Şimdi Ara

Yeni Nesil NISSAN QASHQAI -2014 CANLI yayınla Açıklandı- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
2
Favori
16.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drnero

quote:

Orijinalden alıntı: diesotto

quote:

Zaten zibilyon tane qashqaı var yollarda,bi okadar daha olursa yanarız. Nissan kendi ülkesinde okadar satmıyordur

Araç tek kelime ile mükemmel.

Dunyada 2 milyon satmis, SUV segmentinde bir arac icin cok cok iyi bir rakam. Nissan'in en basarili modeli oldu belkide. O yuzden cok yuksek fiyat cekip baltalayacaklarini sanmam. Herkes CRV fiyatlari ile kiyasliyor ama CRV zaten Turkiye'de iddiasi pazari olmayan bir aracti. Honda'nin Acoord gibi plazada buda bulunsun iste cesit olsun mantigi ile Turkiye pazarina sundugu bir araci hafif SUV denince Tuekiye'de ilk akla gelen arac olan Qashqai ile kiyaslamak anlamsiz

Valla Honda Tr yetkilileri hiç öyle konuşmuyor..2014 sonuna kadar 5bini dizel olmak üzere 6000 tane CRV satacağız diyor..yorumunuz

İnşallah cnm ya

• Görünüm falan önemli ama bir yere kadar su an icin en önemli sorun fiyatının ne olacağı .bence crv cok buyuk bi rakip 1.6 dizelle dezavantajı otomatik vites olmaması benimde oyle bi takıntım yok zaten. Fiyatta abartı olursa cokta satacagini düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatta abartı olursa crv nin yanında yer alır.
    Akıllı davranacaklarını düşünüyorum. Bugüne kadar davrandıkları gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

Tasarım bir sportage değil.

Yeni Nesil NISSAN QASHQAI -2014 CANLI yayınla Açıklandı-

BU KADAR ÖNYARGININ ARASINDA BİRİSİ DE DOĞRU SÖYLEMİŞ,
    KIMSEDE ON TASARIM ÇOK KALIN DURUYOR DEMEMIS,HERKES BAKIYORUM HASTA OLMUS
  • Tasarımına bir şey diyen yok ama Türkiye ve benzin fiyatları denince millet soğuyor Kia dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 10 Kasım 2013; 11:59:09 >
  • Dizel otomatiğin fiyatına göre çoğu kişinin listesine girecek bir araç. İnşallah abartmazlar olayı.
  • aksesuarlar çok iyi duruyor heleki 19'' jant arabayı çok çok değiştirmiş kesinlikle tercih edilmeli bence , lansmandaki jant arabayı ezik gösteriyordu

http://media.nissan.eu/content/dam/pes/default/new-qashqai/brochures/Nissan_Qashqai_prelaunch_UK.pdf
  • Nissan Türkiye acaba başka bir evrende mi yaşıyor?

Hiç ses seda yok. Açıklanalı 4 gün oldu insan bir haber yazar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 11 Kasım 2013; 1:04:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Yeni Qashqai nin tasarım yapısıyla birlikte rüzgar direnci 0.33 ten 0.32 ye düşürülmüş.

Bazı modellerin rüzgar direnci

Sportage 0.39

Yeti 1.2 tsi 0.39

Audi Q3 0.32

Mitsu. Asx 0.32

Yeni Qashqai 0.32

• quote:

Orijinalden alıntı: 07 note

quote:

quote:

Yeni Qashqai nin tasarım yapısıyla birlikte rüzgar direnci 0.33 ten 0.32 ye düşürülmüş.

Sportage 0.39

Yeti 1.2 tsi 0.39

Audi Q3 0.32

Mitsu. Asx 0.32

Yeni Qashqai 0.32

sportage ve yeti-m bildiğin kütükmüş ki bence QASHQAİ'nin tasarımı C-Suvların içinde şuanda bir numara broşürü inceledikten sonra arkasına da ısındım , belki KUGA'dan çalıntı olabilir ama çok daha iyi duruyor ondan bunda aracın genişlik ve uzunluğunun arttırılıp yere basılmasınında yani yüksekliğinin 160 cm'a çekilmesinin de etkisi olabilir ( bknz : EVOQUE'de 160 cm civarında yüksekliğe sahip )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 11 Kasım 2013; 1:46:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: öyle değil mi olric

quote:

Orijinalden alıntı: 07 note

quote:

quote:

Sportage 0.39

Yeti 1.2 tsi 0.39

Audi Q3 0.32

Mitsu. Asx 0.32

Yeni Qashqai 0.32

sportage ve yeti-m bildiğin kütükmüş ki bence QASHQAİ'nin tasarımı C-Suvların içinde şuanda bir numara broşürü inceledikten sonra arkasına da ısındım , belki KUGA'dan çalıntı olabilir ama çok daha iyi duruyor ondan bunda aracın genişlik ve uzunluğunun arttırılıp yere basılmasınında yani yüksekliğinin 160 cm'a çekilmesinin de etkisi olabilir ( bknz : EVOQUE'de 160 cm civarında yüksekliğe sahip )

Aynen hocam ben de broşüre bakınca arkaya da ısındım.Farlar yanınca güzel duruyor.Beyaz ve füme de favori renkleri olur bence.

