Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
177.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: ODAKLAN

Geçen hafta sonu arkadaşımın yeni kuga sını kullandım 1.5 Tdci otomatik titanium .araç hakında yorum yapmak pek istemiyorum ama , en azından bu donanım seviyesinde gösterge hayalet ekran olmalıydı , vitesin şekli ve konumlandırılmış olduğu yer hiç olmamış ticari araç hissi verdi bana.

beni şaşırtan bi olayda Sync 3 te klima komutu yok .

Tek güzel tarafı dizel otomatik çok iyi çalışıyor.

klima kontrolleri zaten sync 3 ekranın hemen altında, ayrıca ekranda görünmesine ne gerek var ki?

veya ekranda çıkacak olsa zaten ayrıca klima kontrol ünitesine gerek olur mu?

yeni kugada sync 3 te sesli komut sistemi ile klimayi kontrol edemiyorsunuz (yazılımla açılıyor) fakat mondeo lar da sync 2 de olduğu gibi sync 3 tede klima kontrolü var

• Olan bir sistemi küçücük bir komutla aç kapa yapıyorsun neyin kafasını yaşıyor veya yaşatmaya çalışıyor bu Ford .

Ekstra bi parça olsa para diyecem de alttarafı aracın beyninde olan yazılıma aç kapa diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir modelde Sync 2'de olan bir özelliğin Kuga'da Sync 3'te olmaması gerçekten tuhaf...
  • quote:

Olan bir sistemi küçücük bir komutla aç kapa yapıyorsun neyin kafasını yaşıyor veya yaşatmaya çalışıyor bu Ford .

Ekstra bi parça olsa para diyecem de alttarafı aracın beyninde olan yazılıma aç kapa diyorsun.

Dert etmeye gerek yok en gereksiz özelliklerin başında geliyor bu sesli komut bence :) Bir kaç kez deneme amacı ile kullandım sadece klima de, yok sıcaklık de aman onlamı uğraşacağız bas düğmeye çalışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_turedi

Bendeki ses belli sağ arka balata diske sürtüyor.Servis balata durumu iyi ama ses geçmesi için balatayı değiştirmek lazım dedi.Bende kalsın dedim.İlk kalkış hariç ötmüyor ne hikmetse.Sizdeki ses aynımıdır bilemedim.

ömer bey sizin bahsettiğiniz olay focuslarda olan basklı balata ötmesi değildir inşallah. Youtube bakarsanız focus baskı balata ötmesi ile ilgili baya bir video var sizde bir kontrol edip sesleri karşılaştırın ona göre önlem alın derim.
  • Arkadaşlar 3 seneye yakın inatla almadığım navigasyon cd kartı bugün siparişini verdim😤.

Gelince foto paylaşırım

• quote:

Arkadaşlar 3 seneye yakın inatla almadığım navigasyon cd kartı bugün siparişini verdim😤.

Gelince foto paylaşırım

Hayırlı olsun diyelim.Ben inatla almıyorum.Hangi versiyonu sipariş verdiniz?Yeni versiyon çıkmış mı?Ve kaça mal oldu sakıncası yoksa?
  • ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Genelde nisan ayında yeni versiyonu çıkıyor, bakalım yenisi çıkmış mı, size 2018 versiyonunu verecekler mi.

• Maliyet KDV dahil 506 tl .Eylül den eylül yenileniyor bilgisine ulaştım.Şaseyi girince tanımlı parça bilgisi çıkıyor servisin elinde bu kart yok zaten sipariş çekiyorlar.

Ford u bukadar güzel bir arabada cd kart yüzünden bizlere yaşattıkları için kınıyorum , bare her yıl yazılımını güncelle makul bi ücrete

• Yok hocam baskı balata sesi ile benzerliği yok diye düşünüyorum, nette araştırdım dinledim bahsettiğiniz sesleri. Benim aracımdaki ses de bir süre kullanımdan sonra geçiyor, aaynı ODAKLAN arkadaşımızın tarif ettiği şekilde. Şu an kafama takmıyorum, dinlemiyorum sesi
  • Sesi kafaya takmayın zamanla gidiyor benimki tamamen kesildi . Balta üzerindeki toz yapan tabaka bitiyor diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar benim mondeo 2015 ilklerden ve 40 bin km oldu.

Bir Sorum olacak ben araçta şu ana kadar hiç katkı kullanmadım hani şu depoya konulanlardan koymak gerekirmi uygulayan varsa ne tavsiye edebilirsiniz.Arkadaşım enjeksiyon temizliği yapılsa iyi olur deyince sormak istedim

• quote:

Arkadaşlar benim mondeo 2015 ilklerden ve 40 bin km oldu.

