Şimdi Ara

Yeni nesil konsollar birer aldatmaca mı? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
1
Favori
8.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya sen şu haberi okusana arkadaşım konsollar çok güçlü kanıtı ..

sen yukarda ki MGS 5 videosunun asla o gösterdikleri gibi yeni nesil konsollarda olmayacağını söylüyorsun ancak yapımcı şirket bundan daha iyi olacağını söylüyor o kafana sok artık ..

birde oyun 1080p 60 fps olacak .. bu da sana kapak olsun .. sen böyle oyun olacağına inanmazken konsollarda daha iyisi olacak .. senin bunada bahanen vardır şimdi ..

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MGS_5_Yeni_Nesilde_E3_Videosundan_Daha_iyi-39110.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 16 Haziran 2013; 21:42:21 >

• quote:

Ben böyle bir iftira görmedim gerçekten. Böyle bir iftira görmedim.

Ulen ne iftirası.

quote:

Adam kendi video koyuyor sonra senin gösterdiğin video diyor. El insaf sana be. Fanboyun Allah'ı sensin Allah'ı. Senin gözün kararmış.

Ben burada video mu koydum?

Youtube'a yaz görürsün demedin mi?Youtube veya başka sitede de arasan ps4 ile oynanmış bir gameplay video yok.Çünkü Xbox One ile oynanmış.

quote:

Ayrıca küçümseyici tek bir yorum yapmadım. Nerede yaptım? Onuda yazarmısın.

Ps4'ün donanımını küçümsüyorsun.High end pc gibi olamaz diyorsun.Bende bunu neye dayanarak söylüyorsun.İçindeki custom gpuya göre mi? dedim.
    quote:

Ben senin gibi iftira atan ve yalan söyleyen birini görmedim kusura bakma. Demediğim herşeyi demişim gibi davranıyosun. Kendine gel!

İftira ve yalan niye konuşayım.Ben kendimdeyim de, sen bence fazla hırs yaptın.Biraz önceki mesajında dediğin şeyleri unutuyorsun.
    quote:

Nerede küçümsedim Allah aşkına yaz.

Yukarda yazdım, neden küçümsediğini.

quote:

PS4 ün limitasyonu var demek m küçümsemek? Yahu kaç mesajımda PS4 harika olacak dedim. Çok keyifli olacak dedim. Kaç mesajda hemde. Ama inatla bunları görmemezlikten geliyosun. İNATLA hemde.

Bence sen inat ediyosun.Ps4 10 titandan güçlüdür, latife mi bile anlamayıp ciddi anladın.

quote:

Ayrıca hiç bir zaman tekrar söylüyorum PS4 iyi grafik VEREMEZ DEMEDİM.

Evet demedin.Ama 7850 ile aynı grafikleri verir dedin.
    quote:

Sen önce benim dediklerimi anla sonra konuş.

Bence sen de anla.
    quote:

PS4 grafiği asla PC yi geçemez dedim. Eğer sen gerçekten GEÇER diyosan ve PS4 High End bilgisayarlardan güçlü diyosan Fanboy'un Allah'ının Allahısın.

Geçemeyebilir ama denk performans verir ilk başlarda.Hatta çoğu kartlar dökülecek sonradan.Evet fanboyum ama, vesrap üstad'a yaklaşamadım daha.Ayrıca ALLAH'ı bu işlere karıştırmayalım.
    quote:

Yuh be arkadaş.

Bende sana yuh ediyorum.

quote:

Bir insan haklı çıkacam diye bu kadar mı kıvırır? Bu kadar mı demediğim şeyleri ben demişim gibi gösterip bundan prim yapmaya kasar.

Bence bunu yapan sensin.
    quote:

İnanılır gibi değil.

Valla bende inanamadım.
    quote:

Ciddiyim kendine gel. Ve PS4 ü nekadar ÖVDÜĞÜMÜ gör. High END PC daha iyidir diyince PS4e hakaret mi ediyoruz?

