Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
177.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doktor1987

Hocam gösteriyor ama bir yan görüntüye geçmek lazım,ekrandan hesapladığımız takdirde 80.2 km ortalama hız yapıyor,bu tüketim belirttiğim ortalama hızdan da anlaşılacağı üzere kasılarak elde edildi,kısaca şehir dışı verisi

Gidilen mesafenin sonucunda 80km ortalama hıza göre, elde edilen 4.4lt tüketim gayet iyi.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Fazla yanlı bir yorum yapayım
    Araç her yönüyle çok güzel (Maşallah)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hemşerim navigasyon başka yüklenmiyormu acaba igo bu konuda başarsoftla zirvede gerisi hikaye.Bende arabayı sayışa çıkardım keyfi gaza geldim iyi para verirlerse şimdi değişeceğim yeni mondeoyla yoksa seneye belki.Bu arada aynalar anahtarla katlanıyor sanırım değilmi

Aracınız için istediğiniz konusunda kendinize göre haklısınız, inşallah istediğiniz rakamlara gider ancak;

sizi eleştiriyor gibi anlamazsanız, Mondeo'yu epeydir takip eden birisi olarak bir kaç satılık paylaşımında bulunayım:

Bu araç 4 aydan fazla zamandır satışta, 2013 model titanium, sizinkiyle aynı model yani, 19.000'de ve tek parça boyalı. Hasar kaydı olduğunu söylüyor, bu da o kadar fiyat eder mi bilmem, 59.900 TL ama daha da pazarlık yaparım diyor;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-takasli-dizel-sanruflu-19-binde-makyajli-led-paket-full-plusfull-206042456/detay

Bu araç da selective ve 7-8 aydır satışta. En full hali, sunroof bile var, hatasız boyasız. Önce 72.000'den piyasaya girdi, 71.000'e düştü, daha da inmedi, tabi bu ilanda yazdığı fiyatı. Herhalde ölü fiyat veriyorlar ki, şimdi de 74.000'e çıkmış:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-boyasiz-2012-ford-mondeo-1.6-tdci-selective-deri-naw-sunroof-ful-195042457/detay

Öldürücü darbeyi ise şununla vurayım; 2013 model titanium, sıfır km ve 76.500 TL. Bu da 82.000'den piyasaya girdi, bir kaç aydır yayında, herhalde 74'e kadar da iner:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-model-ford-mondeo-1.6-tdci-hatasiz-236-km-200140508/detay

Sadece size değil, ilgilenen diğer arkadaşların da bilgilenmesi için...

• Sedefci kullanıcısına yanıt
    Kesin satmak niyetim yok hesaplı düzgün bulursanız alın hyundai i10 ların 42bin dendiği yerde bu araba benim gözümde 100 bin sayılır çok satmaya niyetim yok alan olursa buyursun.
  • Sedefci kullanıcısına yanıt
    Zaten içişleri bakanı onaylamıyor hocam.Sevgili Dktorum beni heyecanlandırdı yeni mondeoyla.Hanıma ufak bir araba alacağım buda uzun yol arabamız olacak.Ama dursun o paraları veren olursa satarım.Satılmazsa mal benim nasılsa.1-2 sene binip makul fiyata satarım gerekirse.Ama tekrar diyorum düşünüyorsanız 60 civarı temiz az km de bulursanız gözünüz kapalı alın.Ama ikinci elinin hareketli olmadığıda sır değil.
  • Şu fotoğrafla biraz daha heyecan katayım o halde

Bazen Güzellik dile gelir...
     YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ
  • Bu arada 64-65 olmazmı gibi mesajlar geliyor demekki bu fiyatlara satılır.Doktorum beni gaza getirme.
  • Daha önce 2. elini takip ettiğim için söylüyorum 65 iyi fiyat,verilebilir.Zaten güzel ve konforlu bir aracınız var ama yeni mondeo güzellik olarak bırakın eski mondeoyu tüm otomobiller içerisinde ilk sıralara oynar,konfor olarak ise eskisinden 1-2 gömlek üstte,karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktor1987 -- 3 Nisan 2015; 11:26:27 >
  • Doktor1987 D kullanıcısına yanıt
    Son 68 olur dedim bakalım.Ama dediğim gibi hocam bir araba daha şsrt hanımla saatlerimiz uymuyor mesai açısından.Buna 30 fark vereceğimize bana araba al diyor yani anlarsın işte.
  • Bu arada lastiklerin ebatı benimkiyle aynımı acaba kışlıklar yeni çünkü.İlanı yeniledim 68 e düşüneyim dedi kastamonudan biri dönerse ona vereceğim ondan sonra hanımıda ikna edersem alırım.Bunları kullanmayı gözü kesmiyor.Araba çok uzun çünkü.
  • 235/50/17
  • Bugün 1.5 EB + otomatik test sürüşü yaptım.

