekonomim mi küçük anlamadım

taksitle, krediyle oyun alan yaşam formları gördüm o yüzden 700 lira veren de olur
  • Türkiye: Bu zamın şerefine bir vergi eklemek isteriz.

• Ucuza çıkartıp daha çok kişi alabilecekken pahalı yapıp kaç kişi alıyor bu oyunlarıda kâr yapabiliyorlar? Gerçi bizim ülke için geçerli bunlar avrupadaki adamın 70 euro vermesi bizdeki kadar zorlamaz. Bizi ipleyen yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • böyle bişey olursa Türkiye'de konsol defteri kapanır. ps4 bir ara sıfırı 1200 TL'ye falan satılan herkesin ulaşabileceği bir üründü. yeni nesil ultra lüks bir şey olacak. konsollar 8000-9000 arası oyunları da 600-700 tl falan olacak. Ya Xbox/Gamepass yada Pc bu saatten sonra.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.