Şimdi Ara

Yeni Nesil LG Cinema 3D Monitör D2342P - LG FPR Gözlük (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.778
Cevap
8
Favori
72.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sattım monitörü.Açıkcası bir türlü ısınamamıştım.2d performasını beğenmediğim gibi 3d için ise henüz tam hazır olmadığını düşünüyorum.Belki 46 50 inç 3d tv alsam çok daha zevk alabilirdim.Oyun performansı da açıkcası bana zevk vermedi.

Umarım alanlar benden daha fazla zevk alırlar.
  • arkdaşlar acil cevap veren olursa sevinicem 3d ile işim yok kaliteli görüntü arıyorum

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/lg-ips234v-pn-23-1920x1080-5ms-full-hd-ips-led-monitor.aspx

böyle bir seçenekte var 1 saat sonra çıkıcam almaya acil yanıtlayan olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

arkdaşlar acil cevap veren olursa sevinicem 3d ile işim yok kaliteli görüntü arıyorum

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/lg-ips234v-pn-23-1920x1080-5ms-full-hd-ips-led-monitor.aspx

3d ile işiniz yoksa lg d2342p'yi almayın bence. Çünkü 3d'si için de para veriyorsunuz. Aynı meblağa 2d'si daha iyi olan bir monitör muhakkak vardır. Aldıysanız da hayırlı olsun. Sonuçta 2d performansı da kötü diyemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Hiii, ben ekran kartı ve power dvd ayarlarımı koyacaktım buraya değil mi ya? Unuttum gitti valla.

Yeni satın alan arkadaşlara da hayırlı olsun. Sorun olursa hemen yardım etmeye çalışırız.

evt hocam power dvd ayarlarını paylaşırsanız seviniriz benim sorum 2d ki filmi 3d ye çevirince malum çevreleri kısalıyor daralıyor bunu 3d olarak full hd olarak izleyebilyirmusyoz yoksa 3d ye geçincem görüntüyü 2 ye katladığı içinmi daralma kısalma oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: keko keko

quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

arkdaşlar acil cevap veren olursa sevinicem 3d ile işim yok kaliteli görüntü arıyorum

3d ile işiniz yoksa lg d2342p'yi almayın bence. Çünkü 3d'si için de para veriyorsunuz. Aynı meblağa 2d'si daha iyi olan bir monitör muhakkak vardır. Aldıysanız da hayırlı olsun. Sonuçta 2d performansı da kötü diyemeyiz.

2d side çok güzel 3d side çok çokk daha güzel yeterki 3d fimleri indirin ve izleyin olmadı yuotubeden test edebilrsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: apocinyo

quote:

Hiii, ben ekran kartı ve power dvd ayarlarımı koyacaktım buraya değil mi ya? Unuttum gitti valla.

Yeni satın alan arkadaşlara da hayırlı olsun. Sorun olursa hemen yardım etmeye çalışırız.

evt hocam power dvd ayarlarını paylaşırsanız seviniriz benim sorum 2d ki filmi 3d ye çevirince malum çevreleri kısalıyor daralıyor bunu 3d olarak full hd olarak izleyebilyirmusyoz yoksa 3d ye geçincem görüntüyü 2 ye katladığı içinmi daralma kısalma oluyor

2D filmleri çeviriyorum aslında tridef'le zaman zaman ama hiç sıkıntı yaşamadım ben. Power DVD için bakmam gerek ama.

• quote:

quote:

quote:

2D filmleri çeviriyorum aslında tridef'le zaman zaman ama hiç sıkıntı yaşamadım ben. Power DVD için bakmam gerek ama.

Hocam tridefle mkv filmler açamıyorum ben ve diyet sorum tridefle oyun nasıl açıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam tridefle mkv filmler açamıyorum ben ve diyet sorum tridefle oyun nasıl açıcaz

Tridef Game Launcher içine oyunun kısayolunu sürükleyip bırakacaksın hocam. Sonra da oyunu game launcher içinden açacaksın. Orada ayarlar çıkacak zaten, yönlendirmeleri takip edersen DX tabanlı her oyunu 3D yaparsın.
  • quote:

quote:

Tridef Game Launcher içine oyunun kısayolunu sürükleyip bırakacaksın hocam. Sonra da oyunu game launcher içinden açacaksın. Orada ayarlar çıkacak zaten, yönlendirmeleri takip edersen DX tabanlı her oyunu 3D yaparsın.

dediklerini yaptım hocam mesela gta 4 dü denedim ta açacaktı ki securom launcher hatası verdi :(
  • Mönitorum bugün geldi arkadaşlar mormani sitesinden almıştım 3 günde elime geçti kurup hemen denemeye başladım. Lakin pek bişey anlayamadım , hemen oyunlarda denedim WOW'da sonuc hüsran herhangi bir 3D elde edemedim , D3'te ise acayip süper bir derinlik aldım fakat ondada ekran yarım görünüyor ekranın sol tarafı var sağ tarafı dışarıda gibi sanki iki ekran kurmusunda sağ tarafı ikinci mönitorde gibi. Menüsündeki 3D ayarları tam olarak ne işe yarar kitapcığı okudum ama bilgiler yetersiz geldi. SBS film indirmiştim tridefle acıyorum fakat ana objeye tam olarak focus yapmıyor görüntüleri üst üste oturtmaya çalışıyorum ama tam olarak tutmuyor. İnce ayarları nasıl yapabilirim nedir ne değildir 3D hakkında fazla bilgim yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonimotto

