Şimdi Ara

-YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.806
Cevap
30
Favori
1.250.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V kayışı farklı. Triger dizel Toyota'larda zincirdir. Değişim km'si cok daha uzun sanırım.
  • Bravo @takinardi,yetkili servise bu kadar tahammül gösterebilmişsin!disk ve balatalar bakım giderlerinde başı çekiyor.toyatanında işine geliyordur böyle olması..
  • Arkadaslar bu lastik basinclari ne olmalu on-arka..?kimse net degil bu konuda 2 ayri lastikci 2 ayri deger soyledi...babam temelli baska soyluyor..toyota servisine soracagim neredeyse..

Bir de durduk yerde lastik az da olsa iner mi?sanki biraz inik...en son 6 ay once lastikci ayarlamisti 4 lastigi..cahilligime verin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bujilerin max. 20bin de bir değişmesi gerektiğini söyledi bizim usta. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Arabam en fazla 3 devirde çalışıyodu yaz kış şimdi 4-5 devirlere çalışıyor bujilerden olduğunu düşünüyorum.

Düzenleme: Servisi aradım 53x4 TL fiyat verdiler titanyum bujiler için ve 100bin km gittiğini söylediler. Bizim arabanın orjinalide bunlardansa daha 14bin km ömrü var demektir. Arabada tekleme falan yok acaba bujilerden değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasc -- 10 Aralık 2011; 12:28:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Arkadaslar bu lastik basinclari ne olmalu on-arka..?kimse net degil bu konuda 2 ayri lastikci 2 ayri deger soyledi...babam temelli baska soyluyor..toyota servisine soracagim neredeyse..

Bir de durduk yerde lastik az da olsa iner mi?sanki biraz inik...en son 6 ay once lastikci ayarlamisti 4 lastigi..cahilligime verin...

Hem ön hem arka lastikler için;
    Hızınız 160 km/sa. altında ise 32 psi.
    Hızınız 160 km/sa. üstünde olacaksa 36 psi. denilmektedir kullanma kılavuzunda.
    Ama siz hızınıza, yol durumuna, kullanma şeklinize göre 32-36 arası ayarlayabilirsiniz.
    Ben ilk günden beri 34 psi de kullanıyorum...
  • Tesekkurler gidim de basim...:)
  • imzamdaki aracta 2den itibaren 6. vitese kadar butun vitesler 2200 2400 devir civarında aniden gaza yuklenirsem bir titreme hissediyorum. Bu sizde de var mı?
    Ne olabilir bu durum, bilen var mı?
  • benzinli otomatik 2011 araç kalmışmıdır? bilen yada alan varmı? kaça alabilirim bu aracı?
  • sıfır comfort otomatik benzinli 2011 42.500 lira. fiyat nasıl arkadaşlar.

alıp lpg taktıracağım.
  • ben geçen hafta gittim corolla ya bindim.

açıkçası start stop sisteminin de olduğu full modeline bindim. aracın anahtarı bizim sitenin uzaktan kumandalarına benziyordu .. o kadar basitti.. insan biryerde ortaya koymaya utanır.

1999 -2002 arasında corollam olmuştu, o zaman bana iyi gelirdi ama bugün ben hiç beğenemedim..

hyundia elentra bile bence daha iyi bir tercih, genelde insanlar yeni markalara açık olmuyorlar bence toyota bu sebeple satıyor.. bir de kampanyaları var ki ?
    Toyota ya gitMEEE kampanyası ..

SAHRAYİCEDİT TOYOTA PLAZA dan yengeye aldığımız 2001 model RAV4 aracımız vardı, şuan 170.000 km de olmasına rağmen bugüne kadar hep SAHRAYİCEDİT TOYOTA PLAZA ya bakım ve servise götürdüğümüz aracı yine oraya takasa vermeye kalkarsak ne olur diye sorunca hem- böyle temiz bir RAV4 yok diyen hem de 18.000 teklif eden yüzsüz firmadır bu arada.

opel 22.000 verdi ama insignia yı beğenemedik ( 1.6 otomatik seçeneğinin olmaması sebebiyle) ve aracımızı 23.500 tl ye sancaktepe peugeot ya takasa vererek 508 aldık . üstelik 2011 model ve gayet uygun, 508 in fiyatını da epey soruşturarak..

bir de reklam basıyorlar.. TOYOTA YA GİTMEEE...

• Arkadaşlar Corolla'sına bizim servislerin elindeki navigasyonlardan taktıran oldu mu? Yorum, fiyat ve fotoğraf paylaşımında bulunursa taktırmak isteyen bizlere yardımcı olur. Şimdiden teşekkürler.
  • Nataş 2007 de bizim aracımıza da takasta çok düşük bir fiyat takdir etmişti...Sanırım şirketin satış politikası böyle...İkinci el araçları takasa alıp uğraşmak istemiyorlar...
  • Arkadaslar sag on tekerlegin arka tarafindan yere cok saglam vurdum ve askida kaldi araba.nasilini sormayin yetenekliyim boyle setylerde...sabah egilip baktim ama carpmaya dair hic bir ibare yok...o saglam demir gibi cikintilari mi vurdum acaba?? icimde hafif korku oldu ciddi bir sey olmadi insallah sanziman falan...haydar dumene sorulan sorular gibi oldu biraz ama idare edin...
  • Arkadaslar sag on tekerlegin arka tarafindan yere cok saglam vurdum ve askida kaldi araba.nasilini sormayin yetenekliyim boyle seylerde...sabah egilip baktim ama carpmaya dair hic bir ibare yok...o saglam demir gibi cikintilari mi vurdum acaba?? icimde hafif korku oldu ciddi bir sey olmadi insallah sanziman falan...haydar dumene sorulan sorular gibi oldu biraz ama idare edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 19 Aralık 2011; 15:37:48 >
  • sayın " darbeli matkap " haklısınız .

Televizyonlarda dönen o toyota'ya git reklamı ne oluyor onu anlayamadım.. hiçbir marka 2. eli sevmiyor ama TV ye çıkıp "biz her markayı alır-satarız, ülke çapında online sistem ile en iyi fiyatı veririz" diye reklam yap sonra da başka marka değil kendi markana bile en düşük fiyatı ver.. toyota rezaleti ..
  • elegant ta dikiz aynasında geri görüş sistemi dedikleri nasıl bir şey.
  • BMW Dizel Motorlu 1.6 Corolla dan bir haber var mı arkadaşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

elegant ta dikiz aynasında geri görüş sistemi dedikleri nasıl bir şey.

geri görüş kamerası var, geri vitese atınca dikiz aynasının sol kısmında arka taraf görülüyor.

aynı sistem hyundai elentra da da var..
  • Arkadaşlar Toyota bilindiği gibi yeni kasaya yetişirse , BMW 1.6 Diesel Euro 5 motor koyacak.
    BMW de 1.6 Diesel Motor var mı şu anda .Yoksa BMW 2014 e kadar mı yapacak bu motoru.
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.