Şimdi Ara

YENİ MONDEO. Çok yakında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
3.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diablo 3 bile bu kadar geç çıkmadı yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gelene kadar ben askere gider gelirim , olmaz olsun böyle distribütör
  • Passat killer

• Hala çıkacak.
  • 2013 te çıktı ilk spy fotoları ve hala gelmedi sonra niye ford satamıyor bence bu kadar satmaları bile başarı gerçi gelse bile passatı zerre sarsamayacak o ayrı bir konu da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canakkaleli17 -- 11 Ocak 2015; 2:35:22 >
  • ben sıkıldım bile ...
  • makyajlı gibi sanki arka sütunlar bi değişiklik yok o kabaligi atamamislar

• gerçekten harika tasarım ancak alamayacak olsam bile bu kadar geç gelmesi beni üzdü
  • amerikada çokça kullandım,gerçekten passat killer olacağını düşünüyorum heleki dizel otomatik kombinasyonu olursa.araba her yerde ben burdayım diyor.heleki bir bordo rengi var 18 inch ince kollu jantlarla efsane efsane
  • Türkiye distribütörüyle alakası yok durumun araç macaristan fabrikasında üretilecekti fabrika kapandı sonra

• Half Life 3 gelecek neredeyse,bu bir turlu gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok size mondeo falan

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Half Life 3 gelecek neredeyse,bu bir turlu gelmedi

Gelecekmi? Henuz bir bilgi yok piyasada. Aklima dusurdun bak. 2Yi indirip oynayasim geldi

• Demek ki focusu beklemisler. Focusun makyajlisi cikinca mondeo nun gelmesi manidar :-)

Ayrica makyajli kasalari yeni diye satma modasi cikti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

Gelecekmi? Henuz bir bilgi yok piyasada. Aklima dusurdun bak. 2Yi indirip oynayasim geldi

Yok yahu.Espri yaptim:)

Bence hl3 cikmaz artik, cunku normal seviyede bir oyun yapsalar yillardir bekleyen fanlar bunlari topa tutar.İlla ki mukemmele yakin olmali.E tabi ki Gabe abimiz de bu riske girmiyor

• fiyatı ucuz olursa düşünülebilir

• Bu araba 5 sene sonrada gelse bu tasarımın yine gideri olur. Passattan çok satamazsa nedeni fiyat veya marka takıntısıdır. Mondeo Passat ile kıyaslanacak bi araba değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

Yok yahu.Espri yaptim:)

Bence hl3 cikmaz artik, cunku normal seviyede bir oyun yapsalar yillardir bekleyen fanlar bunlari topa tutar.İlla ki mukemmele yakin olmali.E tabi ki Gabe abimiz de bu riske girmiyor

Ben olsam diger oyunlari ikinci plana atar varimi yogumu bu oyuna yatirirdim. 2 pek hosuma gitmedi. Amma 1i deli gibi oynardik sabahlara kadar. Hele o havalandirmadan yuzune atlayan kene yokmu. Duygulandim bak

• Ne kadar harika tasarim olursa olsun yine millet alacak ortalik zibil gibi bu aractan kaynayacak hic bir havasi kalmayacak. Son kasa bmw 5 serisi gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 11 Ocak 2015; 10:00:55 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.