Şimdi Ara

Yeni nesil konsollar birer aldatmaca mı? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
1
Favori
8.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GT_55

Açıklama yaparız sorun değil de, sen ilk önce soruma cevap ver.E3'de ki bf4 single player demosu pc'de oynandı.Ve sen buna sırf konsolda oynandığını zannetiğin için, grafiklerin pc'den daha kötü olduğunu söyledin.Fanboyluğun işte tam burada ortaya çıkıyor.Halbu ki, pc'de oynandı.Konsol grafiklerin kötü olduğunu söylemem de. pc versiyonu ile kıyaslmandan dolayıdır.Ama sen bakıyorum, hemen konuyu değiştirip, ps4 kötü grafik verir dermişim gibi yorumlamışsın.
    Bizde de çok şükür sistem var, sizin ayıla bayıla büyüttüğünüz grafikleri, sadece konsol versiyonun cilalısı olarak gördüm.O yüzden buradaki arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

Nasıl sırf Xbox da oynandı BF4? Gayet PS4te de oynandı oyun içi görüntülerine her zaman youtube den ulaşabilirsin.

BF4 PS4 gameplay yaz gör bakalım.

Grafiklerin PCde daha iyi olduğunu söyledim ben. Daha iyi ki böyle. Bunun fanboylukla filan alakası yok.

Konuyu ben mi değiştiriyorum? El insaf be. Bir önceki mesajda yazdığına bak. Kendin bana dedin sanki ben PS4 kötü demişim gibi.

Ben halen daha bir önceki mesajımda yazdıklarıma cevap bekliyorum

1-) PS4 nerede kötü dedim

2-) PS4ü kötülediysem neden PS4 alıcam?

Konsollar ÇOK güzel ve zevkli aletlerdir. Bu her zaman öyle olacak. Ve konsollar İYİ Kİ VAR. Bunuda belirteyim.

Ama konsollar asla High END PC den daha iyi grafik veremez bunuda belirteyim. (zaten rakibide Sonynin High End PC değil XboxOne dır)

Körü körüne savunmuyoruz bir şeyi. Neyse cevap ver bakalım üstte ki 2 şıkka. Bekliyorum.

Geçen mesajında veremedim, şu an ver bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 16 Haziran 2013; 16:58:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Bir dakka ya Oyun konsolda oynanır doğrumu doğru peki grafik kalitesini hangi platform verir PC halen içden içe PC,Konsol fanboyluğu almış gidiyor msj,larda,bu neyin kafası, yıllardır PC İle full detay oynamayan adam, konsolda ömrünü bitirmişse oyuncu olarak, herhalde konsol diyecek, ama her iki platformu kullanan adam test eder,bakar,aynı oyundan aynı sahnede kare yakalar hangisinde text farkı var hangisinde kaplamalar iyi hangisinde ışıklandırmalar iyi AA iyi bunları yapan adam varmı yok, varsada kendini iyi saklıyor maşallah, Konsola yapılan optimize oyunlar konsola göre işlenir PC İle alakası yokdur bunu anlayın...

Dostum cidden şaka gibi.

İnsanlara diyorum PS4 alıcam çünkü keyifli. GÜzelde grafikleri olacak. Çok iyi bir makina olacak diye. Fakat illa bi PC daha iyi grafik verir dedik, hakaret mi ararsın, bilgisizlik mi ararsın hepsi var.

Bu forumun bu haline gerçekten acıyorum.

PS4ü öyle bir makina yaptılar ki hani şu an piyasada asla onun kalitesinde grafik veren bir PC toplanamaz, imkansız.

Hem PC var, Hem PS4 alıcam. İkisinide kullanıcam ama PC fanboy yaptılar.

Doğru söyleyeni 7 köyden kovarlar. Bunun gibi durum.

Teknik olarak PS4ün Xbox One üzerinden grafik olarak avantajları var. Güya XboxOne cloud ile oyunları 1080p 60hz oynayacaksınız diyo ama ben bunun sadece hayal olduğunu düşünüyorum. Teknik olarak nasıl PS4, XboxOne ın önünde ise, PC de PS4ün önündedir.

