Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.931
Cevap
34
Favori
177.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rakam çok yükselmiş 2015'de 200 Tl civarı aldım diye hatırlıyorum, daha da almam herhalde. Varsın yeni yollar gözükmesin ne yapalım. Aslında çok başarılı bir yazılım, google haritalardan falan çok iyi ama güncelleme sıkıntılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    2017 için son sürüm F6 diye geçiyordu ve Avrupa dahildi. Bu haritada Avrupa var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harita sadece Türkiye.Ülke seçeneğine dokunuldugunda boş çıkıyor.

• bortecinenumu kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlısı olsun kaca gitti aracınız

• Selamlar,
    2 yillik aracima dun geri cagirma bildirisi geldi. Belki sizinkilerde de vardir. Gecen TR basininda da cikti bu haber. Kuzey Amerika icin diyor ama firma global sonucta.

Geri cagirma konusu: Direksiyon baglanti milinin yenilenmesi
    Ford geri cagirma numarasi: 18S08
    Aciklama: Zaman icerisinde bu mil gevseyip direksiyonun korukle baglantisini kesiyormus.
    Risk: Surus esnasinda ortaya cikarsa carpma riski.

Not: ABD pazarindaki Fusion TR'de Mondeo diye isimlendiriliyor.
  • Yanlissam duzeltin arkadaşlar

Mondeo titaniumda

2016 da ikinci yarıda sync 3 geldi

2017 de orta konsolda piano black yerine mat kaplama geldi

Son olarak da navigasyon donanım listesinden çıkarıldı

??

• ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    2017 ocak çıkışlı 2016 mondeo titanium aracımla ücretsiz verilen kartla aynı bu.Ambalajı da aynı.Güncel de değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogantr661

Yanlissam duzeltin arkadaşlar

Mondeo titaniumda

2016 da ikinci yarıda sync 3 geldi

2017 de orta konsolda piano black yerine mat kaplama geldi

Son olarak da navigasyon donanım listesinden çıkarıldı

??

Malt kaplamayı bilmiyorum ama diğer söyledikleriniz doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: callandor

Selamlar,
    2 yillik aracima dun geri cagirma bildirisi geldi. Belki sizinkilerde de vardir. Gecen TR basininda da cikti bu haber. Kuzey Amerika icin diyor ama firma global sonucta.

Aciklama: Zaman icerisinde bu mil gevseyip direksiyonun korukle baglantisini kesiyormus.

Bu konu ile alakalı beni arayan soran yok.Benim araç 2015 model sizinkinden farklı olacağını sanmıyorum ama üretim bandında parti parti farklı ürünlermi kullandılar acaba.Açıkcası merak ettim arayıp sorsam mı servisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_turedi

quote:

Orijinalden alıntı: callandor

Selamlar,

Bu konu ile alakalı beni arayan soran yok.Benim araç 2015 model sizinkinden farklı olacağını sanmıyorum ama üretim bandında parti parti farklı ürünlermi kullandılar acaba.Açıkcası merak ettim arayıp sorsam mı servisi?

Selamlar,

Hocam az once Ford'un sitesinde geri cagirmanin detaylarini inceledim. Ozetle:
    Flat Rock fabrikasinda 06.08.2013-29.02.2016 arasi uretilen 2014-17 model Fusionlar
    Hermosillo fabrikasinda 25.07.2013-05.03.2018 arasi uretilen 2014-18 model Fusionlar

Bunlarin hepsi ABD, Kanada ve Meksika pazarindaki araclarmis. Fusion TR'de Mondeo diye satiliyor.

Detaylar linkte:

• Bilgili arkadaşlara sormak istiyorum,

Snyc 3'lerde ekran yansıtma mevcut mu? Sanırım Android Auto deniyor.

Bir de daha eski kasaları deneyimlerenlere sormak istiyorum, mevcut kasalardaki Sony eski kasalardaki Sony kadar başarılı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 22 Mart 2018; 22:54:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sync 3te android auto ile ekran yansıtma var. Ancak telefondaki android auto surumunun 2.9 olması lazım yoksa aamirror, carplay, webview auto çalışmıyor.

Uzun uğraşlarım sonunda bugün çalıştırabildim ben de. Harika oldu, tavsiye ederim.

• son 10 ay içinde 3 Mondeo araçta da motor yağına mazot karışması sorunu yaşamaktayız. 6şar kez servise gitti araçlar sonuç alamıyoruz. Benzer sorun yaşayıp da sonuç alan var mı?
  • jimijimi J kullanıcısına yanıt
    Motor yağına mazot karışması sonucu nasıl problemlerle karşılaştınız?
  • Mondeo 1.5 ecoboost ile sehir ici ve sehir disi ortalama tuketim degerleri nasil?

• Beyler yarın 2015 Mondeo 85 bin km'de yetkili servis bakımlı 1.6 TDCİ titanium Mondeo almaya gidiyoruz. Dikkat etmem gereken hususlar var mı. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız memnun olurum.

• Murat arkadaşım diye bilecek tek şey mutlaka ekspertiz yaptırın ve ok çıkarsa alın.Çok keyifli bir makina hayırlı olsun.Fiyat olarak kaça anlaştınız öğrene bilirmiyim.

not . navigasyon için sd kartı mutlaka isteyin fiyatı 500 tl

• Aldık canavarı hocam. Hatasız 90 bine aldık. Fiyatı çok uygun geldi şükür. Araba tek kelimeyle müthiş bu arada. İzlenimlerimi yazacam gene.

• araçlar alındığından beri 6 kez aynı sorunla servise gitti ancak çözüm bulamadılar. Yenisi ile değiştirme talebime de cevap vermiyorlar.
    motor yağına mazot karıştığı için motor yağını değiştirin işareti çıkıyor 500km de bir. Bir keresinde beyaz duman attı araba. Çekici ile servise çektik.
  • jimijimi J kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, umarım çözülür...

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.