Şimdi Ara

Yeni nesil Peugeot 208 bu tasarımla gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahdı şahbaz olmuş. Umarım böyle gelir. Kokpit tasarımı da minik direksiyon üstten kadran olmazsa çok satar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140 000 e alırlar artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dışı harika görünüyor

• 208 Avrupa'da çok satıyor. Yeni kasa ile satışları artıracaktır iyice. Ülkemizde de bir pazar payı yakalayacağını düşünüyorum.

• Yeminle mükemmel görünüyor. Galp 😍

• Tasarım çok güzel olmuş

• 200 bine satılır artık.
  • Tasarımı güzel olmuş beğendim.
  • Farlar birinin gözleri dolmuş da damlaları ufaktan yanaklarından süzülüyor gibi

• Vwlere laf söyleyenler dikkatli baksınlar

Eğer tasarım tutarsa bozmadan aynı kalıptan devam pejoda bunu görmüş demek ki

• haylaz__ kullanıcısına yanıt
    Yanlız burada farklı bir durum var.VW'de elestirilen kısım segmentler arası benzerlik değil. Bunu günümüz de maliyet hesabı ile her firma yapıyor. Passatla Golf'ün benzer cizgiler taşıması günümüzde normal. Fakat asıl eleştiri aynı model aracın bir sonraki neslinde de cok benzer olması. Örneğin Passat bir önceki kasasından cok farklı durmuyor. Diğer markalar en azından bir modelin sonraki neslinde radikal değişikliklere gidiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: s700

Yanlız burada farklı bir durum var.VW'de elestirilen kısım segmentler arası benzerlik değil. Bunu günümüz de maliyet hesabı ile her firma yapıyor. Passatla Golf'ün benzer cizgiler taşıması günümüzde normal. Fakat asıl eleştiri aynı model aracın bir sonraki neslinde de cok benzer olması. Örneğin Passat bir önceki kasasından cok farklı durmuyor. Diğer markalar en azından bir modelin sonraki neslinde radikal değişikliklere gidiyorlar.
    Transporter mesela 2004den beri aynı tasarım farlar ve kaporta ufak tefek eğimleri farklı

Türkiye'de en çok tutaln araç tutmasa tasarım kimse almazdı aynı şekilde golf aynı şekilde Passat

Müşteri demek ki rahatsız değil

Aynısını pejo yapıyor araç 508 le aynı tasarım param hangi segmente yetiyorsa onu al tasarım hemen hemen aynı olay bu

• Harika olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Transporter mesela 2004den beri aynı tasarım farlar ve kaporta ufak tefek eğimleri farklı

Türkiye'de en çok tutaln araç tutmasa tasarım kimse almazdı aynı şekilde golf aynı şekilde Passat

Müşteri demek ki rahatsız değil

Aynısını pejo yapıyor araç 508 le aynı tasarım param hangi segmente yetiyorsa onu al tasarım hemen hemen aynı olay bu

Alıntıları Göster
    Tamamen farklı araçlar hocam aslında side by side yapinca belli oluyor

• 508 de kullandığı tasarım dilini kesinlikle kullanmalı ve devam ettirmeli üzerine katarak. Cidden harika bir araç olmuş. Gerek iç gerekse dış tasarım olarak aertoon a sevmiştim ta ki 508 görene kadar. Peugeot her geçen gün kendini daha fazla sevdiriyor. Artan malzeme kalitesi ve tasarım dili gerçekten çok gelişiyor. DS ve Peugeot Fransız araçları arasında en beğendiğim tasarıma sahip araçları yapıyorlar.

• Efsane olmuş resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beğenmedim. bu aralar hiçbir pejoyu beğenmiyorum sadece 5008i gördüm hoşuma gitti biraz ama citroen ve pejo sürmesi en dandik arabalardan. hiç güvenm yok bu iki markaya.

• gelse ne olur, fiyatlar uçmuş benzin olmuş 7tl. halkın üstüne vurulan vergi semeri gittikçe ağırlaşırken bu arabaları almak hayal

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

İnsanlarda alım gücü denen birşey kalmadı. Araba her geçen gün ihtiyaç olmaktan çıkıp artık lüks olmaya başlıyor. Tasarım konusunda iyi olabilir ama fiyatına bakmak lazım. Bu araç b sınıfı ve bu araca 60k paralar vermek lüzumsuz olarak geliyor bana. Saygılar.

Alıntıları Göster
    60 mı? Hangi ülkede yaşadığınızı söyler misiniz? Şu anda ülkede en ucuz araba hurda teşviki ile 61.000 liraya baz paket Sandero.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.