Şimdi Ara

Yeni müzik tarzına geçiş yapmam lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok uzun soluklu bir rap dinleyicisiydim. Yabancı rap müzik olsun ( alman fransız ,amerikan , ) türkçe olsun küçüklüğümden beri dinlerdim. Ama geçen yener babayı gazapizm'i falan dinlerken bir şey farkettim. Benim sessiz olma nedenim bu tarz şarkılarmış. Tribe giriyoruz durduk yere. Hayat böyle geçmez gençler yeni tarza geçiş yapmak istiyorum. Bir ara punk olsun metal olsun ufak geçişler yaptıydım ama aradığım tarz o değil. Bana lazım olan tarz kopmalı coşmalı Deep house yöneldiydim arkadaş tavsiyesiyle ama yok tam aradığım tarz değildi. Bi kaç örnek verirsem sizlere belki yardımcı olabilirsiniz;

Dj Mehmet Tekin - Davay Davay ( adamın isme takılmayın bana da garip geliyor.Ama güzel şarkı olmuş)

istanbul attack, ege çubukçu falan da diyebilirim türkçe olarak bi de gazapizmin son şarkısıda güzel gece sabahın

Hayatı umursatmayan , hayatın tek amacı eğlence mantığıyla yapılmış her müzik kabulüm ... LÜTFEN TÜRK POP ÖNERMEYİN :D YALVARIRIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutti159 -- 4 Temmuz 2016; 20:40:20 >

• büyük ihtimal deep house aşırı yavan gelmiştir de, dj mehmet tekin ne aga, keko musun? . bunları bi deme. beğendğin parçaya göre pm den daha detaylı öneri yapabilirim.

• Dubstep, glitch, trap, future bass türleri iyidir; mrsuicidesheep, Monstercat, UKF, Trap Nation gibi youtube kanallarını başlangıç için önerebilirim, dinledikçe açılırsın sen zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bladeGny kullanıcısına yanıt
    hocam cevap için eyvallah :) ama vocalde olsa on numara olur ya bunlar drumkit ağırlıklı...
  • Alfons - Glitch 2015
    şuan bunu dinliyorum hocam on numara :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.