Şimdi Ara

YENİ NESİL NE KADAR YENİ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırtınalar kopuyor yeni nesil yeni nesil arkadaşlar farkındamısınız gelen oyunların devam oyunlar olduğunun!! düşüncelerinizi almak isterim

• Drive club
    Knack

Hakkaten aklima baska bisey gelmiyo hakli olabilirsin ama ps3 un ilk zamanlari ve sonra cikan exclusiveler aklıma gelince teselli oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuuL

Fırtınalar kopuyor yeni nesil yeni nesil arkadaşlar farkındamısınız gelen oyunların devam oyunlar olduğunun!! düşüncelerinizi almak isterim

yeni nesil değil bu sadece güncel bir sistem, nasıl pc de ekran kartı işlemci ve ram upgrade edilir bunuda böyle düşünmek lazım.

Ps2 den Ps3 e geçiş gibi bir nesil farkı yok ortada, illa grafiksel anlamda olacaktır ama farklı bir nesile geçmiyoruz önceki neslin kalıntıları ile oynamaya devam ediyoruz.

Mantık Pc mantığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 15 Kasım 2013; 11:51:23 >
  • Durun bi bismillah diyin.

Ps3 ciktiginda nerdeyse her oyun PS2 dede vardi.

Sonradan Killzone falan sadece PS3 un gucunu göstermisti.

Ondan sonra Cod Mw1 bombasi gelmişti ve sadece PS3 ve Xbox da vardi. Cod 3 PS2 dede vardi.

Simdi Ghost iki konsoldada var sonra ki oyun tamamen PS4 e gore yapilacak bence suanda PS4 iyi gidiyor sabir sadece.

• Sanıyorum 2014 son çeyrek gibi dehşetül vahşetler gelmeye başlar. Çünkü o zamana kadar aşağı yukarı yeni oyunlar dışında ne çıkabileceği belli. İlk etapta çok kasmadan hem Sony hem Micro hem oyun firmaları bir kaymak yiyecekler en az bir yıl böyle gider. Uncharted ile açılışı yapar Sony.
  • Artık konsol ve pc arasında fark yok ben konsolda ıyun oynamayı sevdiğim için konsolda devam edecğim yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 14 ayni olacak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Durun bi bismillah diyin.

Ondan sonra Cod Mw1 bombasi gelmişti ve sadece PS3 ve Xbox da vardi. Cod 3 PS2 dede vardi.

Simdi Ghost iki konsoldada var sonra ki oyun tamamen PS4 e gore yapilacak bence suanda PS4 iyi gidiyor sabir sadece.

hakılısın ama unuttuğun bişey var oda PSN store. ps2 de böyle bi sistem yoktu ps3 de var
  • Aşağıdaki oyunlar PS3 ile doğan (önceki nesilde devam oyunu olmayan) oyunlar. Az sabır. Konsol daha bugün çıktı.

PS3 EXC
    Beyond: Two Souls
    Demon's Souls
    Heavenly Sword
    Heavy Rain
    Infamous
    The Last of Us
    LittleBigPlanet
    MotorStorm
    Resistance
    Uncharted

Multiplatform
    Assassin's Creed
    Batman Arkham
    BioShock
    Dead Space
    L.A. Noire

vs yazmaya üşendiğim diğer oyunlar...
  • Harbi ya söylemesen farkında olmayacaktım hep devam oyunları almıyorum ben ps4

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Harbi ya söylemesen farkında olmayacaktım hep devam oyunları almıyorum ben ps4

Valla hocam sen ister al ister alma benim sorum ps4'mü xbox'mı alıyorsunuz değil
  • Az beklesin acele yok , önce çıkacak olan oyunları ps3 de sömürüp sonra ps4'e geçiş yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Aşağıdaki oyunlar PS3 ile doğan (önceki nesilde devam oyunu olmayan) oyunlar. Az sabır. Konsol daha bugün çıktı.

PS3 EXC
    Beyond: Two Souls
    Demon's Souls
    Heavenly Sword
    Heavy Rain
    Infamous
    The Last of Us
    LittleBigPlanet
    MotorStorm
    Resistance
    Uncharted

Multiplatform
    Assassin's Creed
    Batman Arkham
    BioShock
    Dead Space
    L.A. Noire

vs yazmaya üşendiğim diğer oyunlar...

Aynen oyle ustune hepside cok saglam kacirilmayacak oyunlar.

Tabi bazilari turu sevenlere LBP Motorstorm gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 15 Kasım 2013; 13:07:52 >

• fps ve aksiyon oyunu doluydu günümüzdeki jenerasyon..ps4 de cold fear syphon filter ve buna benzeyen yapımlar gelse süper olur.online olayı yüzünden single oyunculuk 2.plana atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

quote:

hakılısın ama unuttuğun bişey var oda PSN store. ps2 de böyle bi sistem yoktu ps3 de var

Dostum tam olarak ne demek istediğini anlamadim.