Mönitorum bugün geldi arkadaşlar mormani sitesinden almıştım 3 günde elime geçti kurup hemen denemeye başladım. Lakin pek bişey anlayamadım , hemen oyunlarda denedim WOW'da sonuc hüsran herhangi bir 3D elde edemedim , D3'te ise acayip süper bir derinlik aldım fakat ondada ekran yarım görünüyor ekranın sol tarafı var sağ tarafı dışarıda gibi sanki iki ekran kurmusunda sağ tarafı ikinci mönitorde gibi. Menüsündeki 3D ayarları tam olarak ne işe yarar kitapcığı okudum ama bilgiler yetersiz geldi. SBS film indirmiştim tridefle acıyorum fakat ana objeye tam olarak focus yapmıyor görüntüleri üst üste oturtmaya çalışıyorum ama tam olarak tutmuyor. İnce ayarları nasıl yapabilirim nedir ne değildir 3D hakkında fazla bilgim yok :(

tridef le oyun acamadım gerçi tek gta 4 yükü filmlerde derilnliği güzel veriyor ama 3d film indirmen lağzım bide powerdvd 12 indir kur ben onunla izliyorum youtubeden de 3d video izeyebilirsin üst kısımda video atmışdım suan ben kırmızı nokta sıkıntısı yasıyorum değişime yollucam

• quote:

quote:

Mönitorum bugün geldi arkadaşlar mormani sitesinden almıştım 3 günde elime geçti kurup hemen denemeye başladım. Lakin pek bişey anlayamadım , hemen oyunlarda denedim WOW'da sonuc hüsran herhangi bir 3D elde edemedim , D3'te ise acayip süper bir derinlik aldım fakat ondada ekran yarım görünüyor ekranın sol tarafı var sağ tarafı dışarıda gibi sanki iki ekran kurmusunda sağ tarafı ikinci mönitorde gibi. Menüsündeki 3D ayarları tam olarak ne işe yarar kitapcığı okudum ama bilgiler yetersiz geldi. SBS film indirmiştim tridefle acıyorum fakat ana objeye tam olarak focus yapmıyor görüntüleri üst üste oturtmaya çalışıyorum ama tam olarak tutmuyor. İnce ayarları nasıl yapabilirim nedir ne değildir 3D hakkında fazla bilgim yok :(

tridef le oyun acamadım gerçi tek gta 4 yükü filmlerde derilnliği güzel veriyor ama 3d film indirmen lağzım bide powerdvd 12 indir kur ben onunla izliyorum youtubeden de 3d video izeyebilirsin üst kısımda video atmışdım suan ben kırmızı nokta sıkıntısı yasıyorum değişime yollucam

Cevap için teşekkürler üstadım , tridef ile oyunu açtıktan sonra consol bölümüne girmek gerekiyormuş oraya girdikten sonra birçok ayar emrimize amade oluyor diablo 3 ve wow'da sonuclar muazzam. KM playerden 2D > 3D yaptığım zaman derinlik hissi pek fazla olmuyor powerdvd12'yi su an indiriyorum bir kac deneme yapıp sonucu yarın yazarım.Orjinal 3D ripli filmleri tridef haricinde acamadım.

• Şu lgde ne iş var cözemedim
  • quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler üstadım , tridef ile oyunu açtıktan sonra consol bölümüne girmek gerekiyormuş oraya girdikten sonra birçok ayar emrimize amade oluyor diablo 3 ve wow'da sonuclar muazzam. KM playerden 2D > 3D yaptığım zaman derinlik hissi pek fazla olmuyor powerdvd12'yi su an indiriyorum bir kac deneme yapıp sonucu yarın yazarım.Orjinal 3D ripli filmleri tridef haricinde acamadım.

power dvd ile güzel açıyor nedense bi ben tridef ile oyunu açamadım gta 4 dü deniyorum olmuyor :(

• quote:

power dvd ile güzel açıyor nedense bi ben tridef ile oyunu açamadım gta 4 dü deniyorum olmuyor :(

Tridef forumlarından profil alın GTA4 için. İşe yarayabilir.
  • quote:

quote:

bi türlü bulamadım
  • crysis 3 ayarları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baron1111 -- 12 Nisan 2013; 21:28:14 >
  • quote:

quote:

Hocam powerdvd tam ekran sorununu hallettim ancak life of pi 3d indirdim 3dsi süper türkçe altyazı yoktu altyazı buldum, film adıyla altyazıyı aynı yaptım ve ayarlardan altyazıyı türkçe seçmeme rağmen hala ingilizce altyazı var ne olur yardım, bu sorunu nasıl çözerim? powerdvd truetheater efektleri ve 3d performansı ile vazgeçilmezim oldu şu altyazı sorununu çözersem bomba olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacan34 -- 8 Nisan 2013; 19:10:43 >

• Bu monitörün 27" olanını nerden bulabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.