Araç gerçekten şahane. Şanzımanına laf edenleri anlamıyorum, ben çok beğendim şanzımanı, güç aktarımı gayet iyi. Gazlarken zırt diye vites büyüten otom. şanzımanları sevmem, bunun şanzımanı o yönden gayet iyi, gazladınmı vites büyütmüyor, yüksek devir zevkini yaşatıyor.

Motorun kasayı çok rahat götürüyor hatta oldukça performanslı sayılır.

Normal sakin kullanımda, 2000-2500 devirlerde motor sesi hiç yok, rüzgar sesi de düşük hızlarda yok, çok yüksek hıza çıkamadım.

Testten önce sıfırladım. Kısa mesafeli ve bol gazlamalı bir kullanımda 12lt. ortalama tüketti. Bence baya iyi, sakin kullanımda 9-10 hatta trafiğin az olduğu şartlarda 8 litreleri görür gibi.
  • zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Benim test ettiğim aracın ortalaması da 12 lerdeydi,söylediğiniz gibi gerçek yol şartlarında ortalama tüketim kullanıma göre 8-10 civarında olacaktır
  • Bugün forda gittim fiyat konusunda açıkçası beklediğim rakamı bulamadım.Vw passat 1,4 tsi highline da biraz aklıma yattı açıkçası.Arabanın tipi çok içime sinmese içi falan güzel highline da baya dolu mondeoyla aynı fşyatı verdiler 1,4 passat 125 highline düz için konuşuyorum.Aslında fazla km yapmadığımdan buda alternatif olur.Ama karar versem ne zaman gelir dedim 3 aydan falan bahsetti.Ya bu adamlar madem bu kadar satıyor niye üretmiyor bekletiyor.
  • Her ikiside çok iyi araçlar,kendilerine göre artıları ve eksileri var fakat f/p olarak Mondeonun önde olduğunu düşünüyorum ki onun için Mondeo aldım
    Karar sizin,hala aynı fikirdeyim araç almak için en uygun zamanlar
    Sağolun hocam gerçekten çok ilgilendiniz ve vaktinizi ayırdınız.Açıkçası araba almakta satmakta sıkıntı malınmı far derdin var dermişim.Ama çok şükür ALLAH lütfediyorda sahip oluyoz karar veremiyoruz.İşin enteresanı bir de honda crv 1,6 dizelde ilgimi çeker oldu.Baya güzel araç suv tarzı.Ama çaıkçası 1. tercihim satarsam yine mondeo olacak.
  • Açıkçası honda premiumları bile geride bırakıp sorunsuzluk olarak ilk sıralarda,yeni 1.6 dizel 160 beygir 9 ileri 4*4 otomatik kağıt üzerinde harika ve ilk haberini duyduğumdan buyana takip ediyorum fakat aracın arka tasarım çirkin ötesi,tabi bu subjektif bir düşünce eğer siz beğeniyorsanız çok yakında Türkiyede olacak fakat güncel kasanın fiyatı düşünüldüğünde biraz tuzlu olacak gibi görünüyor
    Banada arkası abartılı geliyor.Yok yeni kasa otomatiğe gücüm yetmez.Eski kasa 2. el 90-100 gibi az km de var o açıdan.Ama accord dışında hondanın arabaları oyuncak gibi geliyor bana.Crv dede durum aynı.Ama yakıtı çok iyiymiş kullanan arkadaşlar var.Birde yüksek olması hoş.
  • Bu arada internetten araba satmakta ne kötüymüş.Saçma sapan telefonlar mesajlar,akşam saat 23:30 da adam arıyor ne kadar yakıyor diye.Bu gidişle çekeceğim ilanı.
    Hocam birde kafama şu takılıyor bukadar ekranı bile elektronik araç arıza falan verebilirmi.Açıkçası ben biraz eski kafalıyım teknolojiye tamam ama elle tutulur bir kadran falan olsaymış dahamı iyi olurmuş acaba.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.