Ha eyvallah exclusive oyunlar çok kalitelidir ve bunlar PCde yok ama dünya oyun piyasası sanki exclusive oyunların etrafında dönüyor.

Zaten şu an konsol alacaksam sırf bu exclusiveler için alacam. Birde Fifa14

Ama lütfen yanlış anlaşılmasın, PS4 gerçekten kaliteli bir cihaz olacak. Özellikle o fiyata göre gerçekten çok güzel.

Bir aksilik çıkmaz ise ilk gün alıcam.

Sen düşünüyormusun almayı bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: A35A

quote:

Bir dakka ya Oyun konsolda oynanır doğrumu doğru peki grafik kalitesini hangi platform verir PC halen içden içe PC,Konsol fanboyluğu almış gidiyor msj,larda,bu neyin kafası, yıllardır PC İle full detay oynamayan adam, konsolda ömrünü bitirmişse oyuncu olarak, herhalde konsol diyecek, ama her iki platformu kullanan adam test eder,bakar,aynı oyundan aynı sahnede kare yakalar hangisinde text farkı var hangisinde kaplamalar iyi hangisinde ışıklandırmalar iyi AA iyi bunları yapan adam varmı yok, varsada kendini iyi saklıyor maşallah, Konsola yapılan optimize oyunlar konsola göre işlenir PC İle alakası yokdur bunu anlayın...

Dostum cidden şaka gibi.

İnsanlara diyorum PS4 alıcam çünkü keyifli. GÜzelde grafikleri olacak. Çok iyi bir makina olacak diye. Fakat illa bi PC daha iyi grafik verir dedik, hakaret mi ararsın, bilgisizlik mi ararsın hepsi var.

PS4ü öyle bir makina yaptılar ki hani şu an piyasada asla onun kalitesinde grafik veren bir PC toplanamaz, imkansız.

Teknik olarak PS4ün Xbox One üzerinden grafik olarak avantajları var. Güya XboxOne cloud ile oyunları 1080p 60hz oynayacaksınız diyo ama ben bunun sadece hayal olduğunu düşünüyorum. Teknik olarak nasıl PS4, XboxOne ın önünde ise, PC de PS4ün önündedir.

Ha eyvallah exclusive oyunlar çok kalitelidir ve bunlar PCde yok ama dünya oyun piyasası sanki exclusive oyunların etrafında dönüyor.

Ama lütfen yanlış anlaşılmasın, PS4 gerçekten kaliteli bir cihaz olacak. Özellikle o fiyata göre gerçekten çok güzel.

