Şimdi Ara

Yeni Mumya filmi The Mummy'nin ilk fragmanı yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok güzel görünüyor. Sanırım Tom beyi böyle antik konulu bir filmde ilk defa göreceğiz

• anaksunamun hatun değil mi bu :)
  • suslu76 S kullanıcısına yanıt
    Bitmiyorlar üstadım. Bitmiyorlar!
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    Sherlock, Black Mirror(Yalnız ikisi de İngiliz işi, enteresan) gibi işlerin kalitesi zaten sinema filmlerine yaklaştı. .
  • Ulan mumyaanın türlü türlü özellikleri var 4 göz bebeği var, başrol kapmış bir odun mumyaya saldırıyor. Bir örneği de ülkemizde yaşandı böyle. Garip.

• ulan ve lanla başlayan mesajlar ne kadar itici lan

neyse, filmin atmosferi karanlık gibi. karanlık atmosferli film olsun, varsın hannah montana olsun. ki bu mumya, ne güzel.
  • Mumya kadin karakter olacak anladigim kadariyla.bana gore yeni filmleri mahveden iki sey var birisi asiri feminizmcilik digeri ise asiri siyahi ya da diger irklara uygulanan poziyif ayrimcilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük ekranda izlenecek eğlencelik bişey olacak muhtemelen önceki seri de eğlencelikti ama bir ruhu vardı gene bu 5 sene sonra hatırlanmayacak bir film olur
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    Güzel tespit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • draculayı madds mikelsen oynasın kafi
  • O zamanlar izlediğimde fena değil sanki demiştim ama maalesef öyle olmadı. Belki de ben beklentimi çok yüksek tuttum bilmiyorum tabi orasını da. Sonuç olarak fragman da ne varsa filmde de o vardı yani.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.