Şimdi Ara

-YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.806
Cevap
30
Favori
1.250.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murattrm

kıymetli arkadaşlar burası belki yeri değil ama 2008 corolla d4d elegant aracım 58.000 kmde tek elden kullanılmış düz vites füme renk bir aracım var satmayı düşünüyorum biniciye ne kadara satabilirim acelemde yok arabanın kıymetini bilen birisine gitsin istiyorum darbe boya hiçbir şeyi yok sizce ne kadar eder piyasası?

Ben aynı aracın 65 bin km de full orjinal boyasız olanını 4 ay önce takasda toyotaya 36 milyara verdim . onlarda üzerinden 2-3 milyar kar etseler 38-40civarında son kullanıcıya gider ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaramis -- 9 Şubat 2012; 10:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanolur

quote:

Orijinalden alıntı: the.wsx.16

Arkadaşlar sıfır toyota corolla veya honda civic almayı planlıyorum. Dün galeride 2012 corollalara bakarken 2011 model olanını tavsiye ettiler. 50bin lira fiyat çektiler. Araç elegant modeli, donanım olarak full, deri koltuk, kapı üstünde araçla aynı renkte çıtalar, bagajda da spoyler mevcut. 1,6lt motor. Sizce 2011 olmasına rağmen alınır mı bu araç? Bir de güvenlik ve konfor açısından toyota corolla mı yoksa honda civic mi daha iyidir?

bence o aracın 2012 modelini aynı fiyata iste. büyük ihtimal verirler.

Nasi

• quote:

Orijinalden alıntı: ayaramis

quote:

kıymetli arkadaşlar burası belki yeri değil ama 2008 corolla d4d elegant aracım 58.000 kmde tek elden kullanılmış düz vites füme renk bir aracım var satmayı düşünüyorum biniciye ne kadara satabilirim acelemde yok arabanın kıymetini bilen birisine gitsin istiyorum darbe boya hiçbir şeyi yok sizce ne kadar eder piyasası?

Ben aynı aracın 65 bin km de full orjinal boyasız olanını 4 ay önce takasda toyotaya 36 milyara verdim . onlarda üzerinden 2-3 milyar kar etseler 38-40civarında son kullanıcıya gider ,

Ayaramis senin beyaz çok güzeldi. Ne aldın yerine Avensis mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

quote:

Orijinalden alıntı: ayaramis

quote:

Ayaramis senin beyaz çok güzeldi. Ne aldın yerine Avensis mi?

Avansis'i makyajlanacağı için düşünmemiştim,ötv zammından önce 55 milyara dizel verso almıştım.

• ayaramis benimde aklımdan 40.000 geçiyor bakalım hayırlısı peki sen satıp ne aldın dostum?
  • quote:

ayaramis benimde aklımdan 40.000 geçiyor bakalım hayırlısı peki sen satıp ne aldın dostum?

ohoo ötv zammı olalı çok oldu. O zamandan bu yana fiyatlar düştü. şu an bakıyorum sahibinden.comdan 36-37 ye anca gider sizinki. Kasko değerine baktınız mı? bu değere +/- 1000TL gibi düşünmek lazım.
  • merhaba arkadaşlar bende 2011 corolla comfort extra var sıfır almıştım.. radyo-cd nin olduğu tek satırlık ekran görüntüsünün parlaklık ayarı yapılabiliyormu acaba. daha önce 2004 corolla sol vardı, onda soldaki tuşa basılı tutulduğunda ekran parlaklığı azaltılıp arttırılabiliyordu. şimdiki aracımda bunu yapamıyorum. gündüzleri çok sönük geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplan2518

merhaba arkadaşlar bende 2011 corolla comfort extra var sıfır almıştım.. radyo-cd nin olduğu tek satırlık ekran görüntüsünün parlaklık ayarı yapılabiliyormu acaba. daha önce 2004 corolla sol vardı, onda soldaki tuşa basılı tutulduğunda ekran parlaklığı azaltılıp arttırılabiliyordu. şimdiki aracımda bunu yapamıyorum. gündüzleri çok sönük geliyor bana.

maalesef ayarı yok. ekranın ışığı gündüz yetersiz ve yanlış konumlandırma nedeniyle üzerine direkt güneş ışığı geliyor. Bu da okumayı zorlaştırıyor.
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bende 2011 corolla comfort extra var sıfır almıştım.. radyo-cd nin olduğu tek satırlık ekran görüntüsünün parlaklık ayarı yapılabiliyormu acaba. daha önce 2004 corolla sol vardı, onda soldaki tuşa basılı tutulduğunda ekran parlaklığı azaltılıp arttırılabiliyordu. şimdiki aracımda bunu yapamıyorum. gündüzleri çok sönük geliyor bana.

maalesef ayarı yok. ekranın ışığı gündüz yetersiz ve yanlış konumlandırma nedeniyle üzerine direkt güneş ışığı geliyor. Bu da okumayı zorlaştırıyor.

cevabınız için teşekkürler. acaba ekran aydınlatması var da, ben mi bilmiyorum demiştim kendi kendime.