Sen de kendine gel.Ps4'ü övmen, pc fanboyu olmadığı anlamına gelmez.
    quote:

Ayıp be. Vallahi ayıp.

Sen de ayıp ettin.

quote:

Edit : Bana PC fanboy demeden önce git Arda82 kullanıcı adımla PSNde ne kadar oyun oynamışım PS3ü satana kadar veya ne kadar platinum trophy toplamışım gör. Ayrıca devredene kadar PS3 Move Ana konusu ve PS3 Exclusive oyunlar konusunu açan kişi benim. Ayıp.

Git sonra dün gece bana özelden hem PC hem PS4ü övdüğüm için, hangisini almalıyım diyen bir arkadaşımıza PC mi önermişim PS4 mi önermişim öğren de gel.

Nereye geleyim.

Neyse sinirler gerildi.O yüzden akıl ile değilde,bir anlık öfke ile cevap verildiği için, benim hakkımda söylenenleri görmezden gelip zeytin dalını kabul ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 16 Haziran 2013; 21:45:12 >

• @A35A

yok adamlara laf anlatamıyorsun .. EA konsoları bir nesil ilerde görüyor dersin .. EA para göz ..para almıştır diyor .. ee bende diyorum kabul EA para göz neden konsoldan daha fazla para kazanacakken pc ye daha iyi oyun yapsın neden uğraşsın .. pc de oyunları önemsemese yeni nesil konsollarda oyunun daha iyi olması için elinden geleni yapsa elde edeceği kar daha fazla olacak .. . zaten yeni nesil konsoları 1 nesil ilerde görmesi ve fifa 14 konsol özel geliştirmesi her şeyi açıklıyor kim diyebiilr ki bf4 aynısı olmayacağını .. birde E3 de bf4 singlesi daha şok beğenildi ..multisi grafik olarak bf3 hiç fark görülmedi .. bf4 multisi pc oynanması her şeyi gösteriyor .. sen kesin E3 izlememişsin dir haberlerdende haberin yok .. boş boş konuşuyorsun konsol hakkında hiç bilginde yok ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 16 Haziran 2013; 22:02:11 >
  • Beyler ikinizide yürekten öpüyorum.

Sağlıcakla kalın.

İstediğinizi diyebilirsiniz ben argumanımı fazlasıyla yaptım.

PS4 alınca görüşmek üzere

Son sözüm. Çok samimi olarak söylüyorum. PS4 çok harika bir konsol olacak ve keyifle oynayacağız.

Öpüyorum sizleri. Diğer PS konularında bol bol öveceğimiz konsollar şerefine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 16 Haziran 2013; 22:07:30 >
  • bak en baştan bu kadar ısrarcı olmasan desen ki çıkış yapsın da görelim desen olay bu kadar büyümeyecek .. ortada sana paylaştığım haberler videolar var ..ben sadece onların yalancısıyım (tabi yalansa ).. oyun şirketlirinin haberlerini paylaşıyorum konsol yapılırken yanında değildim .. ama sen bu kadar inatcı olmasan .... birde konsol donanımı ile pc donanımı bir olmadığını herkes biliyor konsolun donanımı hepsi birbirine uyumlu çalışır pc de bu uyum yoktur . o yuzden pc donanımla konsoldaki donanımı karşılaştırmak çok saçma oluyor .. The Division konsol üzrinde oynandı ve gücü ortada (yalan veya değil ben sadece gösterileni yazıyorum konsol çıktığında görürüz) , MGS 5 konsol üzerinden oynandı aynı şekilde birde oyun 1080p 60fps çalışıyor.. yani ben sana karşı çıkmamın nedeni bu haberler .. konsollar çıksın sende gör bizde görelim öyle tartışalım .. ben titandan iyi veya kötü olacak demiyorum zaten sadece sen görmediğin konsolu kötülüyorsun bende haberleri gösteriyorum o kadar .. sen ps4ü görmeden pc den kötü olacağını nereden biliyorsun konsol yapılırken yanında mıydın yani .. konsolu gör öyle kötüle yada fikrini söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 16 Haziran 2013; 22:34:34 >