Abim şimdi şöyle başlim ben :Söylediklerinde hem fikiriz burda hiç bir sorun yok, ben 30 yaşıma geldim bu yaşıma kadar bütün platformları kullandım sırası ilse söylemesi ayıp olmadan başlıyayım Sega mega drıve 2,Sega saturn,Sega dreamcast,Nıntedo 64,gamecube,ps1,ps2,ps3,xbox,xbox 360,psp,bir wii sahibi olamadımki benim oyun anlayışım wii hitap etmiyor.. şimdi:Grafiksel olarak bugüne kadar işde budur dediğim olay karşıma çıkmadı ha neden ? çünkü bugüne kadar çıkan konsolların ön tanıtımı olsun verilen trailer,lar olsun oyunun render görüntüleri olsun oyun içi gameplay,da yansımadı bu benim şahsi düşüncem çünkü ben fanboy değilim oyuncuyum, ben önüme bakarım markalarla işim olmaz çünkü en büyük marka cebimdeki, paramdır ,bu böyle...ha konsolarda iyi oyunlar oynamadıkmı tabikide oynadık xbox 1 de ninja gaiden klasiği var müthiş bir atmosfer ve doku kalitesi vardı ps2,de gow 1 mgs 3 bunlar çok iyi oyunlardı ,keza xbox 360,da Alan wake olağan üstü geos of war, belkide kullanılan oyun içi poligonlarda en detaylısıydı nede olsa epıc game arkasında idi, ps3,de MGS4,GT5,GOW3,Uncharted,Lasf of us, bunlar bana bekleneni verdi ama taki ati radeon hd 7990 Battlefield 4! (Gameplay) gösterilene kadar,çünkü ben grafiksel olarak CGI İsitiyorum doku renk paletlerinin gerçeğe yakın olması dondurma meyve salatası gibi pasif renklerin olmayışı,atmosferin bumpmapping dediğimiz ışıklandırmanın üst düzey olması ana karakter neyse çevre karakterleride inter aktif mekanlar da dahil karakter kadar detaylı olması, çünkü sistemin belli bir sabit yazılımı var konsolda müdahale yok yapılabilecek olan grafik bellidir üst düzeye geçmez ha zamanla konsolun gücü daha çok kullanılır ona göre oyunlar daha iyi grafiklerle çıkar, ama şayet biri bana çıkıp derseki bilader yanlışsın o onun görüşüdür dedimya ben önüme bakarım,ben çok üst düzey ekran kartları ile oyunlar oynadım aa dan eser yokdu bütün detaylar çizimler üst düzeydi ha Pc,de oyun oynuyormuyum hayır PC Oyunculuğu bana göre değil ama FPS Oyunlardında multide PC abi bu bir gerçek, ben şahsen konsola alışmış bir adamım vazgeçmemde lakin iş kaliteye gelince orada bir durucan ben sözü ortaya söyledim hiç kimseyide eleştirmiyorum bu benim şahsi fikrim, biride çıkıp laf derse umrumda bile değil hakaret hiç. işitemem çoçukda değilim yıllarımı vermişim ben bu işe bildiğimi gördüğümü söylerim...

• quote:

quote:

quote:

Dostum cidden şaka gibi.

Abim şimdi şöyle başlim ben :Söylediklerinde hem fikiriz burda hiç bir sorun yok, ben 30 yaşıma geldim bu yaşıma kadar bütün platformları kullandım sırası ilse söylemesi ayıp olmadan başlıyayım Sega mega drıve 2,Sega saturn,Sega dreamcast,Nıntedo 64,gamecube,ps1,ps2,ps3,xbox,xbox 360,psp,bir wii sahibi olamadımki benim oyun anlayışım wii hitap etmiyor.. şimdi:Grafiksel olarak bugüne kadar işde budur dediğim olay karşıma çıkmadı ha neden ? çünkü bugüne kadar çıkan konsolların ön tanıtımı olsun verilen trailer,lar olsun oyunun render görüntüleri olsun oyun içi gameplay,da yansımadı bu benim şahsi düşüncem çünkü ben fanboy değilim oyuncuyum, ben önüme bakarım markalarla işim olmaz çünkü en büyük marka cebimdeki, paramdır ,bu böyle...ha konsolarda iyi oyunlar oynamadıkmı tabikide oynadık xbox 1 de ninja gaiden klasiği var müthiş bir atmosfer ve doku kalitesi vardı ps2,de gow 1 mgs 3 bunlar çok iyi oyunlardı ,keza xbox 360,da Alan wake olağan üstü geos of war, belkide kullanılan oyun içi poligonlarda en detaylısıydı nede olsa epıc game arkasında idi, ps3,de MGS4,GT5,GOW3,Uncharted,Lasf of us, bunlar bana bekleneni verdi ama taki ati radeon hd 7990 Battlefield 4! (Gameplay) gösterilene kadar,çünkü ben grafiksel olarak CGI İsitiyorum doku renk paletlerinin gerçeğe yakın olması dondurma meyve salatası gibi pasif renklerin olmayışı,atmosferin bumpmapping dediğimiz ışıklandırmanın üst düzey olması ana karakter neyse çevre karakterleride inter aktif mekanlar da dahil karakter kadar detaylı olması, çünkü sistemin belli bir sabit yazılımı var konsolda müdahale yok yapılabilecek olan grafik bellidir üst düzeye geçmez ha zamanla konsolun gücü daha çok kullanılır ona göre oyunlar daha iyi grafiklerle çıkar, ama şayet biri bana çıkıp derseki bilader yanlışsın o onun görüşüdür dedimya ben önüme bakarım,ben çok üst düzey ekran kartları ile oyunlar oynadım aa dan eser yokdu bütün detaylar çizimler üst düzeydi ha Pc,de oyun oynuyormuyum hayır PC Oyunculuğu bana göre değil ama FPS Oyunlardında multide PC abi bu bir gerçek, ben şahsen konsola alışmış bir adamım vazgeçmemde lakin iş kaliteye gelince orada bir durucan ben sözü ortaya söyledim hiç kimseyide eleştirmiyorum bu benim şahsi fikrim, biride çıkıp laf derse umrumda bile değil hakaret hiç. işitemem çoçukda değilim yıllarımı vermişim ben bu işe bildiğimi gördüğümü söylerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Dostum cidden şaka gibi.

