Şimdi Ara

Yeni nesil Xbox konsolu 4K 240fps seviyesine çıkabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 240 olmaz o işi geçsinler de 120yi adam gibi optimizasyonla biraz grafiklerden kısarak belki olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E3 microsoft zaten aklını kullanıp güzel işler yapamazsa zaten daha bi halt yapamaz sony yokken yaptı yaptı ben her zaman rekabetten yanayım rekabet olmayınca görüyorsunuz sömürülüyoruz saçma sapan minecraft 4k bilmem ne yine tanıtmazlar umarım hiç akıllanıcağını sanmıyorum ya bi umut bakalım nolucak

• 5 Yıl sonra bile yüksek kalite 4K 240fps göremeyeceğiz, en düşük ayarlarda bile 4K 240fps çok iddialı olmuş.

• Şimdi insanlar yapamazlar diyorda.Steven Jops bile ölürken arkasında 20 25 yıllık projeler bıraktı.Yani 20 yıl sonra çıkacak iphone modeli dahi belli.
    Şimdi biz şimdiki ekran kartlarına bakarak yorumlarsak olmaz daha arkada ne projeler var bilmiyoruz.Konsol dünyası üreticiler için ayrı bir dünya daha çok önem veriyorlar.4K 240 fps verirde nerden kısar veya bunu bize gösterebilicek monitörler tvler kaç para olur orasını düşünmek lazım :D

• gemboy oyunlarını oynatır :S

• 4k yı her oyunda vereceğinden bile şüpheliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8k bekliyordum ben tv’ler çıktı yurt dışında satılıyor o zamana yaygınlaşır ama bu gidişle güncelleme olarak ara konsol olarak verirler.

• 4K-24O fps fazla uçtular.Malum yeni nesil oyunların grafik ve işlem gücünüde hesaba katarsak gerçek tam kalite grafiklerle 4k 60fps verir.Malum şu anda ps4 pro yu bile demiyorum xboxonex bile gerçek 4k olmayan görüntü ayarları düşürülmüş şekilde 4k 30fps anca vermekte.
  • öyle bir display var mı ki teknolojisini sunsunlar. saçma geldi bana, 4k 60hz versin yeter bence.

• Hıhı çıkar kesssin yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil konsollar 4K 60fps yi bile sabit veremeyecek bu yazdığımı unutmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • varsayımlar üzerine konuşmak gerekirse
    yapay zeka kendi oyunlarını oluşturuyor
    yapay zeka kendi işlemcisini yaptı
    yapay zeka kendi kendine yazılımını güncelledi.

bu saatten sonra insan denilen 9 dan 5 e çalışan mühendislerin yılbaşı noel tatillerine göre teknolojinin resmi ve dini günlerde sekteye uğramasından sıkıldık !

• 4K 240 fps input destekeleyen TV var mı?
    Varsa da 30 bin TL falandır herhalde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet4428

4K 240 FPS verir vermesine fakat hangi grafik seviyesinde ?

Büyük ihtimal VR oyunlar için olabilir bu denilenler. Tabi grafik beklentisi olmasın.
    Tahminen yeni konsollar RTX 2060 gücünde olacaklar.
    Diğer yandan Stream olarak oyun oynatacak ucuz yollu konsollarda yapacaklardır.
    Rtx2060 seviyesinde çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi. O yüzden yanlış bir tespit, nerdeyse one x 2060 seviyesinde. Çok daha üst bor şeyler olması lazım

. Özellikle cpu'nun baya güçlü olması lazım. Şu an ps4 pro ve one x'in daha iyi olmalarının önündeki en büyük engel tablet bozması güçsüz işlemcileridir.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Xbox konsol - pc hibriti bir cihaz olacak.

Onüne oyun arsivleri serilecek sorunsuz dikintisız 4k 60 fps ister gamepad ister klavye mause oynayacaksin. Artik insanlar masauatu bilgisayarindan ne kadar internete baglaniyor veya baska isler yapiyor ki...

Yeni forza icin cok guclu bir pcye bayilacagin paraya konsolda oyun oynayacaksin dertsiz tasasiz. Microsoft daha rahat bir oyun deneyimini hedefliyor ulasilabilir bakalim ne olzcak. 4k 240 fps witcher 3 tarzi bir oyun icin jmkansiz ama bundan anladigimiz microsoft hz konusunda esnek davranacak yani Cuphead 240 hz, Witcher 3 60 hz gibi.

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    240 hz isteyen adam monitore bağlar.

• Gtx 1080 gucunde bir gpu bekleniyor. 16 gb bellekde kesin bana gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 27 Aralık 2018; 12:45:29 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    500 dolar ve 240 fps hımm. Bu kadar kolay bir iş madem insanları niye yıllardır 30fps mahkum ettiler? Yonga üreticilerinin yol haritaları az çok belli, bir de bu paraya konsolun içine en iyisini koyamayacaklarına göre en iyimser tabloyu söyleyeyim: güncel oyunlarda 4k 60fps kilitli çalışır ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 27 Aralık 2018; 13:4:30 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Bu yazdıklarınız ben dahil bir çok eski xbox kullanıcısının ilgisini çeken şeyler değil. 12 yıldır kullandığım konsolun yeni versiyonunda, geçmişte kalan oyunları veya pc ve playstation'a çıkan oyunları oynamak istemiyorum.

Şu an bile mevcut xbox one x konsolumda geriye uyumlu oyunları oynamıyor, diğer platformlara çıkmış single player oyunları çok az oynuyorum.

Benim anlatmak istediğim şu;
    Yeni çıkması planlanan xbox'da, God of war, Horizon zero down, Uncharted, The last of us, Spider-Man ayarında oyun göremediğimiz sürece, bu konsol isterse evrenin en güçlü konsolu olsun, 8k veya 10k görüntü sunsun, 500-1000fps versin hiç bir anlam ifade etmiyor. Konsolu konsol yapan şey her zaman o konsola çıkan özel oyunlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 27 Aralık 2018; 13:20:24 >
  • Webtekno da aynısını Ps5 için söylemiş. Hanginiz sallıyor acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.