• Ortalık savaş alanına dönmüş ps4 çıksın ps4 ayarında bir pc ile aynı oyunu karşı karşıya getiriceğiz ortak noktada buluşuyoruz beyler,bu nedir ya anlatıyoz anlatıyoz yok illa herkesin dediği kendine,ben diyorumki oyun konsolda oynanır lakin konsol stabilitesi bellidir sistemi bellidir pc şekilden şekile girer mide bulantısı yapmaya gerek yok ha varsa hodri meydan,ben varım birde her oyuna 1080p 60 FPS demeyin yok öyle bir dünya,oyun zati optimize olmamış 60 fps de sen sistemi hayvan yapsanda yemez aynı şekilde konsol içinde geçerli herşey yapımcıda biter birde cloud muhabbeti varki nerden çıkıp nerden gireceğimi bilemez oldum...

Yeni nesil konsollar birer aldatmaca mı? Yeni nesil konsollar birer aldatmaca mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: PSAC

ya sen şu haberi okusana arkadaşım konsollar çok güçlü kanıtı ..

sen yukarda ki MGS 5 videosunun asla o gösterdikleri gibi yeni nesil konsollarda olmayacağını söylüyorsun ancak yapımcı şirket bundan daha iyi olacağını söylüyor o kafana sok artık ..

birde oyun 1080p 60 fps olacak .. bu da sana kapak olsun .. sen böyle oyun olacağına inanmazken konsollarda daha iyisi olacak .. senin bunada bahanen vardır şimdi ..

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MGS_5_Yeni_Nesilde_E3_Videosundan_Daha_iyi-39110.htm

Yalan! yapımcının her söylediğine inanmayın. Bu videodaki çevresel grafikler, Witcher 3'te, Crysis 3'te bile yok. ne iş? Eğer bu video High End Pc'de oynanmadıysa videodaki çevresel grafikleri pre-render'dır. Sadece karakter grafikleri real time. Yani asla bu çevresel grafiklerle çıkmaz oyun. Dediydi dersiniz. Yani video tamamen real time ise ya minimum GTX 680 ekran kartlı bir Pc de oynanmıştır yok eğer PS4 te oynandıysa çevresel grafikleri pre-render dir. Başka bir ihtimal bence olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 16 Haziran 2013; 22:51:37 >

• GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    yanlız orada birde karşılaştırma yapmışsın xbox one ve pc diye karşılatırdığı oyuna bak crysis vs cod (grafik yoksunu oyun) .. birazda tarafsız olun .. tamam pc konsoldan çok veya güçlü güçsüz diyen yok.. ama pc ile konsolu donanım olarak karşılaştırma çok saçma .. o yuzden şuan konsolun gücünü bilmiyoruz sizde bunu anlayın . grafik olarak pc ile aynı güçde olabilir gerisindede olabilir ben kesin konuşmuyorum ama siz kesin konuşuyorsunuz .. biz sadece çıkan haberleri söylüyoruz (konsol elimize geçmiş değil ) .. MGS 5 , The Division görünce , onlar hakkında çıkan haberleri görünce , firmaların açıklamaları görünce ..konsoların pc ile en azından eşit güç de oldu görüşündeyim .. çıksın görelim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: trident02

quote:

ya sen şu haberi okusana arkadaşım konsollar çok güçlü kanıtı ..

