Şimdi Ara

''Yeni nesil oyun konsollaro Pc'yi geçecekmiş''Saçmalığı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sos05

Pc de oblivion grafikleri xbox 360ınkinden nasıl daha güzel biri bunu açıklayabilirmi gamespotun pc ile xbox 360 görüntüsünün karşılaştırması vardı xbox 360 ın üstünlüğü orada görülüyordu.Konsollarda yarış spor prince of persia ve tomb raider gibi oyunlar third person shooterlar güzel oluyor pcde first person shooter ve strateji.

Buyrun, kendi PC'mden SS'ler.

Hatırlatma: Link'lere tıkladıktan sonra resmin büyük hali ekrana gelince, resme 1 kere daha tıklayın ki tam ekran göstersin, yoksa SS'ler güzel gözükmeyebilir.

''Yeni nesil oyun konsollaro Pc'yi geçecekmiş''Saçmalığı

Oblivion grafikleri Xbox360 da daha kötü çünkü Anistropic filtering olmadığı için 3 metrenin ilerisinde yerler ve duvarlar bulanık gözüküyor, texture kalitesi düşüyor. İsteyen forumdaki Oblivion konusunu biraz inceleyerek yapılan bir iki küçük karşılaştırmayı görebilir.

Hala konsollarda araba yarışı, aksiyon ve futbol oyunlarının daha rahat oynandığını söyleyenler bunu neye dayanarak söylüyor anlamıyorum. Yukarıda yazdıklarıma cevap vererek açıklayın lütfen. Ben gamepad'imi ya da dreksiyonumu PC'ye taktıktan sonra, PC'yi TV'ye bağladıktan sonra geriye ne fark kalıyor ki? PC'de yok mu PES5? Aynı anda 4 kişi maç yapıyoruz her hafta ve PS2'ye göre çok daha kaliteli grafiklerle, hatta PS2'deki gibi yavaşlama da olmadan.

• bana göre her ne kadar yapımcılar konsol konsol deselerde pcyi bir kenara bırakmaları imkansız zaten burda görüş yazan arkadaşların çoğu benim yazacaklarımıda yazmışlar bana sadece katılmak düşüyor her ne kadar masraflı olsada pc diyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoGo

futbol ve araba yarışından başkası tat vermiyor zaten.

cok dogru fps tarzı hic oynanmıyor.
  • Kardeş haklı olabilirsin ama konsolda başka oluyo grafikler vede fiyat/performans oranını göz önünde tut
  • FOREVER PC....bırakalım bu konsol sacmalıklarını
  • AMA YENİ NESİL OYUNLARIN ABRTTIĞI Bİ GERÇEK!!PC FOREVER
  • quote:

Orjinalden alıntı: WILLIAMs

Kardeş haklı olabilirsin ama konsolda başka oluyo grafikler vede fiyat/performans oranını göz önünde tut

Fiyat performans demişsin de o HDTV olayını da göz önüne alırsak 3000-4000 dolar masrafı var konsolun en az...
  • walla pc bariz önde.bide konami şu metal gear solidi pc ye çıkartsa tam olcak. ama yapmama nedenini bi türlü anlayamıyorum.inşallah yaparda ps2 kafelerde sürtmeyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xBl@dEx

walla pc bariz önde.bide konami şu metal gear solidi pc ye çıkartsa tam olcak. ama yapmama nedenini bi türlü anlayamıyorum.inşallah yaparda ps2 kafelerde sürtmeyiz.

walla ya şu mgs bi çıkmadı pc ye hala bekliyoz
  • oblivion high end pclerde tabi daha iyi ama benim sistemde yerlerde surunuyo : x1600xl, intel p4 3.0E ghz,1 gb ram le oblivionu mediumda oynuyorum iyi bir performans almak için... herşeyi full yapınca dış mekanlarda fps 15 lere kadar duşuyo hele savaşırken soylemeyim en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Chief -- 4 Haziran 2006; 17:02:27 >
  • musakka bu oyun bende hiç böyle görüntü vermiyor yaw o senin ekran kartı kaç para ondan aliim bari bide 1 gb ram daha tabii
  • Strateji ve fps de pc ,araba yarışı ve futbolda konsol...
  • Abi imkanım olduğunda 2 sinide alacam ...Şöyle eş dost arkadaş ortamında tabiki konsol...tek başıma takılırken Pc...
  • Konsollar yeni çıktığında pc yi satıp yeni konsol almalı sonra pc konsolu geçmeye başladığında,
    pc ye yeni teknolojiler çıktığında yeni pc toplamak daha mantıklı bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.