Şimdi Ara

Yeni nesil FORD FİESTA (ANA KONU) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
11
Favori
33.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 model 1.0 powershift titanium-x aracımızı satıp 2017 model 1.0 otomatik titanium aldık. Bu sefer x paket almasak bile donanım olarak çok avantajlıyız. Önceki güncel kasanın üstüne artıları fazlasıyla yansıtılmış ve aracı kullanmak daha da keyifli. Yılda 6-7 bin km yol yaptığımız için performanslı ve ödüllü motoru tekrar tercih ettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Yeni aracınızı iyi günlerinizde kullanın.
  • plf P kullanıcısına yanıt
    Sağ olun!
  • Trend x otomatik 1.0 i 86bin TL. Titanium 1.0 otomatik 98.in TL. Yüksek rakam ama kalite artmış fiesta da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen hafta fiesta 1.0 powershif trend x paket için kapora verdim. Aracı eşim için alacağım. Geçen sene kurban bayramında 2017 nissan micra almıştım sıfır. Ancak bebeğimiz olduğu için kullanılamadı. 3600 km de kapalı garajda kaldı. Bunu satınca aracı teslim alacağım. İnşallah doğru bir tercih yapmışımdır.

• galleon41 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Eşinizin kullanacağını ve bebeğinizin olduğunu söylemiş ve 2 hava yastıklı bir araç tercih etmişsiniz. Umarım yan ve perde hava yastıklarına ihtiyacınız olacak bir durum yaşamazsınız:

https://forum.donanimhaber.com/2017-ford-fiesta-1-1l-85ps-titanium-hk--133326326-1

• Micra 6 hava yastığına sahipti. Açıkçası airbaglerine hiç dikkat etmemiştim şimdi farkettirdiz. Artık geri dönüş yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: galleon41

Geçen hafta fiesta 1.0 powershif trend x paket için kapora verdim. Aracı eşim için alacağım. Geçen sene kurban bayramında 2017 nissan micra almıştım sıfır. Ancak bebeğimiz olduğu için kullanılamadı. 3600 km de kapalı garajda kaldı. Bunu satınca aracı teslim alacağım. İnşallah doğru bir tercih yapmışımdır.
    Hayirli olsun. Fiyat nasil oldu acaba.

• fiesta artık pahalı bir araba olmuş tam doldurursanız 130.110 oluyor, 125.400'e honda civic hb satılıyor anlamadım ben bu işi.küçük arabayı deli gibi doldur jazz taktiği jazz mazz hiçbir şey bırakmamış ama tip desen yok.gidin tertemiz 2017 düzgün kasasını 70'e max alın bundan iyi.gerek yok bu arabada 9+1 ses sistemine sunroof'a yok otomatik park yardımcısına.tesla alalım o sürsün ışınlanma çıksın zıt zıt gidelim o değil ki amaç.
  • daldiy D kullanıcısına yanıt
    fiyat biraz alengirli oldu. şu anda trend x otom<tik 1.0 ın liste fiyatı 103 bin küsür.

babalar günü indirimi koç ailem indirimi hurda indirimi eski tarihli araba olduğu için bayi indirimi vs 83 e alıyorum.? fiyat alan oldu mu son zamanlarda?
  • Konudaki durgunluktan anlaşılıyor yeni fiestalarin pek tutmadigi maalesef. Ben de 2012 dizel fiesta vardı, cok memnundum . Geçen sene satıp vw golf aldım. Hanim icin fiesta bakalım dedik ama fiyatlar ucmus gitmiş. Zaten yollarda da cok görmüyorum.2 ay önce çıkan ywni kasa polyolar daha cok, Opel corsa da var epeyce. Ama ford maalesef üstünlüğünü kaybetti, ICA kasa peynir ekmek gibi satılıyordu ...

• 1.0 titanium kullanan arkadaşlar memnun mu acaba? Eşim için bununla polo arasında kararsızım ama sizce hangisi tercih edilmeli? Fiesta çok dolu görünüyor ama daha test sürüşüne vs. gidemedim. 0-100 12.2 saniye beni biraz düşündürüyor açıkçası.
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    Kağıt üzerindeki 0-100 değeri sizi yanıltmasın. 1.0 ecoboost motor değişken geometreli turbosu ile şaşırtıcı derecede atik.
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    Cevabı aşağıdaki videoda belli. Bunun gibi pek çok karşılaştırma var, herkes Fiesta demiş.

https://youtu.be/src5f5QgGhU

Hızlanma konusunda ise Polo ile aynı olduğu görülüyor. Fabrika değerinin altına inilmiş.

• Arkadaşlar selam,

Yeni Fiesta Titanium araçta güvenlik pakette hangi özellikler geliyor acaba ? Ford' un web sitesinde de bir bilgi yok. Acaba opsiyon listesinden kaldırıldı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 22 Ekim 2018; 12:34:49 >
  • Arkadaşlar selam bende de 2013 Ford fiesta var 1.0 eco titanium bende şöyle bi sorun var son 1 aydır hissediyorum 2 km bile yol yapsam her zamanki kullanım şeklim normal trafikte gayet stabil hemen trafikte olsun istop ettiğim de olsun dan acıyor sorun nerde anlamıyorum 2 3 km de neden fan acar bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim 🙏

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlar selam,

Yeni Fiesta Titanium araçta güvenlik pakette hangi özellikler geliyor acaba ? Ford' un web sitesinde de bir bilgi yok. Acaba opsiyon listesinden kaldırıldı mı ?
    Ben de baktım biraz önce bulamadım. Ne konfigürasyon opsiyonlar listesinde ne de başka bir yerde bulamadım. Kaldırmış olabilirler, arayıp sormak daha mantıklı.

• JanKlod kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç bir durum gercekten.

• Arkadaşlar 2017 Fiesta Titanium otm. şanzımanlı bir araç satın aldım. Araçta bütün opsiyonel donanımların oldugu soylendi. Lansman araçlarındanmış. Bugün aracı kontrol ederken hız sabitleyicinin olmadığını gördüm cok sasırdım. Aracın ön camında kamera var ama ne işe yaradiğinı cozemedim. Serit takip sistemi olarak dusundum ama dügme falan yok. 7 havayastigı var, B&O var, X paket var, cam tavan, 17 jantlar vs. ama o kameranin ne ise yaradigini cozemedim. Bilen var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Arkadaşlar 2017 Fiesta Titanium otm. şanzımanlı bir araç satın aldım. Araçta bütün opsiyonel donanımların oldugu soylendi. Lansman araçlarındanmış. Bugün aracı kontrol ederken hız sabitleyicinin olmadığını gördüm cok sasırdım. Aracın ön camında kamera var ama ne işe yaradiğinı cozemedim. Serit takip sistemi olarak dusundum ama dügme falan yok. 7 havayastigı var, B&O var, X paket var, cam tavan, 17 jantlar vs. ama o kameranin ne ise yaradigini cozemedim. Bilen var mı acaba ?
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

Yağmur sensörü büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.