Bir Sorum olacak ben araçta şu ana kadar hiç katkı kullanmadım hani şu depoya konulanlardan koymak gerekirmi uygulayan varsa ne tavsiye edebilirsiniz.Arkadaşım enjeksiyon temizliği yapılsa iyi olur deyince sormak istedim

Odaklan kardeşim genellikle tavsiye etmiyorlar ama Malatya servisi 15 000 bakımda bir arkadaşa carbon clean temizliği yapmış araştırın derim çünkü katkı atıp ta enjektörleri eline alanlarda mevcut. Focus grubundan sormak lazım malum aynı motor ve kullanıcı baya fazla
  • Ömer kardeşim bu jant temizleyici ürünler balataya temas ettiği zaman balata yapışıyor belli bir süre balata ilk kalkışlarda ses yapıyor geçen arkadaşımın başına geldi ama belli bir süre kullandıktan sonra geçiyor.inşallah sizinki de öyledir.
  • quote:

Arkadaşlar benim mondeo 2015 ilklerden ve 40 bin km oldu.

Ben bir ara araştırdığımda, bulduğum bilgiler böyle idi:

"Aracın ilk bakımından itibaren düzenli kullanılırsa, belirli bir faydası oluyor.

Ancak hiç kullanılmamış bir araçta, çok sonradan kullanılırsa, sorun çıkartıyor."

Biraz detaylı araştırıp, bizimle paylaşırsanız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 1 Mart 2018; 13:37:36 >
  • Arkadaşlar merhaba cd kartımı bugün aldım.Serviz bu kartın farklı oldugunu ilk defa bu ambalajda geldiğini söyledi.
    ilk önce araçta olan böyle bir özelliği bize kart parası verdirerek kullandıran ford u kınıyorum.
    ekranda duruşu sesli uyarı özelikleri çok güzel,detaylı olarak inceleyemediğim için şimdilik yazacaklrım bunlar.
    3. resimdde olan yazıyı (içerikte bulunan bilgiler)ile başlayan yorumlarsanız sevinirim. YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

sayın Odaklan, 2015 yılında almıştım bu kartı, ambalaj tıpkısının aynısıydı. Güncelleme yılı nedir acaba sordunuz mu? Bazen güncel olmayan kartları veriyorlarmış, 2018 güncellemesi olduğundan emin misiniz?

Bir de kaça aldınız fiyat bilgisi verebilir misiniz? Yeni yapılan yolların bir çoğu yok benim haritalarda

• Sayın sımsek07bayinin söylemesi o şekildeydi , maliyet 506 tl .Ford un istanbul kartal da yedek parça merkezi var ben birisinin vasıtasıyla parça numarasına baktırdım en son versiyon bu dedi mühendis.

ama güncelleme olmadığı sürece bendeki bile şu an eski versiyon olmaya aday.

Bu güncellemenin bir yolu olmalı.Her yıl bu parayı vermek akıl kârı değil.

• Aracında sync 3 bulunanlar olarak, ekranlarıımıza car playbüzerinden jailbreak yoluyla iphonelardan goruntu aktarabileceğimizi daha önceden paylaşmıştm.

Şkısa bir süre önce, ekran paylaşımı, youtube gibi olaylar android auto için de bireysel kullanıcıların çıkardığı uygulamalarla mümkün hale gelmişti ancak google sürekli olarak bu uygulamaların android auro (AA) üzerinde çalışmasını engelledi ve şu an normal bir yükleme ile bu mümkün değil.

AA’da youtube izlemek için thekirankumar.com’da yer alan carstreamer (önceki adıyla youtube auto) kullanılabiliyordu. Fakat google bu uygulamayı banladı ve su an çalışmıyor. Gerçi ben hiç çalıştıramadım sync3’ümde :)

Bu konuyu baya araştırdım ve carstream harici aa mirror gibi telefon ekranını olduğu gibi yansıtan bir uygulama da buldum. Millet çatır çatır yükleyip kullanıyor bu uygulamaları ancak, youtubedaki videolar uygulamalar banlanmadan önce sanırım.

Şu an carstreameri aktif bir şekilde kullanan var mı? Varsa ne tür bir işlemin ardından uygulamayı çalıştırabildiniz?

Saygılar, selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci541 -- 10 Mart 2018; 6:5:46 >

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.