Şimdi Ara

Yeni Nesil LG Cinema 3D Monitör D2342P - LG FPR Gözlük (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.778
Cevap
8
Favori
72.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakikaten yok hala bir haber. Temmuz bitiyor daha çıkmadı Türkiye pazarına. Birkaç şanslı blogger kullanıyor şu an sadece. Satış sitelerinde vs. de yok henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

Hakikaten yok hala bir haber. Temmuz bitiyor daha çıkmadı Türkiye pazarına. Birkaç şanslı blogger kullanıyor şu an sadece. Satış sitelerinde vs. de yok henüz.

Yurtdışında çok rahat bulunuyor. Ürünü Türkiyeye getirmeyen distribütörleri mail yağmuruna tutun. Eski model 3D monitörlerinde fiyatı iner belki stok eritmek için ;)
  • Ben aradım LG'yi ne zaman giricek Türkiye stoklarınıza diye gün içinde dönicez size dediler bakalım bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

Hakikaten yok hala bir haber. Temmuz bitiyor daha çıkmadı Türkiye pazarına. Birkaç şanslı blogger kullanıyor şu an sadece. Satış sitelerinde vs. de yok henüz.

Yurtdışında çok rahat bulunuyor. Ürünü Türkiyeye getirmeyen distribütörleri mail yağmuruna tutun. Eski model 3D monitörlerinde fiyatı iner belki stok eritmek için ;)

Aslında çok iyi olurdu 'fiyatı düşen 3d monitör'..Ama eski monitörler sg gözlüklü.. Sg gözlüklerini artık kullanmak istemem.. Fpr gözlüğü ile sg gözlüklerinin arasında dağlar kadar fark var.. Fiyatı uygun monitör alacağım diye şişe dibi gözlükler kullanmak istemem.. Göz sağlığı daha önemli..

• Acelesi yok agustosda giris yapsada olur belki o zamana kadar dolarda duser.
  • Doların düşeceği yok yine fırladı ya
  • Şahsen benim adıma da acelesi yok kesinlikle, zaten geçen ay TV, bu ay PC donanım güncellemesi, artık ağustosa da bu monitör olsun sonra bütün kış oturup peynir ekmek yiyeyim Fiyatı piyasaya uygun girecek bence, bir de LG bol kampanya yapan bir firma, o sebeple umutluyum ben.
  • Ama artık girsin yani ben bekleyemiyorum :))
  • Lg ile görüştüm Ağustos sonu Teknosa mağzalarında satışa sunulacakmış. Hepsiburada kendi ithal edip daha erken getirmezse tabi.
  • Demekki eylul basinda satisa sunulacak , ucuza gitmesin diye eylule sarkitmislar.
  • Ağustos sonu dediklerine göre son haftası olarak tahmin ediyorum ne kadar kısa okadar iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Demekki eylul basinda satisa sunulacak , ucuza gitmesin diye eylule sarkitmislar.

Ben de aynı fikirdeyim valla, eylül başında çıkacak piyasaya, temmuz yalan oldu. Neyse biraz daha bütçemi düzeltmiş olurum en azından. 3D sevdan yüzünden sermayemi kediye yükledim durdum zaten bari fiyatı uygun olsun şunun yaa
  • Cinema 3D TV serisini yaza denk getirdiler bu monitörlerde aynı hatayı yapmazlar herhalde. Ben sonbahar başı derim
  • Techraven sonbahar mı dediniz..Çok geç bir tarih.. D2342p' nin hala temmuzda satışa çıkacağını umudediyorum..:)) Ama tabi bu sadece bir umut..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyisiklari

Techraven sonbahar mı dediniz..Çok geç bir tarih.. D2342p' nin hala temmuzda satışa çıkacağını umudediyorum..:)) Ama tabi bu sadece bir umut..

Lg ile görüştüm Ağustos sonu Teknosa mağzalarından satın alabilicekmişiz.
  • GÖZLÜK hammallığı ortadan kalkmadığı sürece 3D Teknolojisine karşıyım !!!!
    Evimde film izlicem diye 3d gözlük takcam varmı böyle bişey...
    Piyasanın bir aldatmacası bunlar...
    Artık yavaş yavaş gözlüksüz 3D tv ler monitörler cıkıyo, yakında gözlüklülere kimse bakmıcak bile..
  • Karşıysan almazsın kardeşim yapabilceğimiz birşey yok bak gözlüksüzlerde çıkıyomuş onlardan al ozaman niye burda sitem ediyosun ki.
  • Gözlüksüz 3D TV çıkmaz şu an. FPR gözlük teknolojisinin kaymağını yemeden gözlüksüzü sürmezler piyasaya. Zaten gözlüksüz 3D sadece tek kişi kullanımına uygun ve şu anki teknolojiyle panel maliyeti çok yüksek. Bu yüzden şu anki en iyi seçenek pasif teknolojili modeller.
  • Adam haklı beyler, siteme gerek yok yahu

Gözlüksüz monitörler de çıkıyor eyvallah ama alternatif olarak gözlüklüler de var işte. Adı üzerinde alternatif, kişisel tercih işi sonuçta. İsteyen SG alsın, isteyen FPR alsın, isteyen gözlüksüz. Ne olacak yaaa, niye bu sinir?
  • Senin de dediğin gibi gözlüklünün kaymağını yiyecekler...
    Gereksiz... Tiridiiiyle mi doğdunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.