• Bikaç mesaj önce yazdığı toyota corollayı bikaç gün önce aldık ama bir sorum olacak. Göstergelerin olduğu ekran ışığını arttırabiliyor muyuz? Sağ tarafta ekran önündeki tuşla bir ışık menüsü açılıyor yoldayken ama bir değişiklik yapamıyorum.
  • quote:

Bikaç mesaj önce yazdığı toyota corollayı bikaç gün önce aldık ama bir sorum olacak. Göstergelerin olduğu ekran ışığını arttırabiliyor muyuz? Sağ tarafta ekran önündeki tuşla bir ışık menüsü açılıyor yoldayken ama bir değişiklik yapamıyorum.

yolda gitmenize gerek yok. aracın farları açık konumda iken birkaç defa tuşa basarsanız göstergenin altında çıkıyor zaten aşağıdan yukarıya doğru. arttırmak veya azaltak için o şekil çıkında çubuğa basılı tutmanız gerekiyor (farların açık olmasına dikkat ediniz). eğer yapamazsanız resimni yükleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplan2518 -- 11 Şubat 2012; 20:50:00 >
  • quote:

Bikaç mesaj önce yazdığı toyota corollayı bikaç gün önce aldık ama bir sorum olacak. Göstergelerin olduğu ekran ışığını arttırabiliyor muyuz? Sağ tarafta ekran önündeki tuşla bir ışık menüsü açılıyor yoldayken ama bir değişiklik yapamıyorum.

gösterge ışığı normalde max konumdadır eğer özellikle ayar azaltılmadıysa arttıramazsınız. Yeterince parlak zaten.
  • cd çaların volume düğmesi ile ilgili problem yaşayan var mı?
  • quote:

cd çaların volume düğmesi ile ilgili problem yaşayan var mı?

ben yaşamadım. genellikle direksiyondaki düğmeyi kullanıyorum
  • quote:

quote:

Ben de direksiyondan kullanıyorum ama mecburen. Yanda oturan kişi sesi ayarlayamıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Ben de direksiyondan kullanıyorum ama mecburen. Yanda oturan kişi sesi ayarlayamıyor.

Benim ki de bazen kafayı yiyor. Ekran gidiyor, ses tuşu çalışmıyor. Ama direksiyondan kumandada sorun yok. Cd giren yerin altına bastırınca düzeliyor. Bazen uzun süre yapmıyor....
    Aslında işi bilen biri çözer de...Benim adamım yok. İstanbul'a gönderelim dediler. Uğraşmak istemedim. bir de tutup navi fiyatı hesap çıkartırlar diye korktum.

• quote:

quote:

yolda gitmenize gerek yok. aracın farları açık konumda iken birkaç defa tuşa basarsanız göstergenin altında çıkıyor zaten aşağıdan yukarıya doğru. arttırmak veya azaltak için o şekil çıkında çubuğa basılı tutmanız gerekiyor (farların açık olmasına dikkat ediniz). eğer yapamazsanız resimni yükleyebilirim.

En kısa zamanda deneyeceğim. Benim için sıkıntı olmuyor fakat babam ışığın az olduğundan şikayetçiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

quote:

quote:

Benim ki de bazen kafayı yiyor. Ekran gidiyor, ses tuşu çalışmıyor. Ama direksiyondan kumandada sorun yok. Cd giren yerin altına bastırınca düzeliyor. Bazen uzun süre yapmıyor....
    Aslında işi bilen biri çözer de...Benim adamım yok. İstanbul'a gönderelim dediler. Uğraşmak istemedim. bir de tutup navi fiyatı hesap çıkartırlar diye korktum.

Benim arabanın teybinde de sorun vardı.Ekran gidip geliyor, tuşlara basınca ekran gelip düzeliyor sonra basınca tekrar gidiyordu.Bu arada radyo ve teybin tüm fonksiyonları kullanılamıyordu.Bu sorunu sabahları araç çalışınca ilk yarım saat civarında yapıp sonra düzeliyordu.Bir ara videoya kaydettim.Servise gittiğimde o anda teyip düzgün çalışmasına rağmen videoyu izlettim. Hiç sorun çıkarmadan siparş verdiler.1 hafta sonrada Borovalı'da teyip komple değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: andan44

quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

quote:

quote:

Benim arabanın teybinde de sorun vardı.Ekran gidip geliyor, tuşlara basınca ekran gelip düzeliyor sonra basınca tekrar gidiyordu.Bu arada radyo ve teybin tüm fonksiyonları kullanılamıyordu.Bu sorunu sabahları araç çalışınca ilk yarım saat civarında yapıp sonra düzeliyordu.Bir ara videoya kaydettim.Servise gittiğimde o anda teyip düzgün çalışmasına rağmen videoyu izlettim. Hiç sorun çıkarmadan siparş verdiler.1 hafta sonrada Borovalı'da teyip komple değişti.

Garantim varken aklıma bu video işi gelmemişti. Şimdi ise garantim doldu.
    Yalnız 50 liralık teypde USB , SD girişi olması, makyajsız kasadakinde olmaması adamı sinir ediyor.

• 2005-2006 hb corollalar güzeldi (özellikle kırmızı ve lacivertleri) ama yeni nesil sedanlardan hiç elektirk alamadım. dünyanın en tipsiz araçlarından.
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.