Şimdi Ara

[YENi] N97 Mini CFW ported to 5800XM by Lilian

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [YENi] N97 Mini CFW ported to 5800XM by Lilian

[YENi] N97 Mini CFW ported to 5800XM by Lilian

BURADAN iNDiREBiLiRSiNiZ - TIKLA

Yok daha neler diyerek sizlerle paylaşıyorum.

Lillian bu FW ' yi kendi telefonunda test etmiş ve çalışıyormuş.C6 FW ' den daha iyi olduğunu söylüyor.

İlgilenenler için habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• F.A.Q
    - no this not work for NAM RM-428 (only for RM-356)
    - i have 53mb free of RAM using default widget
    - if you are using C6 fw before, do hard reset after flashing with this fw
    - i combine original N97 Mini fw v.12 with latest PNHT C6 v.11
    - qwerty keyboard, media bar, camera, bluetooth working well on this fw

Kendim henüz denemedim,test etmedim.Şu an denemek için çok geç.Kurulum büyük ihtimalle C6FW ile aynı olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 2 Eylül 2010; 7:14:56 >
  • CORE dosyası tamamen PNHT'nin C6'sı. Deneyenler C6 nın aynısı bi değişiklik yok adı değişik diyorlar. Zaten N97mini'nin CORE dosyasını değiştirmediği sürece bir anlam taşımıyor C6'yı alıp ufak tefek değişiklik yapmış N97mini demiş.

Message Reader C6v11 de bozuktu bi iki dosya ile modlarsan düzgün çalışıyordu bu n97mini bile aynı hataya sahip o kadar şuursuzca bi deneme yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

F.A.Q
    - no this not work for NAM RM-428 (only for RM-356)
    - i have 53mb free of RAM using default widget
    - if you are using C6 fw before, do hard reset after flashing with this fw
    - i combine original N97 Mini fw v.12 with latest PNHT C6 v.11
    - qwerty keyboard, media bar, camera, bluetooth working well on this fw

Kendim henüz denemedim,test etmedim.Şu an denemek için çok geç.Kurulum büyük ihtimalle C6FW ile aynı olmalı.

fatih kardes öncelikle bütün emeklerin için tesekkürler

gecenlerde ilk orjinal c6 yı yüklemiştim telefon hızlıydı fakat bazen ram 20 lere kadar düşüyordu acılıs ram ise 55 filandı sanırım
    dün senin sürüm daha iyidir die yükledim ram optimize yazıodu sanırım fakat ram aynı ve dönüş hızları daha yavas ayrıca telefon dili 2 secenekken yazma dilinde hala hepsi duruyor.

dicem o ki sorun bendemi yoksa böle olması olası bi durummu bir sürü bug var diyordun.

• Yanlış konuya yazmışsın sorularını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Yanlış konuya yazmışsın sorularını.

farkındayımda konu dağılmadan yazmak istedim :))) hemen görür die :)))
  • Uyanık

Ramblow kullanıyorsan C6.v11 de ram im şu anda 41MB 1,5 günlük kullanım sonrası haberin ola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 2 Eylül 2010; 10:30:00 >
  • quote:

Uyanık

Ramblow kullanıyorsan C6.v11 de ram im şu anda 41MB 1,5 günlük kullanım sonrası haberin ola.

eski galeri yeni adıyla fotograf yerini acınca hiç baktınmı ram e.konuyuda fazla dağıtmayım ama tel 2 kere resetledi kendini.ekran sorunlu telefonlar gibi yaptı gitti.v51 e de dönmek şimdi benim için attan inip eşşeğe binmek gibi geliyo mesela arkidede var 5800 benimki klas duruyo yanında

nasıl yapıyon diye soruyo yapmayı denemesin die cok zor dostum 3 gün ugrasım az kalsın tel gidiyodu diom :) halbuki 2 dk :))))

• Ben şimdi baktım.. 40 mb..
  • İngizlice forumda pek bi değişiklik olmadığını sadece ovi store den yeni uygulamaların olduğunu yazmışlar..
  • Ne kadar lazım olur tartışılır

N97 Mini FW ise bu, Kaydırma Tuş kilidi de yoktur herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aang67 -- 2 Eylül 2010; 11:29:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aang67

Ne kadar lazım olur tartışılır

N97 Mini FW ise bu, Kaydırma Tuş kilidi de yoktur herhalde?