Yalan! yapımcının her söylediğine inanmayın. Bu videodaki çevresel grafikler, Witcher 3'te, Crysis 3'te bile yok. ne iş? Eğer bu video High End Pc'de oynanmadıysa videodaki çevresel grafikleri pre-render'dır. Sadece karakter grafikleri real time. Yani asla bu çevresel grafiklerle çıkmaz oyun. Dediydi dersiniz. Yani video tamamen real time ise ya minimum GTX 680 ekran kartlı bir Pc de oynanmıştır yok eğer PS4 te oynandıysa çevresel grafikleri pre-render dir. Başka bir ihtimal bence olamaz.

işte hemen yalan nereden biliyorsun arkadaşın ..konsol elinde ve oyunu oynuyorsan tamam diyeceğim ..oyun geliştiren taraf belli .. onların açıklaması böyle büyük yalan söyleyemezler ..birde her oyun şirketimi yalan söylüyor ..EA yan söyler ..sony yalan söyler ..sizin için ne olumsuzsa o yalan oluyor.. bak konsoların donanımı ile pc donanımı karşılaştırma arkadaşım artık bunu anlayın .. ben haberin yalancısıyım ama haber oyun şirketinden geliyor siz buna yalan diyorsanız artık .. birde yani oyun 30 fps çalışacak dese inanırsınız böyle olunca yok yalan biraz tarafsız bakın .. biz bu haberler için savunuyoruz konsolu yoksa konsol bizim elimizde yok ama siz hiç bir şey kaynak göstermeden kötülüyorsunuz yeni nesilde yok elinizde .. ( kaynak derken donanım olarak değil oyun olarak pc daha önde olacağı ile ilgili hiç bir haber yok ortada.. ama EA ve sony nın konsolların pcden ilerde olması ile ilgili haber var yani böyle haber çıksın tamam diyeceğim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 16 Haziran 2013; 23:10:58 >

• 10 bin liralık sistem toplasan da red dead, gow, mgs, killzone, uncharted, forza, gt, geow tarzı alanının en iyi oyuncularını oynayamıyorsun.

üstüne rockstar ve ubisoft gibi firmaların oyuncularını 6 ay 1 yıl sonra anca oynuyorsun.

bir crysis'i ultrada oynamak için o kadar para baymak resmen enayilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

yeni nesil konsollar ps4 ve xbox one x86 yani pc tabanlıdır. xbox one windows karnel yüklü. ps 4 ise linux karnel. x86 şuanda kullandığımız pc mimarisidir. kişisel bilgisayar pazarının %90 oranında bu mimari kullanılır. microsoft bu nesilde rsx sony ise cell mimarilerini terk edicekler. tr.wikipedia.org/wiki/X86

yeni nesil konsollar sadece oyunlara odaklanmıyacak. microsoftun tv ele geçirme politikası gereği bir media pc görevi görecekler. microsoft ve sony pc geçmesinin bir başka nedeniyse free to play oyunlara daha fazla ağırlık verecekler. şuanda bu konsollara free to play oyun yağıyor. bunun altını çizerek söylüyorum yeni nesil konsollar pc tabanlıdır. bazıları yakın benzer gibi cümleler kullansada şuanda kullandığınız pc ile aynı özelliktedir. yeni nesilde yapılan oyunlar x86 tabanlı olduğu için pc-ps4-xbox one çok büyük farklar olmıyacak. bu bakımdan maliyetlerde düşecek. microsoft un xbox one sürekli int istemesinin bir nedenide konsolun x86 tabnlı olmasından dolayı çabuk kırılacağını düşünmesi.

aslında wd, mgs 5, battlefield 4, dark souls 2 gibi oyunlar xbox protobinden oynandı xbox one windows 8 tabanlı bir pc olduğu için yapımcılar ana platformunun pc olduğunu söylüyolar. bu dediklerimi şuan ıspatlıyamıyorum ama bu konsollar ortaya çıkınca ne demek istediğimi anlıyacaksınız. en azından bu haber size ne demek istediğimi anlatıyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS4_ve_Xbox_720_Hakkinda_Etegindeki_Taslari_Doktu-33999.htm

şuraya bişeyler yazdık hala daha yeni nesil konsollarla pc aynı mimari olduğunu millet anlıyamadı. bu konsollar piyasaya çıkınca bu dediklerinizin çoğunu yalayıp yutacaksınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatınız grafik olmuş, oyunların kalitesi zerre kadar umurunuz da değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Hayatınız grafik olmuş, oyunların kalitesi zerre kadar umurunuz da değil.

