Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni müzik tarzına geçiş yapmam lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
50
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> Yeni müzik tarzına geçiş yapmam lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    55 Mesaj
    Arkadaşlar çok uzun soluklu bir rap dinleyicisiydim. Yabancı rap müzik olsun ( alman fransız ,amerikan , ) türkçe olsun küçüklüğümden beri dinlerdim. Ama geçen yener babayı gazapizm'i falan dinlerken bir şey farkettim. Benim sessiz olma nedenim bu tarz şarkılarmış. Tribe giriyoruz durduk yere. Hayat böyle geçmez gençler yeni tarza geçiş yapmak istiyorum. Bir ara punk olsun metal olsun ufak geçişler yaptıydım ama aradığım tarz o değil. Bana lazım olan tarz kopmalı coşmalı Deep house yöneldiydim arkadaş tavsiyesiyle ama yok tam aradığım tarz değildi. Bi kaç örnek verirsem sizlere belki yardımcı olabilirsiniz;

Dj Mehmet Tekin - Davay Davay ( adamın isme takılmayın bana da garip geliyor.Ama güzel şarkı olmuş)

istanbul attack, ege çubukçu falan da diyebilirim türkçe olarak bi de gazapizmin son şarkısıda güzel gece sabahın

Hayatı umursatmayan , hayatın tek amacı eğlence mantığıyla yapılmış her müzik kabulüm ... LÜTFEN TÜRK POP ÖNERMEYİN :D YALVARIRIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutti159 -- 4 Temmuz 2016; 20:40:20 >

|
    |

• Binbaşı
    1525 Mesaj
    büyük ihtimal deep house aşırı yavan gelmiştir de, dj mehmet tekin ne aga, keko musun? . bunları bi deme. beğendğin parçaya göre pm den daha detaylı öneri yapabilirim.

• Yüzbaşı
    670 Mesaj
    Dubstep, glitch, trap, future bass türleri iyidir; mrsuicidesheep, Monstercat, UKF, Trap Nation gibi youtube kanallarını başlangıç için önerebilirim, dinledikçe açılırsın sen zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hocam cevap için eyvallah :) ama vocalde olsa on numara olur ya bunlar drumkit ağırlıklı...
    |
    |
    bladeGny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    şuan bunu dinliyorum hocam on numara :)
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.