Var. n97 mini değil çünkü C6 dan aşırma modlu cfw işte.
  • deneyen varmı ?

ekleme:C6 dan daha hızlı olduğu idda ediliyor,Türkçeleştirilip yüklenip ilk mesaja eklense konu güzel olur zannımca

more faster
    better ram managment
    more apps on ovi store avaliable

demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 2 Eylül 2010; 14:27:41 >
  • quote:

O zaman bırak ya.. Bende Lilian'ı iyi anlıyor sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aang67

quote:

O zaman bırak ya.. Bende Lilian'ı iyi anlıyor sanıyordum

Core dosyasını editleymediğinden yapamaz. PNHT sahip ona bitek ;)
  • Öyle olduğunun farkındayım. Bende zaten komple düzenlenmiş bekliyordum. Lilian beni hayal kırıklığına uğrattı. PNHT'nin elemanları yapabilir sanıyordum
  • Arkadaşlar c6 fw sindeki gibi çift ev ekranı var mı?
  • PNHT N8 yada C6-01 i portlarlarsa süper olur iksidie Symbian ^3
  • n97 miniye ait tema ve ufak modlar atılmış kısaca iyileştirilmiş C6 olmuş ilk çıkan versiyonlarına göre daha hızlı sadece o kadar. geri kalan tüm olası problemler mevcut birde dili ingilizce TR dil içine atılmalı kullanmak istiyenler için. diğer forumlarda var.

Paylaştığın için tşkler yinede fatih

Biz yine orjinal yazılımını bekleyelim ne varsa orjinalinde var

Edit:
    Hız kodlaması RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx dosyasında yapılmış.

*.V01 dosyasında düzenleme yok denecek kadar az.
    n97mini yazı ve versiyon kodları ile cihazın n97 mini olarak tanıtmışlar PC bağladığınızda ve *#0000# ile kontrol edildiğinde n97mini olarak algılıyor olsada içinde C6 FW var.

Edit:
    kelime hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biroltr -- 4 Eylül 2010; 3:01:26 >

• Yazılımı incelerken dikkatimi çken birşey daha oldu 5800 için C6 uyarlamasında sorun olan ekrandaki rehber wingetinde kişi eklemesi sorunu yine dediğim dosyada giderilmiş
    RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx başka CFW ile kullanıldığında bu sorunda ortada kalkıcaktır denemedim ama düzeltme olduğu kanısındayım

Bahsettiğim özellik C6 rehberinde bulunan kişilerinizi FAVORİLERE EKLE ve FAVORİLERDEN KALDIR özelliği
    Diğer C6 paketlerinde favorilere ekle var ancak ne ekleniyor nede geri kaldırılıyordu. Bunda öyle bir sorun olmaması gerek orjinaline uygun aktarılmış içerik.

Fırsatım yok yazılım kurmaya Bu dediklerimi test edip deniyenler yorum yapsınlar söylediklerim teyit edilmiş olsun

Edit:
    Eksik bi nokta var Mesajların içine "Conversations" dosyaları aktarılmamış mesajlar menüsü içinde bunu f@tih editleyip içine aktarıyor sis dosyası açıp yazılıma atmadığım için fazla bilmiyorum hangi dosya nereye kopyalanır ancak o konuda bilgilendirir f@tih düzeltilmesi gerek gördüğüm nokta olrak dikkatimi çekti incelerken yazılımı. Fatihin konusunda bildiğim kadarıyla msjlarla beraber birleştirilmiş bir şekildeydi bu program.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biroltr -- 3 Eylül 2010; 3:26:02 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.