Dostum cidden bunu mu anladın konuşmalardan?
  • http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_14un_PC_Surumunde_Neden_Ignite_Engine_Yok-39221.htm#quotenav

yanlış anlama bir haber paylaştım neden oyunların konsolda daha iyi olacağını EA anlatıyor ben dediklerinden oyunlar konsolda daha iyi olacağını anlıyorum. .. (fifa 14 bahsediyor ama dediklerimizi paylaşıyor ) FIFA oynayan PC oyuncularının büyük bir bölümü düşük sistemlere sahip. Oyuncuların büyük bölümünün PC sistemi Ignite Engine'i çalıştıracak güçte değilmiş o yuzden konsolla fifa 14 daha iyi çıkacakmış ..buda oluyor ki genele bakıyorlar .. ben sana boş hayeller kurmamanı diliyorum .. sana yanlış konuşuyorsun demiyorum söylediklerin çok doğru pc konsollardan güçlü ama oyun konusuna gelince yanılıyorsun ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSAC -- 18 Haziran 2013; 10:13:12 >

• quote:

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_14un_PC_Surumunde_Neden_Ignite_Engine_Yok-39221.htm#quotenav

yanlış anlama bir haber paylaştım neden oyunların konsolda daha iyi olacağını EA anlatıyor ben dediklerinden oyunlar konsolda daha iyi olacağını anlıyorum. .. (fifa 14 bahsediyor ama dediklerimizi paylaşıyor ) FIFA oynayan PC oyuncularının büyük bir bölümü düşük sistemlere sahip. Oyuncuların büyük bölümünün PC sistemi Ignite Engine'i çalıştıracak güçte değilmiş o yuzden kosnolla fifa 14 daha iyi çıkacakmış ..buda oluyor ki denele bakıyorlar .. ben sana boş hayeller kurmamanı diliyorum .. sana yanlış konuşuyorsun demiyorum söylediklerin çok doğru pc konsollardan güçlü ama oyun konusuna gelince yanılıyorsun ..

yazdım ve sildim.

Münakaşa etmemeye karar verdim.

Çok haklısın diyip geçiyorum.

Araştırmacı insanlarla da uğraşmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 18 Haziran 2013; 10:16:30 >

• tamam bende bu konuyu uzatmıyorum ..seni kırdıysam yanlış bir şey söylediysem özür dilerim .. sadece oyun haberini paylaştım.. doğrudur yanlıştır bilemem tabi yeni nesil çıksın hepimiz görelim arkadaşım ..
  • quote:

tamam bende bu konuyu uzatmıyorum ..seni kırdıysam yanlış bir şey söylediysem özür dilerim .. sadece oyun haberini paylaştım.. doğrudur yanlıştır bilemem tabi yeni nesil çıksın hepimiz görelim arkadaşım ..

yok hocam ne kırılcaz. Forum bu. Tartışma platformu adı üstünde.
  • ben ps3 teki hatamı yapmayacağım. ps4 çıksın ve 2-3 oyun oynansın. bakıp öyle almaya karar vereceğim. bir daha hayal kırıklığımı asla.. ha bakarım yaw ps4 böyleymiş deyip almayı kabullenir ve alırım.kimin ne dediği umurumda değil..
  • yeni nesile hala başyapıt oyunlar gelmedi
  • Erken bir konu olmuş. Nesil farkını görmek için youtube dan önce Resistance fall of man sonra killzone shadow fall izleyin ciddi fark yoksa bir sorun var yeni nesilde demektir. Pc konusu uçsuz bucaksız bir platform sınır yok zengin işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.