Tamam yoktuda benim dediklerimle alakasi nedir. Ben kisacasi sunu dedim bunlar gecis oyunlari 1 seneye hepsi PS4 seviyesinde yapilacak.

Soyle bir durum daha var:

Her sirketin yaptigi oyundan kazanci bir degil yuksek grafikli oyunlar yapmak cok maliyetli EA Ubisoft gibi firmalar bunu karsilayabiliyor yani adamlarin gelirleri yuksek.

Ubisoft tan sonucta Watch Dog ve Division geliyor bunlar yeni nesil kokuyor.

Activison Bungie den Destiny geliyor.

Killzone geliyor.
    Naughty Dog dan Uncharted gelecek.

Bakin PS3 deki yeni oldugu donemlerdeki oyunlara Tomb Raider NFS Carbon Call Of Duty 3 Bad Company Resistance gibi.

Bide sonradan cikan oyunlara bakin PS3 de.
    PS4 deki cikis oyunlari Ps3 gore cok ileride bence Infamous Killzone The Witcher 3 Watch Dog BF4 Division Destiny gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

fps ve aksiyon oyunu doluydu günümüzdeki jenerasyon..ps4 de cold fear syphon filter ve buna benzeyen yapımlar gelse süper olur.online olayı yüzünden single oyunculuk 2.plana atıldı

Benimde en uyuz olduğum hadise bu. Şöyle efsane bir hikayesi konusu olan arşive koymalık vitrinlik oyun/oyunlar gelmeli.
  • quote:

Hocam,Cod 3 her iki nesildede vardı ama arada baya fark vardı.Killzone ve The Order 1886 dışında grafiksel anlamda fark olduğunu hissettiren bi oyun görmedim ki Killzone:SF bence konsol aldırtacak bi oyun değil.Killzone 3'den sonra soğudum seriden.Seride grafik dışında hiçbişey kalmadı bana göre.

Call of duy Ghosts'un Ps3 ve Ps4 versiyonu arasında da uçurum var ama sebebi ise Ps4 versiyonunun bu nesil seviyesinde,Ps2 versiyonunun Ps2 seviyesinde grafikleri var nerdeyse.
    Bu nesilde Uncharted 3 ve The Last Of Us gibi oyunları oynadıktan sonra insan yeni nesilde cidden iyi bişey bekliyor.Ama çıkış oyunlarındaki grafikler nedense bana hissettiremedi bunu.

Şu Uncharted 4 ve The Order:1886 dan bi oynayış videosu gelsin o zaman Ps4 için heyecanlanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yüzbaşı price

quote:

Hocam,Cod 3 her iki nesildede vardı ama arada baya fark vardı.Killzone ve The Order 1886 dışında grafiksel anlamda fark olduğunu hissettiren bi oyun görmedim ki Killzone:SF bence konsol aldırtacak bi oyun değil.Killzone 3'den sonra soğudum seriden.Seride grafik dışında hiçbişey kalmadı bana göre.

Call of duy Ghosts'un Ps3 ve Ps4 versiyonu arasında da uçurum var ama sebebi ise Ps4 versiyonunun bu nesil seviyesinde,Ps2 versiyonunun Ps2 seviyesinde grafikleri var nerdeyse.
    Bu nesilde Uncharted 3 ve The Last Of Us gibi oyunları oynadıktan sonra insan yeni nesilde cidden iyi bişey bekliyor.Ama çıkış oyunlarındaki grafikler nedense bana hissettiremedi bunu.

Şu Uncharted 4 ve The Order:1886 dan bi oynayış videosu gelsin o zaman Ps4 için heyecanlanılır.

Tabi fark var ama sadece PC PS3 farkina benzer duzeyde sonucta yani demek istedigim sonucta Ghost PC de son ayarda olsa grafikleri eski nesilin baslarindan hatta grafikleri MW2 den kötü.

Killzone dan benimde tabi beklentilerim dustu hatta o videolardan sonra Killzone 2 ve e cizgisinden gitmedigi icin de sonucta oyun yeni nesil kokuyor Division ve Destinity de oyle mesela.

Beni EXC ler heyecanlandiriyor DS4 ile online keyfi heyecanlandiriyor.

The Witcher 3 PS4 e yakisir Uncharted gelecek onu alicam KZSF yede cikinca herkes oynayinca karar vericem.

The Order da saglam gelecek o belli sonucta Santo Monica yapacak oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugsymaloone

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

fps ve aksiyon oyunu doluydu günümüzdeki jenerasyon..ps4 de cold fear syphon filter ve buna benzeyen yapımlar gelse süper olur.online olayı yüzünden single oyunculuk 2.plana atıldı

Benimde en uyuz olduğum hadise bu. Şöyle efsane bir hikayesi konusu olan arşive koymalık vitrinlik oyun/oyunlar gelmeli.

oyunların hepsi şimdi vur geç begendiğimiz oyunlar bile herşey grafik sanıldığı için shooter ok oynanır ama hep aynı tarz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.