Aynen hocam. Doğruları söyledim. Herkesin bu açıdan bakması lazım.

Neyse PS4 de görüşmek üzere.

PC me tapıyoprum ama kim bilir belki PS4 çıktıktan sonra asla konsola almam dediğim Battlefield 4 ü bi bakmışsın PS4e almışım. Hayat bu belli olmaz. Ama öyle bir oyun her zaman PCde daha güzel olacaktır.

• Haklısın hocam biz buralardayız yazarız yine bu arada ps4 alıcanmı demişsin çıktığı gibi inş ,allah uzun ömür verirse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Runaway 

Watch_Dogs,E3'de PS3 üzerinden oynanmadı mı zaten?Ben mi yanlış biliyorum?

Hadi dediğiniz gibi muhteşem grafikle gösterilen/fuarda oynanılan oyunların hepsi high-level PC'lerde oynanmış olsun.
    Bu durum 7-8 yıl boyunca piyasada kalması beklenen,ileri zamanlarda daha ileri grafik performansları beklenen konsolların bu grafikleri karşılayamayacak kadar düşük donanımlı olduğunu mu gösterir?
    Optimizasyon problemleri olur,halledilmeye çalışılan başka şeyler olur o yüzden PC'de oynanır.Unutmayın bu oyunların çoğunun çıkmasına 5-6 ay var.

Şöyle bir fark var yalnız.

Konsollarda yapılabilecek en yüksek hedef 1080p 60hz ki o da muamma çoğu oyun için. Daha fazlası yok. 4k çözünürlüğü sadece filmlerde sunabiliyor konsollar. Ama PC sektörü gerçekten özellikle yurt dışında artık 1080p ve 60hz i aştı.

İnsanlar 1080p ve 120hz veya 1440p gibi, hatta ve hatta 3 monitörlü sistemlere yöneliyolar.

2-3 yıla 4K monitörler oyuncular için çok populer olacak. Hayvani çözünürlükler arttığı sürece gerçekten konsolun o kaliteyi yakalaması imkansız.

Fakat konsolların farklı artıları var orası ayrı

tak oyna işte salona
    spor oyunları daha keyifli
    insanların birbirleri ile iletişimi daha kolay
    ve ne olursa olsun çoğumuzun arkadaş çevresi konsolcudur.

mesut çevik'in kurduğu çift xeon işlemcili titan sli'lı sistemin 4k oyunda aldığı performansı gördük. o yüzden 4k çözünürlüğe daha çok zaman var.

• quote:

Orijinalden alıntı: EagleOfPeace

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Runaway 

Watch_Dogs,E3'de PS3 üzerinden oynanmadı mı zaten?Ben mi yanlış biliyorum?

Hadi dediğiniz gibi muhteşem grafikle gösterilen/fuarda oynanılan oyunların hepsi high-level PC'lerde oynanmış olsun.
    Bu durum 7-8 yıl boyunca piyasada kalması beklenen,ileri zamanlarda daha ileri grafik performansları beklenen konsolların bu grafikleri karşılayamayacak kadar düşük donanımlı olduğunu mu gösterir?
    Optimizasyon problemleri olur,halledilmeye çalışılan başka şeyler olur o yüzden PC'de oynanır.Unutmayın bu oyunların çoğunun çıkmasına 5-6 ay var.

