Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
176.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halil Can ACAR

Evet sadece yazılımla aktif ettim. 4 Kapı da değil de sadece ön kapılarda sensor bulunuyor. Birde anahtar üzerimde iken araç kilitli de olsa bagaj açılıyor :)
    Bunu çok önemli bir bilgi Halil Can Bey Teşekkür ederim, görüşmek üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 model sıfır km 1.5 tdci manuel 140.000 TL fiyat. Şimdi kafam çok karıştı işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

2018 model sıfır km 1.5 tdci manuel 140.000 TL fiyat. Şimdi kafam çok karıştı işte.
    Nerde bu fiyata var. Style mi

• otosinan O kullanıcısına yanıt
    Özel bir fiyat bu yeri çok önemli değil.

• SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Peki tüketici olarak almak istersek bu aracı, yerini bilmeden nasıl ulaşcaz ?

• quote:

Serviste arkadaşım var. Orjinal cihazı kurcalarken kendim aktif ettim anahtarsız giriş çıkışı servis bile bilmiyordu nasıl yapılacağını :)

Şerit takip için araştırma yapıyorum. Acaba otomatik uzun var sensörünün kullandığı kamerayı ortak ki kullanıyor sistem yada ayriyeten 2. Kamera var mı ayna arkasında.
    Açıkcası bu anahtarsız giriş olayı benim ilgimi çekti.Bu obd cihazları ile bu işi başarabilir miyiz?
    Bu arada kameralar konusunda emin değilim.Benim aracın ayna arkasında birkaç tane kamera var gibi yanına gidince unutmazsam bakarım.
    Ben alacağım sanırım şimdilik opsiyonlu fiyat sıfır faizle 143.000 tl almazsam size bilgi veririm.

• Teşekkür ederim. Bana fiyatı çok iyi geldi. 2019 da makyajlı kasası gelcekmiş. Gerçi o da en az 250 olur herhalde.

Bu arada atlamayım style araç fiyatı. Aracı inceledim malzeme kalitesi iyi ama iç tasarım çok etkileyici değil. Yalıtım olarak direk dolarından kopuyorsun oradaki fark çok belli koltuklar oldukça iyi bagaj ergonomisi bayağı geride tüm d segment içinde. Otokoç style dizel otomatik 170.000 bandına getirse Otokoç çok fark yaratır satışlarda ama anlamıyorum pazarlama stratejilerini.

Teşekkürler bilgi için. Yakından gördüm ama hiç süremedim. Siz test ettinizmi sürüş komforu, yumuşaklığı sessizliği yola oturuşu nasıl acaba. Bide yalıtım kısmını anlamadım dolarından kopuyorsun derken ? Yeni kasayı o fiyatlar getirmesi çok zor gibi zira yeni focus 160 küsürden fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosinan -- 16 Kasım 2018; 22:0:37 >
    Dışarıdan yazmak istedim ama klavye azizlisi. Ne yazık ki test sürüş aracı yoktu ben deneyemdim.

Anladım. Sağolun.

• ahmet_turedi kullanıcısına yanıt
    Bakıp resim atabilirseniz sevinirim.

Sanmıyorum obd ile mümkün olmayacaktır.

Orjinal cihazla serviste bağlanıp gelen güncellemeleri kontrol etsinler. Bir nevi yazılım gibi düşünün.

Ben Etis üzerinde gezerken tesadüf anahtarsız giriş yazılı bir kısım görüp kurcalayıp yapmıştım :)

• quote:

Evet sadece yazılımla aktif ettim. 4 Kapı da değil de sadece ön kapılarda sensor bulunuyor. Birde anahtar üzerimde iken araç kilitli de olsa bagaj açılıyor :)
    Bagajın bu şekilde açılması elleriniz doluyken iyi de, normal kullanımda biraz garip olmuyor mu? Araca her yaklaştığınızda bagaj kapağı açılıyor. ben mi yanlış anladım?
  • simsek07 S kullanıcısına yanıt
    Bagaj kapagi degil de bagajin kilidi aciliyor diye anladim ben...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rock steady kullanıcısına yanıt
    Aynen bagajın kilidi açılıyor. Yani anahtardan açmaya gerek kalmadan doğrudan bagajdaki düğmeden açabiliyoruz.

• Ha ha :)) tamamen yanlış anlamışım gerçekten, iyi bir özellikmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek07 -- 19 Kasım 2018; 16:49:50 >
  • 235 50 17 lastik alan oldu mu yakın zamanda?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

235 50 17 lastik alan oldu mu yakın zamanda?
    Ben 225 50 r17 alacağım.Kışlıklarıda böyle kullanıyorum.235 likler baya pahalı.Yaza doğru almayı planlıyorum.

• ahmet_turedi kullanıcısına yanıt
    Ben 225 55 r17 ye çevirdim hem makul fiyatlar hem konfor daha iyi oldu :)

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.