• mevcut kasaya yine giydirmişler sonra 8.000 tl indirim yapmışlar sağolsunlar , kampanyasız fiyyattı falan deyip bir katakulliyle bu kasa için o da yeni motorun hatrına (kura ve piyasanın durumuna göre, 1.2 dig 190 PS için ) 52.000- 55.000 aralığndan bir kuruş fazla isterlerse tasarımın falan hiçbir önemi yok; direk çöp, ucube olur benim gözümde

Yeni Nesil NISSAN QASHQAI -2014 CANLI yayınla Açıklandı- Yeni Nesil NISSAN QASHQAI -2014 CANLI yayınla Açıklandı-
     Yeni Nesil NISSAN QASHQAI -2014 CANLI yayınla Açıklandı- Yeni Nesil NISSAN QASHQAI -2014 CANLI yayınla Açıklandı-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 11 Kasım 2013; 2:19:33 >

• http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25090297.asp
    ......
    YENİ QASHQAI MARTTA
    Markanın Avrupa’daki dizayn merkezinde yeniden tasarlanan Qashqai’nin yenisi ocakta Avrupa, mart sonunda ise Türkiye’de satışa çıkacak. İngiltere’de üst donanımlı fiyatının 27 bin sterlin olması beklenen araçta yeni motor ve şanzımanlar mevcut. Yeni 1.6 lt dci dizel motor 130 beygir güç ve 6 ileri X-Tronic otomatik şanzımanla ithal edilecek. Bu motorda 2 ve 4 çeker seçenekleri olacak. Ayrıca yeni 1.2 lt 115 beygirlik benzinli motor da 190 Nm tork üretiyor. 100 km’de 5.6 lt harcayan mu motorun yanı sıra 1.5 dci dizel de pazarda yerini alacak. Güvenlik donanımları artan araca trafik Levha Tanıyıcısı, Şerit İzleme Sistemi, Önden Çarpışma Önleyici, Sürücü Dikkat Desteği gibi sistemler eklendi. Nissan Türkiye Pazarlama Müdürü Mehmet Akın 2014’te yaklaşık 15 bin Qashqai satmayı planladıklarını belirterek segmentteki liderliği sürdürmeyi hedeflediklerini vurguladı. Aracın mevcut kasaya göre 49 mm uzadığını ve 20 mm genişlediğini söyleyen Akın bagaj kapasitesinini de 20 lt arttığına dikkat çekti. Yeni Nissan Connect internet sisteminin araca önemli iletişim artıları katacağını kaydeden Akın, fiyatın 2014 ilk çeyreğinde belirleneceğini söyledi.

• İngiltere'de en donanımlısı 27.000 sterlin olacakmış TL karşılığı 87.000 olur.
  • güzel araba olmuş... şimdi alınır...
  • tek_Türk kullanıcısına yanıt
    Dejavu oldum bir an
    Yeni bir Crv vakası olacak mı bakalım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Dejavu oldum bir an

kalemi defteri hazırla, hesabı iyi yap hocam
    herhalde bu otomotivciler seni ya muhasebe uzmanı yapacaklar ya da yakın da muhasebe uzmanlığı teklifi ile gelecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Dejavu oldum bir an

kalemi defteri hazırla, hesabı iyi yap hocam
    herhalde bu otomotivciler seni ya muhasebe uzmanı yapacaklar ya da yakın da muhasebe uzmanlığı teklifi ile gelecekler.

Yok hocam ben golf aldım artık , Kaporayı verdim . Ay sonu teslim alıyorum .. Bu gözü donmus firmaların hiç birine artık ne bel bağlarım , ne savunurum. Eskiden yerli üretim yapanların yeri ayrıydi bende ama gördüm onlar hepsinden daha çok kazık atmaya calisiyor.. Bir aksilik kaza bela olmazsa araba alma defteri en az 5 yıl kapandı benim için .

• Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    Sakıncası yoksa ne kadar beklettiler ve ne kadar indirim aldınız bilgi verirmisinz _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyCoDeR

Sakıncası yoksa ne kadar beklettiler ve ne kadar indirim aldınız bilgi verirmisinz _?

Cumartesi gittim bayiye , öylesine uğradım aslında kesin 3 5 ay derler geri dönerim diye. Bayan temsilci sağolsun ilgilendi , gemide başka bi bayiye gelen bi araba varmış , görüşüp onu ayarladi. Ay sonuna kadar gelir dedi. Dizel highline tungsten gri tam istediğim araba yani :) cam tavan var opsiyon olarak , indirim istediğimde euro artışı nedeniyle Doğuş bayi karlarini kisti , indirim yapamıyoruz dedi..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.