Şöyle bir fark var yalnız.

Konsollarda yapılabilecek en yüksek hedef 1080p 60hz ki o da muamma çoğu oyun için. Daha fazlası yok. 4k çözünürlüğü sadece filmlerde sunabiliyor konsollar. Ama PC sektörü gerçekten özellikle yurt dışında artık 1080p ve 60hz i aştı.

İnsanlar 1080p ve 120hz veya 1440p gibi, hatta ve hatta 3 monitörlü sistemlere yöneliyolar.

2-3 yıla 4K monitörler oyuncular için çok populer olacak. Hayvani çözünürlükler arttığı sürece gerçekten konsolun o kaliteyi yakalaması imkansız.

Fakat konsolların farklı artıları var orası ayrı

tak oyna işte salona
    spor oyunları daha keyifli
    insanların birbirleri ile iletişimi daha kolay
    ve ne olursa olsun çoğumuzun arkadaş çevresi konsolcudur.

mesut çevik'in kurduğu çift xeon işlemcili titan sli'lı sistemin 4k oyunda aldığı performansı gördük. o yüzden 4k çözünürlüğe daha çok zaman var.

Tabi canım var zaman. Ama 2 seneye bence atılımlar çok daha fazla olur. 5 sene belki en erken norm olur diye düşünüyorum.

Monitörler çünkü TVlerden hızlı gelişiyor bu aralar.

Fakat şunuda belirteyim.

4k çözünürlükte 3840x2160 dan toplam 8,294,400 piksel var

Şu an mesela Titan TriWay SLI ile 7680*1440 surround oynanıyor 11,059,200 piksel eder. Yani 4K monitörden daha fazla piksel.

Titan SLI yetmez fakat Titan TriWay SLI kaldırıyor ancak 60fps stabil değil.

Yani PCler oraya doğru gidiyor ama tabi çok ufak bir kesim şu an öyle bir sisteme sahip olabilir. Türkiyede de çok zor ve nadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 16 Haziran 2013; 18:56:14 >

• quote:

quote:

Açıklama yaparız sorun değil de, sen ilk önce soruma cevap ver.E3'de ki bf4 single player demosu pc'de oynandı.Ve sen buna sırf konsolda oynandığını zannetiğin için, grafiklerin pc'den daha kötü olduğunu söyledin.Fanboyluğun işte tam burada ortaya çıkıyor.Halbu ki, pc'de oynandı.Konsol grafiklerin kötü olduğunu söylemem de. pc versiyonu ile kıyaslmandan dolayıdır.Ama sen bakıyorum, hemen konuyu değiştirip, ps4 kötü grafik verir dermişim gibi yorumlamışsın.
    Bizde de çok şükür sistem var, sizin ayıla bayıla büyüttüğünüz grafikleri, sadece konsol versiyonun cilalısı olarak gördüm.O yüzden buradaki arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim lütfen.

Nasıl sırf Xbox da oynandı BF4? Gayet PS4te de oynandı oyun içi görüntülerine her zaman youtube den ulaşabilirsin.

Grafiklerin PCde daha iyi olduğunu söyledim ben. Daha iyi ki böyle. Bunun fanboylukla filan alakası yok.

Konuyu ben mi değiştiriyorum? El insaf be. Bir önceki mesajda yazdığına bak. Kendin bana dedin sanki ben PS4 kötü demişim gibi.

Konsollar ÇOK güzel ve zevkli aletlerdir. Bu her zaman öyle olacak. Ve konsollar İYİ Kİ VAR. Bunuda belirteyim.

Ama konsollar asla High END PC den daha iyi grafik veremez bunuda belirteyim. (zaten rakibide Sonynin High End PC değil XboxOne dır)

Körü körüne savunmuyoruz bir şeyi. Neyse cevap ver bakalım üstte ki 2 şıkka. Bekliyorum.

Yalan konuşma.İstediğin yere bakabilirsin.Ps4'te oynanan bir demo yoktu.Xbox one tanıtımında, oynandı bf4..İşte o video.

