Şimdi Ara

Yeni nesil konsollara indirim bekleyenlere kötü haber! Ek vergi süresi, yıl sonuna kadar uzatıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
9.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabit kalmazsa, çükümü kestiririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne zaman iyi bir şey oldu ki memlektte

• Aaaa Gerçekten indirim bekleyen varmıydı..

• oyun sizin neyinize

• Ne güzel bir ülke inşallah daha da artar da hiçbir şey alamayacak hale geliriz. Amin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle olacağını biliyorduk. Akıllarınca vergi ile herşeyin düzeleceğini düşünüyorlar. ekonominin yüksek vergilerle dönmeyeceğini sokakta su satan çocuk daha iyi anlar. Hayata geçirir.
    Vergi ve ötv ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 24 Eylül 2020; 11:40:10 >
  • Sıra buraya bile gelecek

Yeni nesil konsollara indirim bekleyenlere kötü haber! Ek vergi süresi, yıl sonuna kadar uzatıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 2 tb fat ps4 var. Bir kolun sağ analoğunu sola getirince R2'ye basıyor. Diğer kol Snopy Rampace, daha yeni aldım. Yanında Gta 5, Drivclub ve Assassins Creed Unity olduğunu düşünün. Sizce değeri nedir ? Ps4 2 tb dikkat edin.

• Fiberliyoruz derler binalara bakır kablo çekerler. Herkesten fazla para alırlar Ne download ne upload verirler. Müteahhitlere 200.000 lira maliyetli yolu Km si 1 milyon liradan verirler ki karun gibi zengin olsun bizide görsünler diye düşünürler , diğer yandan Gencecik çocukların eğlencesine ve onların paralarına göz dikerler. YATACAK YERİNİZ YOK. ÇEKİLEN HER PEŞKEŞİN CEZASINI HALK ÖDÜYOR HALK.
    Yeni nesil konsollara indirim bekleyenlere kötü haber! Ek vergi süresi, yıl sonuna kadar uzatıldı

• Yıl başından sonrada kalıcı hale gelir açık ve net sonrada hiç birşey olmamış gibi devam edilir

• Senin kulak sağlam duruyor demekki sıranı daha savmamışsın 😅

• Bu vampirler yakamızı bırakmayacak belliki.
    Yurtdışından getirtmek şart oldu.
    Umarım yeni kanun , yasa , yazılım vs getirip telefonlarda aldıkları gibi ek ücret istemezler.

• Ağam eğlenir bizimle.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Oda birşey mi, birde ABD ye bir bak, geçtim vergiyi, firmalara direk yasak getiriyor. tik tok ve huawei örnekleri kapı gibi karşımızda duruyor. yetki verenlerden biri de benim. Ben memnunum.

• biz mutluluğu ufak bir kutuya sığdırdık da hükümetimize saraylar dar geldi.

Özür,kabahatten büyük.Yerli üretimi teşvik için.Keşke canımız sıkıldı ondan koyduk deselerdi en azından aklımızla dalga geçmezlerdi.

• Yeni nesil konsollara indirim bekleyenlere kötü haber! Ek vergi süresi, yıl sonuna kadar uzatıldı

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt

kötü bir olayı, daha kötü bir olayla mı avutacağız?

ben ABD cici bir devlet, Trump yönetimi en iyi yönetim falan mı dedim?

bu bizim iç sorunuz. ABD'li vatandaşlar da memnun değillerse bir sonraki seçimde paketlesinler Trump'ı. zaten olay bu, önemli bir hakkımız var, fanatikliğe gerek yok.

• Ben zaten ps5in kasımda çıkacağını duyunca tahmin etmiştim bu vergilerin uzatılacağını. Ama bilmek istediğim şu ki 31 Aralık sonrası alsak ps5i %20lik vergiden mi ödeyeceğiz yoksa %50lik süresindeyken giriş yaptığı için ülkeye o fiyattan satılmaya devam mı edecek ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.