Şimdi Ara

YENİ NESİL LG CİNEMA 3D MONİTÖR DM92 IPS 27'' ÇIKIŞ TARİHİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
10.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnce çerçeveli diye beğendik 1 sene oldu ama hala gelmedi. Buna tıpatıp benzeyen AOC 800 tl'Den satıyor şu an. Bizim bir yakın aldı.Çok ta memnun. LG beklenmez.
  • Bu monitörü kapattım ben, tozlu raflara koydum. Sanırım bu seneki ürün gamında da kişisel TV dedikleri monitörlere ağırlık vermişler ama CES 2013'te gösterdikleri IPS'ler hiç fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Bu Hz olayini abartiyorsunuz arkadaslar ve ayrica bilmediginiz nokta aktif gözlük olan bir 3D monitör 120Hz olsa da her bir göz 60 Hz olarak algilar yani bu durumdan dolayi zaten 120Hz yapiliyor aktif gözlük kullanilan monitörlerBu monitör IPS panel oldugu icin 178 derece görüs acisi sunabiliyor ama kim o acidan izler orasi da tabi baska bir soru3 monitör kullanacak olsaniz dahi yanlardaki monitörleri kendinize dogru cevireceginiz icin pek önemli degil ama IPS olmasi sayesinde daha fazla renk gösterebiliyor olmasi cezbediyorBu monitörün TR de satilirsa 2000TL nin asagisinda olma ihtimali yok bence, daha fazla olmazsa öpüp basa koymak lazim

oyunlarda tavsiye edilmiyor bu monitörler renk kalitesine diyecek bir şey yok hd sinema keyfi için ideal bir tercih

• İşin yanında iki oyun oynarım diyen kişiye olur da, oyun oynayayım, hem de filmleri izleyeyim, ips olsun diyenler için hiç önerilmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

İşin yanında iki oyun oynarım diyen kişiye olur da, oyun oynayayım, hem de filmleri izleyeyim, ips olsun diyenler için hiç önerilmez bence.

IPS monitör neden hiç önerilmiyor oyuncular için. IPS monitör kullananlardan ghosting sorununu yaşayanları ben görmedim. Arkadaşım aldı oda problem yok diyor. Renk kalitesi çok önemli benim için şahsen. Ama sıkı bir oyuncuyum aynı zamanda ayrıca film - dizi ne varsa izlerim. Önerebileceğiniz bir monitör var mı 23-24".
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

quote:

Orijinalden alıntı: dusty

İşin yanında iki oyun oynarım diyen kişiye olur da, oyun oynayayım, hem de filmleri izleyeyim, ips olsun diyenler için hiç önerilmez bence.

IPS monitör neden hiç önerilmiyor oyuncular için. IPS monitör kullananlardan ghosting sorununu yaşayanları ben görmedim. Arkadaşım aldı oda problem yok diyor. Renk kalitesi çok önemli benim için şahsen. Ama sıkı bir oyuncuyum aynı zamanda ayrıca film - dizi ne varsa izlerim. Önerebileceğiniz bir monitör var mı 23-24".

Ips lerin yanit süresi düşük oluyor eğer ilerde bunu hızlandırırlarsa tabikide ips daha iyi olur ama şuan için bütçen fazla bile olsa öyle aman aman bir monitör piyasada yok yinede önerim lg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.