Bu videoda ki, görüntüde pc versiyonudur.Zira son çıkan haberler, xbox one'nın daha hazır olmadığı, bu yüzden high bir pc'de oynandığıdır.

Onun haberi de, burada.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=76502271

Yani birşey konuşurken atmasyon konuşmuyoruz.Bence senin son haberlerden haberin yok, ya da bilmemezlikten geliyorsun.

Sen anlamamışsan ben ne yapayım.Ps4'e kötü dedin demiyorum.En son yayınlanan, yukarıda verdiğim videonun ps4'te oynandığını söyleyip, pc versiyonuna göre kötü olduğunu söyledin.Ama bende o videonun aslında xbox one'da oynandığını, daha doğrusu pc'de oynandığını söyledim.Bunu da anlamıyrsan, ben ne yapayım sana.

Ps4 veya başka bir konsolu alman, fanboy olduğun gerçeğini değiştirmiyor.
    Daha çıkmamış konsola pc kafası ile yaklaşıp, sanki sistem toplarmış gibi sony'nin pc parçalarını alıp konsoluna takmış gibi küçümseyici yorumlar yapıyorsun.7850 ayarında grafik verir falan filan.Bunlar senin varsayımlarındır.Hiçbir gerçekcilik payı yoktur.Sadece pc çok güçlüdür deyip geçiyorsun.Herkes burda senin görüşlerini kabul edecek diye bir şey yok.Rubisco arkadaşımız kadar biraz bilgin olsaydı, seni de dinlerdik, yorumlarına değer verirdik.
    Ben şu şu güçlüdür demiyorum.Çıksın ps4, sonra iyi grafik veriyormuymuş,vermiyormuymuş hep beraber görürüz.Yok 7850 gücündedir,yok o onu geçemez falan.Tamamiyle atmasyon bilgilerdir.

• quote:

quote:

quote:

Yalan konuşma.İstediğin yere bakabilirsin.Ps4'te oynanan bir demo yoktu.Xbox one tanıtımında, oynandı bf4..İşte o video.

Bu videoda ki, görüntüde pc versiyonudur.Zira son çıkan haberler, xbox one'nın daha hazır olmadığı, bu yüzden high bir pc'de oynandığıdır.

Onun haberi de, burada.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=76502271

Yani birşey konuşurken atmasyon konuşmuyoruz.Bence senin son haberlerden haberin yok, ya da bilmemezlikten geliyorsun.

Sen anlamamışsan ben ne yapayım.Ps4'e kötü dedin demiyorum.En son yayınlanan, yukarıda verdiğim videonun ps4'te oynandığını söyleyip, pc versiyonuna göre kötü olduğunu söyledin.Ama bende o videonun aslında xbox one'da oynandığını, daha doğrusu pc'de oynandığını söyledim.Bunu da anlamıyrsan, ben ne yapayım sana.

Ps4 veya başka bir konsolu alman, fanboy olduğun gerçeğini değiştirmiyor.
    Daha çıkmamış konsola pc kafası ile yaklaşıp, sanki sistem toplarmış gibi sony'nin pc parçalarını alıp konsoluna takmış gibi küçümseyici yorumlar yapıyorsun.7850 ayarında grafik verir falan filan.Bunlar senin varsayımlarındır.Hiçbir gerçekcilik payı yoktur.Sadece pc çok güçlüdür deyip geçiyorsun.Herkes burda senin görüşlerini kabul edecek diye bir şey yok.Rubisco arkadaşımız kadar biraz bilgin olsaydı, seni de dinlerdik, yorumlarına değer verirdik.
    Ben şu şu güçlüdür demiyorum.Çıksın ps4, sonra iyi grafik veriyormuymuş,vermiyormuymuş hep beraber görürüz.Yok 7850 gücündedir,yok o onu geçemez falan.Tamamiyle atmasyon bilgilerdir.

Ben böyle bir iftira görmedim gerçekten. Böyle bir iftira görmedim.

Adam kendi video koyuyor sonra senin gösterdiğin video diyor. El insaf sana be. Fanboyun Allah'ı sensin Allah'ı. Senin gözün kararmış.

Ben burada video mu koydum?

Ayrıca küçümseyici tek bir yorum yapmadım. Nerede yaptım? Onuda yazarmısın.

Ben senin gibi iftira atan ve yalan söyleyen birini görmedim kusura bakma. Demediğim herşeyi demişim gibi davranıyosun. Kendine gel!

Nerede küçümsedim Allah aşkına yaz.

PS4 ün limitasyonu var demek m küçümsemek? Yahu kaç mesajımda PS4 harika olacak dedim. Çok keyifli olacak dedim. Kaç mesajda hemde. Ama inatla bunları görmemezlikten geliyosun. İNATLA hemde.

Ayrıca hiç bir zaman tekrar söylüyorum PS4 iyi grafik VEREMEZ DEMEDİM.

Sen önce benim dediklerimi anla sonra konuş.

PS4 grafiği asla PC yi geçemez dedim. Eğer sen gerçekten GEÇER diyosan ve PS4 High End bilgisayarlardan güçlü diyosan Fanboy'un Allah'ının Allahısın.

Yuh be arkadaş.

Bir insan haklı çıkacam diye bu kadar mı kıvırır? Bu kadar mı demediğim şeyleri ben demişim gibi gösterip bundan prim yapmaya kasar.

İnanılır gibi değil.

Ciddiyim kendine gel. Ve PS4 ü nekadar ÖVDÜĞÜMÜ gör. High END PC daha iyidir diyince PS4e hakaret mi ediyoruz?

Ayıp be. Vallahi ayıp.

Edit : Bana PC fanboy demeden önce git Arda82 kullanıcı adımla PSNde ne kadar oyun oynamışım PS3ü satana kadar veya ne kadar platinum trophy toplamışım gör. Ayrıca devredene kadar PS3 Move Ana konusu ve PS3 Exclusive oyunlar konusunu açan kişi benim. Ayıp.

Git sonra dün gece bana özelden hem PC hem PS4ü övdüğüm için, hangisini almalıyım diyen bir arkadaşımıza PC mi önermişim PS4 mi önermişim öğren de gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 16 Haziran 2013; 20:34:27 >

• ps4 ü bırak xone la cf veya slı yapsan ikisinide pc grafiğini geçemez.

geçer diyenlerde fanboyluktan başka bişi değildir.

ama alıcakmıyım alıcam tabiki bi ps4 o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

ps4 ü bırak xone la cf veya slı yapsan ikisinide pc grafiğini geçemez.

geçer diyenlerde fanboyluktan başka bişi değildir.

ama alıcakmıyım alıcam tabiki bi ps4 o ayrı

Ya şaka gibi cidden.

PS4 harika diyorum. Çok keyifli diyorum ama Hign END PC olamaz diyorum adam gelmiş PS4 daha iyi diyor.

GTX Titan'ın 2 katı perfornams verir diyor.

Şaka gibi cidden şaka gibi.

Sonra konuyla alakası olmayan adamlar gelip PC daha iyi dedim diye bana laf atmaya çalışıyor filan.

Yahu çıktığı gün alacam PS4ü çıktığı!!! Kötü olsa neden alayım.

Neyse dostum eklerim PS4 alınca seni.

PS3teki ismimi kullanmıycam ve yeni hesap açıcam galiba. Arda82 bir tarih olarak kalacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 16 Haziran 2013; 20:36:30 >

• sen boşuna laf anlatıyosun bunlara laf ben diyim sana

çünki bu adamlar hayatında hiç full+full ayarda bi oyun oynamadığından tabiki bilemicekler.çünki görmemişler hiçbir zaman.

onlarada hak ver.

ama şuda bir gerçek gel görki pc ye çıkmayan bir dolu oyun var ps olsun xbox tarafında olsun.

o yüzden konsolun her türlü gideri var yani.

alacaksın bi konsol dolduracaksın şarjör e mermiyide önüne kim gelirse ezik geçeceksin
  • ekleriz hocam ben grup bile ayarlıyorum yavaş yavaş.

şuan çok güvendiğim 1 kişi var burdan güvendiğimi kişilerden oluşan bi ekip gurup oyun parasını minimum a indirmeyi düşünüyoruz.

ha bu aradada ben smoke koyucam garanti birisi almıştır ama aklımda bi isim daha var onu söylemiyim gitmesin oda

sonra iki saat ekranın karşısında acaba ne isim koyayım diye beklemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 16 Haziran 2013; 20:40:25 >
  • quote:

sen boşuna laf anlatıyosun bunlara laf ben diyim sana

çünki bu adamlar hayatında hiç full+full ayarda bi oyun oynamadığından tabiki bilemicekler.çünki görmemişler hiçbir zaman.

onlarada hak ver.

ama şuda bir gerçek gel görki pc ye çıkmayan bir dolu oyun var ps olsun xbox tarafında olsun.

o yüzden konsolun her türlü gideri var yani.

alacaksın bi konsol dolduracaksın şarjör e mermiyide önüne kim gelirse ezik geçeceksin

bak bu dediğin çok ama çok doğru.

Sonuçta PC ile bir insan tammen ilişiğini keser ise ve etrafında vasat PCler olur ise tabi PC ye laf atması normal.

Oyunlar konusunda haklısın. Ha beni PC deki oyunlar çok tatmin ediyor ama o Exclusiveleri oynamam lazım. PS4 kesin alıcam.

PS3ü o internet kesintisi olduğu zaman 2 yıl önce bırakmıştım. Hack olayımı ne olmuştu 1 ay online yoktu sanırım hatta belki daha fazla. Keşke satmasaydım. Bazı son exclusive oyunları oynayamadım. Mesela Last of Us. Sonuçta herşey grafik değil. Last of Us belki 720p de ama çok keyifli bir oyuna benziyor. Oynamayı isterdim.

• valla benim ps3 üm geliyo brigand45 arkadaşdan şuan yeni çıkan the losf uf mu ne onu oynuyo bitirince ne kadar ex var hepsini oynıcam.

yanımda bi arkadaşın daha var oda abi vereyim oyna dedide adam yeni evlendi bende sen takıl biraz oynarız dedim istemedimde açıkcası.

bide dibimde 10 metre dibimde ps3 salon var.

bana kalkmış birisi sen hayatında hiç ps3 gördünmü diye sormuştum
  • quote:

valla benim ps3 üm geliyo brigand45 arkadaşdan şuan yeni çıkan the losf uf mu ne onu oynuyo bitirince ne kadar ex var hepsini oynıcam.

yanımda bi arkadaşın daha var oda abi vereyim oyna dedide adam yeni evlendi bende sen takıl biraz oynarız dedim istemedimde açıkcası.

bide dibimde 10 metre dibimde ps3 salon var.

bana kalkmış birisi sen hayatında hiç ps3 gördünmü diye sormuştum

:) sorarlar hocam sorarlar.

İyi bak kendine...

Ben kaçtım girmem herhalde foruma bugün

@ GT_55 azizim

Beyaz bayrak ve zeytin dalı uzatıyorum sana.

İnan PS4 ü sen 4 gözle bekliyosan ben belki 8 gözle bekliyorum. Çıksın, exclusive oyunlarda bol bol ortak fikirlerimizde olacaktır.

İyi bak kendine

• nere kaçıyon daha yeni başladık muhabbete yahu
  • quote:

nere kaçıyon daha yeni başladık muhabbete yahu

Hahaha evliyim. Hanım hamile. Çağırıyo..

Emir demiri keser!!!
  • quote:

quote:

nere kaçıyon daha yeni başladık muhabbete yahu

Hahaha evliyim. Hanım hamile. Çağırıyo..

Emir demiri keser!!!

ooo hadi hayırlısı allah analı babalı büyütme fırsatı versin size.

emir cidden büyük yerdeymiş bırak burdaki dalaşmayı yoksa hanım o pc yi kafanda kırıcak haberin ola

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.